Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ya canım kusura bakma güldüm çünkü anlatamadım sandım sorumu. Acı biber dolmasını Ablam da yapıyor aktardan alıyor Ben de çok severim acıya bayılırım zaten acı benim her şeyim. Ama ekmekle lavaşla sarılarak yendiğini bilmiyordum O da benim cahilliğim 🙈
Çok normal kuzum. Bunu sadece Antepliler yapar. :KK48:

İyi akşamlar bugün rahatsızdım yoktum buralarda.İyice dinlendim şimdi işe geldim.Canım hiçbir şey yemek istemedi Sabah kahvaltısı etmedim. Elhan Elhan 26.02.2024 Pazartesi listem Sabah:Yok.Öğlen 12:00 1yumurta ile yapılmış yağsız omlet,1bardak çay,1 dl.tam buğday ekmeği.Akşam 18:30 1 kase tavuk sote(1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile pişmiş) Yeşillik salata,1 dl.tam buğday ekmeği. Gün içerisinde 10 bardak su içildi. Saat 12 gibi 1 bardak kefir içerim (Gece ara öğün olarak) al serap911 serap911
Çok geçmiş olsun, acil şifalar dilerim canım 🤲🏼
Senin menüyü defalarca okusam anlayamıyorum, bidahasına alt alta yazabilirmisin 🥰

Ben de çok sevemedim ama metabolizmama etki ediyor benim sırf o yüzden katlaniyorum.
Tıpkı yoğurt içine tarçın zencefil zerdeçal ölüm üçlüsüne katlandığım gibi 😭😭
Yok valla, kilo verecem diye ağız tadım bozulmasın, haftalarca kilo takılı kalsa belki, yoksa keyfi tercihim olamaz

26.02.2024

13:00 1 kase mantar kavurma
2 dilim tam buğday ekmek
6 zeytin
Yeşillik

16:00 1 hurma 1 fincan kahve

18:00 1 tabak buharda pişmiş brokoli
50 gr haşlanmış tam buğday makarnası yağsız

2 litre su
Adım 10183- 1018 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911

Eklentiler