Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eki Görüntüle 3393371
Kordişim Antep yöresine ait bir biberdir. Dolmalık kurutulan acı yesil biberler, gorseldeki gibi güneşte kıpkırmızı olur. Müthiş acıdır.
Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum SADECE BİBERLERİ MI SARDIN

Tamam ama biber dolmasının içinde pirinç yok mu ya da bulgur Yani sen onlari lavaşa mı sardın. Ben böyle bir şey ilk defa duydum Yanlış anlama o yüzden soruyorum SADECE BİBERLERİ MI SARDIN
Pirinç var kuzum. Miniklerdi zaten iki kaşık pilava denk gelir ancak. Biber dolması yufkaya sarılarak yenir bizde ya da açma ekmek dediğimiz lavaşa değil mi Lavinia_98

Canım bilmiyorum tam olarak ama sanki kilona göre çok. Az besleniyorsun. Diyetisyen mi böyle verdi yoksa sen mi

Pirinç var kuzum. Miniklerdi zaten iki kaşık pilava denk gelir ancak. Biber dolması yufkaya sarılarak yenir bizde ya da açma ekmek dediğimiz lavaşa değil mi Lavinia_98
Ya canım kusura bakma güldüm çünkü anlatamadım sandım sorumu. Acı biber dolmasını Ablam da yapıyor aktardan alıyor Ben de çok severim acıya bayılırım zaten acı benim her şeyim. Ama ekmekle lavaşla sarılarak yendiğini bilmiyordum O da benim cahilliğim

Canım istemese de yeşil smoothieye dereotu koyuyorum.Niye ödem atıyor, başka faydaları da var yeşilliğin.
Afiyet olsun canım Güzel bir menü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…