Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Misss🌸🌸🌸Allah kabul etsin inşallah ❤️

Az da olsa verilen her eksi bizimdir🤗

Geçmiş olsun kaptanım😊Sıkma canını💞

-5 +5 ten her daim daha makbuldür 😄tebrikler

Tebrik ederim ❤️

Tebrik ederim❤️ eksilere alışalım artık yolumuz hep bu yönde kilo bakımından çünküüüü inşallah 😍

Tebrik ederim💐

Misafirler tehlikeli öğeler 🤭 ama yine de eksidesin tebrik ederim💐

Geçmiş olsun ❤️

Esnek günler olabilirse güzel olur. Konuşursun bence hallolacak bir mesele. Ben de gidecektim ama erteledim biraz daha. Ramazanda iftar sonrası hergün yürüyüş planlıyorum bakalım inşallah 😊

Tebrik ederim 💐

Çok güzel 👏👏

Tebrik ederim 🌸
Teşekkür ederim valla morelim çok bozuldu en az 69. 00 bekliyordum 🙄2 ay sonra ilk defa -400 veriyorum

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ:159
KİLONUZ:76
HEDEF KİLONUZ:65
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:öğretmen
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ:doğumlar ve gece yeme atakları
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı:hayır
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ sağlıklı bir beden
Hoşgeldin canım.❤️❤️😉 Bu grupta olsan tanırdım. Galiba eski takımlar yarışmasındasın . Başlangıcın hayırlı olsun. Hedefine en kısa sürede ulaşmanı dilerim.🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Eridin eridin maşallah 😘

Yagmasada damlıyor. Tıkanıklığı bı çöz yine akacak 😍

Geçmiş olsun canım 😘
Sıkma canını oluyor öyle 😍

Belki stres geriyordur seni 1 hafta hazırlıkta takıl istersen ama uzaklaşma 😍

Elhan Elhan da takılmıştı o takımı bırakıp gitti mi 🙄

Maşallah çok güzel canım 😘

Günoooo
Enerjimi yerine getiriyorsun
Aynen canım ama dikkat etmiyorum inan hiç . Tatlı varsa tatlı da yiyorum . Ekmek de yiyorum . Hiç ozenmiyorum . Verdiğime de şaşırdım açıkçası . İnşallah bir an önce eski tempoma donebilirim . Önceden yürümek için uygun yer bulamazdim. Şimdi sitemizde yürüyüş alanı ve ben çıkmıyorum🥹 bakalım artik

Günaydın
Geçen hafta cuma 66,5
Bugün 66,4 ben daha fazla bekliyordum eksiyi olmadi☹️
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
IMG_20240224_090541~2.jpg

Tebrikler canım - çok güzel 💐

Tebrikler kuşummm💙💐

Tebrikler kaptanım 💐Hayırlı kandiller 😘

Nereye ☺️Gitme sakın bırakmak olur mu hiç 🤗Bu hafta olmaz diğer hafta mis gibi olur ☺️Artı fazla değil ki kuşum buradan gidersen daha fazlalıkla dönebilirsin öyle pes etmek yok 💪

Aaa oldu mu gitmek 🤗Özel bir durumun varsa gitme tatlım daha fazlalıkla dönebilirsin ☺️Artın yok sonuçta kırarız bu direnci beraber bırakma beni 🥰🥰🤗

Tebrikler canım 💙💐

Günaydın hayırlı kandiller canım 🥰🤗

Hoşgeldiniz 🥰

🧿💐💙menülerin adımların çok iyiydi canım gönülden tebrik ediyorum harikasın 🥰

Amin hayırlı kandiller canım 🥰

Maşallah canım tebrik ederim 🥰

Haftaya çatır çatır verirsin sen bu artıları kuşum ☺️

Tebrik ederim canım misafire rağmen kilo vermek kolay değildir 🫶bu konuda ayrıca tebrik ederim 🤗

Tebrikler canım 🫶

Günaydın💐

Haftaya gider bu artılar ben eminim ☺️🤗🥰💙

Tebrikler tatlım 💙💐😘🥰

Tebrikler kuşum☺️💐💙Haftaya WC olayları düzelir inşallah çatır çatır gider fazlalıklar 🙏

Olsun haftaya veririz ki 🤗🥰💙

Günaydın tatlım 🙏

Oooooo kraliçe 🧿🧿🧿Maşallah tatlım tebrik ediyorum canı gönülden 💙Bu hafta menüler yıkılıyordu azmin için ayrıca teşekkürler 🥰🤗💙Haftaya çift hanelerdeyiz🙏🙏🙏

Tebrikler canım 🤗😘🥰
Saol kaptanim. Sen harika kaptandin da ben olmadım bu hafta 🙈 teşekkürler canim benim

