Popüler Konu LenaG ile MasterFit

21 şubat çarşamba
sabah domates salatalık, 2 yumurta tava , çeyrek simit

akşam 14.30 da fırında patates , 5 köfte

2.5 lt su

Bu saatten sonra yemem sıvı şeyler tuketirim. Mutfağı komple dip bucak temizliyorum daha çok işim var öpüyorum sizi 😘🤗
Bu menüyü görünce bende patates yapayım dedim ama yarin yerim artik. Afiyet olsun ❤️

21.02.2024

13:00 kahvaltı
1 tabak salata (domates kıvırcık biber havuç yer elması üzerinde lor peyniri)
2 dilim tam buğday ekmek

16:00 1 Trabzon hurması

18:30 akşam 1 tabak kabak kavurması
3 yemek kaşığı yoğurt

Şu an 1 fincan americano içiyorum
2 litre su
Adım 9008 -900 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Eklentiler

• IMG_3318.jpeg
    IMG_3318.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar kan ve idrar tahlili sonuçlarım çıkmış. Klasik şeker yüksek (gerçi düzenli ilaç kullanıyorum ama düşmüyor) diğer her şey normal ne vitamin eksikliğim var ne de başka bir şeyim 🤷‍♀️
Canım sen beni etiketle demiştin @sara_28 yanlış hatırlamıyorsam.
Kac canım şeker ne kadar zamandır ilaç kullanıyorsun hangi ilaç? Bu üçünü istiyorum 🥳

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Kusura bakmayın dün şifrem güvenlik nedeniyle kilitlendi.Güncelleme işlemi çok eski çalınan mail adresimeydi o yüzden dün bütün gün uğraştım ama başaramadım.Çok şükür bugün kadınlar kulübü cep telefonu WhatsApp ulaştım oradan yeni mailim güncellendi ve bende şifremi şimdi güncelledim.Çok şükür sayfama ulaştım.Sevgili Takım Kaptanları ve Sevgili Grup Arkadaşlarım İyi Akşamlar Diliyorum 🌸
İyi geceler canım. Çözmene sevindim ❤️

Ben bugün salataya lakin yerine nar sirkesi koydum ama benim gastrit var insan kendine bunu yaparmı midemin ağrısından kıvrım kıvrım kıvranıyorum yürürken bile ağrıyor ilaç içtim geçmedi su ictim yok dahada geçmezse bir tatlı kasigi arı balı yiyecem belki o iyi gelir
Çok geçmiş olsun canım 🥺🙏🙏🙏

Cordelia Cordelia
Senin için geçmiş yaptım 😍
Bu paylasimlar 2020 nin ♥️😘
Burayı seviyorum gerçekten destekciler çok güzel sağolsun herkes kalbini açıyor ♥️
Şuan bu halimden daha zayıfım 🙄
Bu elbiseyi 7-24 giyip gezebilirim. Hayatımda ilk kez böyle bişey gitmiştim çok seviyorum o yüzden ♥️
🧿🧿🧿🧿 çok yakışmış. ❤️❤️❤️ Burda kac kilosun canım.

Kac canım şeker ne kadar zamandır ilaç kullanıyorsun hangi ilaç? Bu üçünü istiyorum 🥳
3 aylık ortalama şekerim 7.5 du 6.5 olmuş genelde şekerim sabahları 110-120 falan çıkıyor
6-7 yıldır ilaç kullanıyorum
önce glukophage,metformin,glifor kullandım deli gibi istifra olduğu için deneye deneye şimdi sabah glifix,akşamları vidaptine kullanıyorum.

Pzt menüm
Yarımdan az tost meyvesuyu
Akşam20.00 1 küçük kase et haşlama
Su 2 lt
Salı menüm
Sabah11.00 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta domates salatalık tahin pekmez
Akşam19.00 4 sıkım antep köftesi ayran yeşillik
Su 1.5 lt
Bugünki menüm
Sabah12.00 yarımdan az tost çay
Akşam19.00 1 kase tavuk suyu haşlama
Su 2lt
Kızlar fena hastayım tost yediğim günler çocuklar arka arkasına iyilrşmedi hastaneye götürdüm o yüzden öyle oldu şu menüyü zor yazıyorum bende çok kötü hastayım kızlar dikkat edin Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Cordelia Cordelia
Cook geçmiş olsun hepinize 🙏🙏🙏🙏🙏

İyi geceler hanımlar 💙
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee 💙

21 Şubat menümü yazayım

Kahvaltı : saat 9:30 bir dilim siyez ekmeği az yeşil zeytin, az peynir 2 3 dal yeşillik 3 dilim salatalık 2 küçük dilim avakado

Saat 12:30 bir buçuk haşlanmış yumurta 3 çatal küçük lokma peynir

Akşam: saat 18:00 bir buçuk servis kaşığı etli bademli pilav, 2 adet içli köfte, bir dilim börek

Akşam diyet patladı gelen servis tabağının yarısını geri. Boşaltım. bunlarıda yememem lazımdı ama çok açtım gün içinde fırsat bulup bir ara öğün yapsaydım belki bu şekil olmayacaktı:KK43:
İşin kötüsü bir hafta sonra beklediğim regliyi oldum son bir senedir çok düzensiz zaten….umarım fazla şişkinlik yaşamam 🥲

8600 de adımım var

3 aylık ortalama şekerim 7.5 du 6.5 olmuş genelde şekerim sabahları 110-120 falan çıkıyor
6-7 yıldır ilaç kullanıyorum
önce glukophage,metformin,glifor kullandım deli gibi istifra olduğu için deneye deneye şimdi sabah glifix,akşamları vidaptine kullanıyorum.
Ooo gayet güzel düşmüş. 🧿Kilon azaldıkça yediklerin sağlıklı oldukça daha da azalacak inşallah 🙏🧿 inşallah ilacı da bırakarak saglikli besleneceksin. Sana güveniyorum. Benim de 6,5 sabahları 140 çıkıyordu. Tokluk şekerim yoktu zaten. Şuan 80 falan çıkıyor. Ben glifor kullanıyorum. Diyet bitince tekrar test yapacağım. Doktorum kullanma derse ilacı bırakacağım 🙏

X