Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan 24 Şubat Cumartesi Listem: Sabah 08:30 Kahvaltı:3 dl.peynir,1 dl.tam buğday ekmeği,3 tane ceviz, Yeşillik,1 kupa yeşil çay.Saa14:00 Öğlen:1 kase yoğurt tarçınlı,15 leblebi Saat 20:00 Akşam:1 kase yağsız kabak yemeği (1 tatlı kaşığı zeytinyağı)1 kase yeşil salata,1 dilim tam buğday ekmeği .Bugün biraz suyu az içtim 8 bardağı tamamladım. Cordelia Cordelia Yarım saat yürüyüş yaptım.Kusura bakmayın yoğun bir iş günüydü geç yazabildim.
Menü süper devamını diliyorum afiyet olsun ❤️ menülere benide eklersen çok mutlu olurum 🙏♥️

İyi akşamlar

24.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 3 haşlanmış yumurta, 3 dilim tbe,40 gr b.peynir,7 zeytin,çay

Ara 17:00 15 gr badem,20 gr sarı leblebi,2 k.kayısı

Akşam 20:30 150 gr tavuk göğüs ızgara,göbek salata

3 lt su
3256 adım + 8 dk tabata

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Süzük peynir yerine beyaz peynir tercih edilmiş :KK61:olsun bu da güzel. :ıslık:
Afiyet olsun canım çok güzel bir menü :super:

24 Şubat cumartesi menüm
Elhan Elhan Cordelia Cordelia serap911 serap911 ❤️

Kahvaltı saat 11:30 3 adet kepekli galeta, 2 haşlanmış yumurta bir kaşık yeşil zeytin, tere ve maydanoz biraz peynir

Ara: 17:30 bir portakal, bir kase patlamış mısır

Akşam 20:00 bir tabakta yarısı bulgur pilavı, yarısı bakla yemeği ufak bir kase yoğurt

Ara: tahinli şekersiz kabak tatlısı üzeri iki ceviz

15.000 küsür adım

bugün yeşil çay içemedim, suda fazla içemedim kendime suluk almam lazım akşam yemeğim geç bir saat oldu….
Yarın daha dikkatli olmalıyım🧐
Afiyet olsun ❤️

Elhan Elhan 24 Şubat Cumartesi Listem: Sabah 08:30 Kahvaltı:3 dl.peynir,1 dl.tam buğday ekmeği,3 tane ceviz, Yeşillik,1 kupa yeşil çay.Saa14:00 Öğlen:1 kase yoğurt tarçınlı,15 leblebi Saat 20:00 Akşam:1 kase yağsız kabak yemeği (1 tatlı kaşığı zeytinyağı)1 kase yeşil salata,1 dilim tam buğday ekmeği .Bugün biraz suyu az içtim 8 bardağı tamamladım. Cordelia Cordelia Yarım saat yürüyüş yaptım.Kusura bakmayın yoğun bir iş günüydü geç yazabildim.
Afiyet olsun ❤️

Keçiboynuzu unu aldım napılır kiii bilen varmı🙄
Aslında karnıyarık otu tozu mu ne öyle bişey var ekmek yapılıyor onu almak istiyordum.
Tahin alıcaktım istediğim bir tahine denk gelmedim evde Torku tahin var çok kötüü
1 sb keçiboynuzu unu ile 1/2 sb tahini karıştırıp kurabiye yapabilirsin. bu bir tarif mesela. başka da var da şu an aklıma gelmedi.
karnıyarık otu tozunu ben glutensiz unları hamur haline getirmek için kullanıyorum.
nette bozkır tahini satan satıcılar var. konyadan geliyor. onlardan çiğ tahin alabilirsin fena değil. ben yerel bir üreticiden alıyorum 1-2 yıldır. çok güzel

Elhan Elhan serap911 serap911
12.000 adım.1200 puan
sporthealth-1-20240224-235456.jpg

X