Evet inşallah amaa sanki bu hafta az beslendim gibi bu hafta da 68 görsem çok iyi olck sonrası ramazanda vrrilck inşallah 🫠
İnşallah tatlım 🙏
Tebrikler canım 🥰
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee ha ha bu sayfadaki ilk mesajımda sen varsın. 🙈🤭
Aaaaaa 🤭Sen beni taaaaa o zamanlar çağırmışsın da ben assolistler gibi en son gelmişim 😂😂
Seni ben ondan bu kadar çok seviyorum :KK60: :KK68: :KK19:

Tebrikler kuşummm💙💐

Nereye ☺️Gitme sakın bırakmak olur mu hiç 🤗Bu hafta olmaz diğer hafta mis gibi olur ☺️Artı fazla değil ki kuşum buradan gidersen daha fazlalıkla dönebilirsin öyle pes etmek yok 💪

Aaa oldu mu gitmek 🤗Özel bir durumun varsa gitme tatlım daha fazlalıkla dönebilirsin ☺️Artın yok sonuçta kırarız bu direnci beraber bırakma beni 🥰🥰🤗

Tebrikler canım 💙💐

Hoşgeldiniz 🥰

Tebrik ederim canım misafire rağmen kilo vermek kolay değildir 🫶bu konuda ayrıca tebrik ederim 🤗

Tebrikler canım 🫶

Günaydın💐

Tebrikler tatlım 💙💐😘🥰

Tebrikler kuşum☺️💐💙Haftaya WC olayları düzelir inşallah çatır çatır gider fazlalıklar 🙏

Günaydın tatlım 🙏

Oooooo kraliçe 🧿🧿🧿Maşallah tatlım tebrik ediyorum canı gönülden 💙Bu hafta menüler yıkılıyordu azmin için ayrıca teşekkürler 🥰🤗💙Haftaya çift hanelerdeyiz🙏🙏🙏

Tebrikler canım 🤗😘🥰
Teşekkür ederim kaptanım ❤️🥰
Senin moy8vasyonunda çok etkili oldu 😉

Misss🌸🌸🌸Allah kabul etsin inşallah ❤️

Az da olsa verilen her eksi bizimdir🤗

Geçmiş olsun kaptanım😊Sıkma canını💞

-5 +5 ten her daim daha makbuldür 😄tebrikler

Tebrik ederim ❤️

Tebrik ederim❤️ eksilere alışalım artık yolumuz hep bu yönde kilo bakımından çünküüüü inşallah 😍

Tebrik ederim💐

Misafirler tehlikeli öğeler 🤭 ama yine de eksidesin tebrik ederim💐

Geçmiş olsun ❤️

Esnek günler olabilirse güzel olur. Konuşursun bence hallolacak bir mesele. Ben de gidecektim ama erteledim biraz daha. Ramazanda iftar sonrası hergün yürüyüş planlıyorum bakalım inşallah 😊

Tebrik ederim 💐

Çok güzel 👏👏

Tebrik ederim 🌸
Teşekkür ederim canım ❤️

Eridin eridin maşallah 😘

Yagmasada damlıyor. Tıkanıklığı bı çöz yine akacak 😍

Geçmiş olsun canım 😘
Sıkma canını oluyor öyle 😍

Belki stres geriyordur seni 1 hafta hazırlıkta takıl istersen ama uzaklaşma 😍

Elhan Elhan da takılmıştı o takımı bırakıp gitti mi 🙄

Maşallah çok güzel canım 😘

Günoooo
Enerjimi yerine getiriyorsun

Komple bırakmıyorum canım hem cidden onla alakalı değil

Tebrikler kuşummm💙💐

Tebrikler canım 💙💐

Hoşgeldiniz 🥰

Tebrikler canım 🫶

Günaydın💐

Tebrikler tatlım 💙💐😘🥰

Günaydın tatlım 🙏

Tebrikler canım 🤗😘🥰
Kaptanligin için teşekkür ederim çok motive edici çok tatlısın kaptanım. 😘 ama biraz rahatsızım ve çok fazla bu hafta islerim var onları rahat rahat yapayım Haftaya yine sizlerleyim 🤗
O kadar havai fişek patlattık ziyan 😁 oldu ama iyi bari hala 69.9 😉❤️
Ask olsun niye ziyan olsun gelince de ben yine isterim eheheh o gün karıştırmasaydim iyiydi 69.7 geliyordum belki bugün daha az gelecektim sağlık olsun ne diyeyim 🥲

Komple bırakmıyorum canım hem cidden onla alakalı değil

Kaptanligin için teşekkür ederim çok motive edici çok tatlısın kaptanım. 😘 ama biraz rahatsızım ve çok fazla bu hafta islerim var onları rahat rahat yapayım Haftaya yine sizlerleyim 🤗

Ask olsun niye ziyan olsun gelince de ben yine isterim eheheh o gün karıştırmasaydim iyiydi 69.7 geliyordum belki bugün daha az gelecektim sağlık olsun ne diyeyim 🥲
Bekleriz canım 🥰

X