Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Acı biber dolması nasıl bir şey?
Screenshot_2024-02-26-21-21-32-655-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
Kordişim Antep yöresine ait bir biberdir. Dolmalık kurutulan acı yesil biberler, gorseldeki gibi güneşte kıpkırmızı olur. Müthiş acıdır.
Screenshot_2024-02-26-21-26-12-074-edit_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Eki Görüntüle 3393371
Kordişim Antep yöresine ait bir biberdir. Dolmalık kurutulan acı yesil biberler, gorseldeki gibi güneşte kıpkırmızı olur. Müthiş acıdır.
Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum🙈 SADECE BİBERLERİ MI SARDIN

Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum🙈 SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Pirinç var kuzum. Miniklerdi zaten iki kaşık pilava denk gelir ancak. :KK51:Biber dolması yufkaya sarılarak yenir bizde :63:ya da açma ekmek dediğimiz lavaşa değil mi Lavinia_98 Lavinia_98 :KK5:

Merhabalar
Bugün diyetisyen serbest bir öğün yapalım ilk öğünümüz olsun ama deyince ben biraz coştum o yüzden bugünü an itibariyle kapattım.

Sabah yok

Öğle 12:30 3 yumurtalı tbe ekmek,çay

Ara 3 yk yulaf,1 tk kakao,1 yk bal ,sütlü filtre kahve

Akşam yok

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Su 2 lt bitti 3 olur
4500 adım + 11 dk kendimce tabata ve zumba (çok eğlendim geçen Cordi nin attığı arapça müzikte zumba videosunu yaptım)
Canım bilmiyorum tam olarak ama sanki kilona göre çok. Az besleniyorsun.🤐 Diyetisyen mi böyle verdi yoksa sen mi

Pirinç var kuzum. Miniklerdi zaten iki kaşık pilava denk gelir ancak. :KK51:Biber dolması yufkaya sarılarak yenir bizde :63:ya da açma ekmek dediğimiz lavaşa değil mi Lavinia_98 Lavinia_98 :KK5:
Ya canım kusura bakma güldüm çünkü anlatamadım sandım sorumu. Acı biber dolmasını Ablam da yapıyor aktardan alıyor Ben de çok severim acıya bayılırım zaten acı benim her şeyim. Ama ekmekle lavaşla sarılarak yendiğini bilmiyordum O da benim cahilliğim 🙈

Sbah kaymak iki tatlı kaşık bir ttb ekmek biraz yeşil zeytin herseyi yiyemiyorum hhelle yeşillik hiç yemiyorum canım onları istemiyor😔

Ara bir bardak köy süttü

Akşam hafif olsun dedim menemen 1 tb ekmek bir kase yoğurt
Elhan Elhan
Su 1 buçuk litre
Canım istemese de yeşil smoothieye dereotu koyuyorum.Niye ödem atıyor, başka faydaları da var yeşilliğin. :KK51:
Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü :super:

X