Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Son yaptırdığım tahlil sonuçları normal çıktı canım.Mevsim geçişlerinde bu durumu yaşıyorum son yıllarda.Birazda stres ve hareketsizlik de etkiliyor sanırım.Senin tahlil sonuçlarında iyi i çıkar inşallah 🙏🌸😄
Tahlil sonuçları normal değerlerde demek inan çok sevindim bitanem 🥰
Stres her organımızi kötü etkiliyor.:KK14:

Teşekkür ederim canım 🙏
Çok haklısın canım,son zamanlarda biraz fazlaca stres yaşadım vücut direncim düştü ama toparlamaya başladım.Tahlil sonuçlarında sıkıntı yok stres ve mevsim geçişlerinde böyle oluyor son yıllarda canım
Hayatımızda güzel şeyler de oluyor onlara sarılalım. Tüm olumsuzluklar kaybolsun gitsin huzurlu çok güzel günler yaşayacağımızı ümit edelim. :dua::KK200:

Eridin eridin maşallah 😘

Yagmasada damlıyor. Tıkanıklığı bı çöz yine akacak 😍

Geçmiş olsun canım 😘
Sıkma canını oluyor öyle 😍

Belki stres geriyordur seni 1 hafta hazırlıkta takıl istersen ama uzaklaşma 😍

Elhan Elhan da takılmıştı o takımı bırakıp gitti mi 🙄

Maşallah çok güzel canım 😘

Günoooo
Enerjimi yerine getiriyorsun
Canımsın:KK60:

Günaydın kızlar

FB_IMG_1707899721561.jpg

Tartıyı cekemedım cocuk ağlayınca tarih saat hepsi yazıyor yukarıda ama
Cumartesi 66.10
Bugün 65.95
Fark -150 gram

Ya dün sabah aslında 65.40 çıktım 🙈 ama bugün regl ağrılarım geldi bi anda ondan mı oldu acep diyorum
Neyse her eksi bizimdir napalım 😍
Elhan Elhan
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Pilatese kocam ok dedi ama Ramazan geliyor ya sizce nasıl olur akşamları ıkı gun gideceğim ama işte misafirlik falan denk gelirse naparım bi yandanda cok ıstıyorum

Eklentiler

• 545B68C7-2B8E-4B75-900C-A4EE2A91F21D.png
    545B68C7-2B8E-4B75-900C-A4EE2A91F21D.png
    134,3 KB · Görüntüleme: 21
Tartı fotoğrafı paylaştın mi canım? Koşuşturma işe yaramış tebrikler. :KK60:
Yüklenen dosya boyutu nedeni ile sunucu tarafından işlenilememektedir diyor, yüklemiyor fotoğrafı. Başkalarında da oluyormuş bu sorun abla, dün akışta Kazen’e yazıyorlardı. Bende 4-5 gündür var. Siteyle alakalı sanırım, çözerler bu ara.

Menü yazamadım ama kilo verdin bakiiin diyorsun 🙄
Geçen hafta 1.7 kg vermiştim. 🥹 Bu hafta günüm vardı. Bir kere de bize misafir geldi. Bir akşam yemeği ve bir de doğum gününe davetliydim. Öyle olunca ayarım kaçtı dikkat etmeme rağmen.

X