Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayırlı akşamlar

24 Şubat cumartesi

12:00
1 simit
3 çeşit peynir
Çeyrek avokado

19: 00
1 küçük dilim köstebek pasta
5 fındık
Çok az kabak çekirdeği

2 kupa kahve
3 kupa siyah çay
500 ml su

Bu akşam eşimin arkadaşına gittik, çok samimiyetim yoktu, pastayı geri çeviremedim, su da içmedim, ev çok uzak deyildi.
Öteki arkadaşla yürüyerek, yolları sulayarak eve geldim.
Hepsi dolunaydan, benim suçum deyil

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Adımları hafta sonu toplu atarım

Canim kirmizi takimim insallah cok guzel ve bol eksili bir hafta geciririz. Sizden ricam olabildigince menulerin altina beni etiketlemeniz, ayni zamanda takimdaki diger arkadaslarinizin menulerinide yorumlayin lutfen :KK200: yaz geliyor heryer civil civil bizde bu yaza civil civil girelim zayif ve her istedigimizi rahatlikla giyebildigimiz bir yaz olsun. Size ictenlikle guveniyorum, herkez yapiyorsa biz neden yapmayalim? bu haftayi temiz beslenerek bol hareket ederek (luften hergun en az 30 dk yuruyun) gecirelim. Istedigin kiyafeti giyebilmenin zevki ve mutlulugu hicbir yiyecekte yoktur. Kacamak kesinlikle istemiyorum. Karsi takimi ezip gecelim. Gazamiz mubarek olsun :halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK200::KK200:
@74FRIDA @trueliving_ badem000 badem000 M Minicikfzt @arwengsd @LESA76 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan @60kiloyum @Margaret Hale @Tesnim1903 @Keira- @ZincirKirma @Ece Didem @Akrrep @aypare ackerman @HuzuRRR Lavinia_98 Lavinia_98 @sara_28
AdChoices _​
@74Fr
Ayyy hadi inşallah kaptanım 🙏

Ben de öyleyim şu an Tv'de baklava gördüm nasıl canım çekti anlatamam ki normalde baklava sevmem ben 40 yıl yemesem aklıma gelmez bile 🥺tartıda eksiyi göreceğimiz hayaliyle uyuyalım artık napalım
Benim de canım turşu istiyor 🥴
Yemeyeceğim tabiki

Hayırlı akşamlar

24 Şubat cumartesi

12:00
1 simit
3 çeşit peynir
Çeyrek avokado

19: 00
1 küçük dilim köstebek pasta
5 fındık
Çok az kabak çekirdeği

2 kupa kahve
3 kupa siyah çay
500 ml su

Bu akşam eşimin arkadaşına gittik, çok samimiyetim yoktu, pastayı geri çeviremedim, su da içmedim, ev çok uzak deyildi.
Öteki arkadaşla yürüyerek, yolları sulayarak eve geldim.
Hepsi dolunaydan, benim suçum deyil

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Adımları hafta sonu toplu atarım
Gayet güzel fezam. Bugün cumartesi pasta köstebek. Caiz bence.💙⭐⭐⭐⭐⭐💙

Canim kirmizi takimim insallah cok guzel ve bol eksili bir hafta geciririz. Sizden ricam olabildigince menulerin altina beni etiketlemeniz, ayni zamanda takimdaki diger arkadaslarinizin menulerinide yorumlayin lutfen :KK200: yaz geliyor heryer civil civil bizde bu yaza civil civil girelim zayif ve her istedigimizi rahatlikla giyebildigimiz bir yaz olsun. Size ictenlikle guveniyorum, herkez yapiyorsa biz neden yapmayalim? bu haftayi temiz beslenerek bol hareket ederek (luften hergun en az 30 dk yuruyun) gecirelim. Istedigin kiyafeti giyebilmenin zevki ve mutlulugu hicbir yiyecekte yoktur. Kacamak kesinlikle istemiyorum. Karsi takimi ezip gecelim. Gazamiz mubarek olsun :halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK200::KK200:
@74FRIDA @trueliving_ badem000 badem000 M Minicikfzt @arwengsd @LESA76 Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan @60kiloyum @Margaret Hale @Tesnim1903 @Keira- @ZincirKirma @Ece Didem @Akrrep @aypare ackerman @HuzuRRR Lavinia_98 Lavinia_98 @sara_28
AdChoices _​
@74Fr
:KK5:selam kaptancım ♥️♥️♥️

Kaşarlı brokoli yap yarın ben de yapacağım 💙😘
Onu da canım istiyor da yarın torunlara bakmaya gideceğiz
Bakıyım kızımda ne var
Evde brokoli olsa götürüp orda yapardım, patlıcan var belki onu götürürüm, aklımda da bişey yok.
Kızımdada şimdi misafir var, konuşamadık bu konuyu

X