Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim valla morelim çok bozuldu en az 69. 00 bekliyordum 2 ay sonra ilk defa -400 veriyorum

Hoşgeldin canım. Bu grupta olsan tanırdım. Galiba eski takımlar yarışmasındasın . Başlangıcın hayırlı olsun. Hedefine en kısa sürede ulaşmanı dilerim.

Aynen canım ama dikkat etmiyorum inan hiç . Tatlı varsa tatlı da yiyorum . Ekmek de yiyorum . Hiç ozenmiyorum . Verdiğime de şaşırdım açıkçası . İnşallah bir an önce eski tempoma donebilirim . Önceden yürümek için uygun yer bulamazdim. Şimdi sitemizde yürüyüş alanı ve ben çıkmıyorum bakalım artik

Saol kaptanim. Sen harika kaptandin da ben olmadım bu hafta teşekkürler canim benim

Evet inşallah amaa sanki bu hafta az beslendim gibi bu hafta da 68 görsem çok iyi olck sonrası ramazanda vrrilck inşallah
İnşallah tatlım
Tebrikler canım
Ceeeeeeeeeeee ha ha bu sayfadaki ilk mesajımda sen varsın.
Aaaaaa Sen beni taaaaa o zamanlar çağırmışsın da ben assolistler gibi en son gelmişim
Seni ben ondan bu kadar çok seviyorum

Teşekkür ederim kaptanım
Senin moy8vasyonunda çok etkili oldu

Teşekkür ederim canım

Komple bırakmıyorum canım hem cidden onla alakalı değil
Kaptanligin için teşekkür ederim çok motive edici çok tatlısın kaptanım. ama biraz rahatsızım ve çok fazla bu hafta islerim var onları rahat rahat yapayım Haftaya yine sizlerleyim
O kadar havai fişek patlattık ziyan oldu ama iyi bari hala 69.9
Ask olsun niye ziyan olsun gelince de ben yine isterim eheheh o gün karıştırmasaydim iyiydi 69.7 geliyordum belki bugün daha az gelecektim sağlık olsun ne diyeyim

Bekleriz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…