Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cordelia Cordelia Elhan Elhan bu hafta listelere girmeyeceğim demiştim ama takıma almışsınız sanırım. Şehir dışındayım. Dün de çok rahatsızlandım gece sürekli kustum(afedersiniz) tansiyonum çok düşmüş bayılmışım gece banyoda. Kafamı çarpmışım yüzüm darmadağın olmuş dudağım patlamış bi uyandım yerdeyim. Banyo da kilitliydi kapıyı yumrukluyolardı. Kendime geldiğimde üstüm başım kan içindeydi. Kabus gibi bir gece yaşadım. Geceden beri yatıyorum kafamı kaldıramıyorum bişey yiyemiyorum tüm yiyecekler midemi bulandırıyor.. velhasıl önce sağlık olsun. İyileşmeye çalışıyorum. İnşallah kendimi iyi hissettikçe paylaşım yaparım 🤍
Çok geçmiş olsun böyle durumlarda mutlaka mr çekiyorlar mutlaka bir baktır acil şifalar dilerim

Cordelia Cordelia Elhan Elhan bu hafta listelere girmeyeceğim demiştim ama takıma almışsınız sanırım. Şehir dışındayım. Dün de çok rahatsızlandım gece sürekli kustum(afedersiniz) tansiyonum çok düşmüş bayılmışım gece banyoda. Kafamı çarpmışım yüzüm darmadağın olmuş dudağım patlamış bi uyandım yerdeyim. Banyo da kilitliydi kapıyı yumrukluyolardı. Kendime geldiğimde üstüm başım kan içindeydi. Kabus gibi bir gece yaşadım. Geceden beri yatıyorum kafamı kaldıramıyorum bişey yiyemiyorum tüm yiyecekler midemi bulandırıyor.. velhasıl önce sağlık olsun. İyileşmeye çalışıyorum. İnşallah kendimi iyi hissettikçe paylaşım yaparım 🤍
çok geçmiş olsun canım üzüldüm 😥

Selammmmmm Mavişlerrrrr Mutlu Pazarlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

Spora diyete tam gaz devammmmmm ediyoruz. Motivasyonumuzun hiç eksilmediği
sadece yağların eksildiği Muhteşem bir pazar ve hafta diliyorum.

Bol spor Bol su az ve sağlıklı yemek bizi harika hissettirecek.🙏🙏🙏💙🙏🙏🙏

Öyleyseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

Eksik menüleri bekliyoruz. :KK36:

106. ETAP MAVİ TAKIM MENÜ TAKİBİ
Üye AdıTakımKilo
24.Şub
25.Şub
26.Şub
27.Şub
28.Şub
29.Şub
01.Mar
Cordelia Cordelia Mavi Kaptan
78,05
AFİYET OLSUN
LenaG LenaG Mavi
110,50
AFİYET OLSUN
@pastelfitMavi
66,20
AFİYET OLSUN
@gezegenfezaMavi
72,90
AFİYET OLSUN
Nergis 35 Nergis 35 Mavi
64,90
AFİYET OLSUN
@Mthn83Mavi
72,90
AFİYET OLSUN
@Leyl35Mavi
58,20
AFİYET OLSUN
sibel_84 sibel_84 Mavi
72,85
AFİYET OLSUN
@Tutku44Mavi
82,80
Jasminium84 Jasminium84 Mavi
59,75
AFİYET OLSUN
@PapatyamavissMavi
65,95
@minerva1988Mavi
67,60
@tomrsMavi
66,40
@s i d e l y aMavi
64,30
@zeyneppkMavi
78,60
@uranus35Mavi
61,40
@WunderLostMavi
75,55
AFİYET OLSUN
kumsal68 kumsal68 Mavi
@akekusuMavi
89,55
@Beth18Mavi
64,30
Yavru Ponçik 💙
Eki Görüntüle 3392658
🥳😘😍💙💙💙

Gözlerim com kötü kızlar enfeksiyon kaptı herhalde
Geçmiş olsun canım 😔

Çok çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm 🥺 miden almayınca yenmiyor biliyorum ama azıcık iyi hissettiğinde toparlamana yardımcı olacak şeyler yemeye çalış aç kalmasın vücudun. Mide bulantına haşlama patates iyi gelir
Acil şifalar diliyorum 🙏🏻🤲🏻🫶🏻

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm ❤️

Kizlar dun menumu paylasamadim butin gun telizlik yaptim aksamda misafir baskinina ugradim dunki menum cok kotuydu hemde cok uzun zamandir hamur isi yememistim malesef d'un kendimi tutamayip yedim
Bugunun menusunude gece paylasirim artik daha aksam olmadi burda parktayiz cocuklalarla kilasik pazar rutinimiz Sabah kahvalti biraz ev toparla sonra butin gun cocuklar gezdir 😏

İyiaksamlar kızlar
25 şubat Menüm
Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 dilim çavdar ekmeği
5 zeytin
Lor peyniri
Aralarda
Yesil cay filtre kahve
Akşam
Kuru fasulye
4 kaşık Bulgur pilavi