Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Fıstıkta aşırı yağ var onun yerine fındık ceviz filan ye bence 1 avuç

Cordelia Elhan bu hafta listelere girmeyeceğim demiştim ama takıma almışsınız sanırım. Şehir dışındayım. Dün de çok rahatsızlandım gece sürekli kustum(afedersiniz) tansiyonum çok düşmüş bayılmışım gece banyoda. Kafamı çarpmışım yüzüm darmadağın olmuş dudağım patlamış bi uyandım yerdeyim. Banyo da kilitliydi kapıyı yumrukluyolardı. Kendime geldiğimde üstüm başım kan içindeydi. Kabus gibi bir gece yaşadım. Geceden beri yatıyorum kafamı kaldıramıyorum bişey yiyemiyorum tüm yiyecekler midemi bulandırıyor.. velhasıl önce sağlık olsun. İyileşmeye çalışıyorum. İnşallah kendimi iyi hissettikçe paylaşım yaparım

Canım geçmiş olsun.. şimdi nasılsın hastaneye gittin mi??

listeden çıkarıyoruz atladık mesajı demek. Hazırlığa alırız kuzum. Elhan

Canım geçmiş olsun.. şimdi nasılsın hastaneye gittin mi??

listeden çıkarıyoruz atladık mesajı demek. Hazırlığa alırız kuzum. Elhan
Yok hastaneye gitmedim ablam hemşire birazdan serum takmaya pansuman yapmaya gelecek. Hastane yakın burda. Bi sıkıntı olursa gideriz. Şimdilik bi sorun görmediğim için gitmedim

Ya çok geçmiş olsun çok üzüldüm kendine çok iyi bak

Kız bunda ne var
Ben sarma sararken 1 tabak kadarını çiğ yediğimin sabahında balon gibi uyanmıştım

Çok geçmiş olsun canım çok ciddi bir şey atlatmışsın Allah korumuş menüyü falan boşver sen önce sağlığın yiyebildiğinde hep güç verecek şeyler ye sana inşallah bir an önce iyileşirsin

selam bu sefer kendimi hazır hissediyorum malum yaz geliyor ve ben kg vermek istiyorum ve tamamen azimle dönüyorum artık :) gelebilir miyim tekrar Elhan abla bu sefer kaçıp gitmek yok söz :)
Ee hosgeldin tekrardan o zaman
Gözlerim com kötü kızlar enfeksiyon kaptı herhalde
Geçmiş olsun ılık pansuman iyi gelir canım
Dun ben bira yemekte abartmış olabilirim
Bende bira anladım Cordelia gibi sonra niyet deyince beynim yandı bi an Allah kabul etsin canım
Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…