Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İyi geceler hanımlar💕
20 Şubat Salı
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Kahvaltı 09.00
2 sahanda yumurta
1 hindi füme
Salatalık
Zeytin peynir az
1 d tb

Öğle 12.30
1 sekuark kayısılı kinoalı

Akşam 18.00
Fırında tavuk göğüs ve sebze
1 kase tavuklu şehriye
2 kaşık pilav
1 kase yoğurtlu kereviz

Su 2 lt geçti biraz

Spor yok ev işi sadece
Adım 6.800 680 p

Tabiki de güveniyorum 💙💪
Sabah
Yulaf yoğurt yumurta dereotu peynir karışım pişirdim
Ara kahve ceviz yaptım
Akşam
Oğlanın kalan bir köftesini yedım
Günde
1 sigara böreği küçük kare trileçe 4 tatlı kaşığı kadardı birde haşlanmış patatesli bişey vardı bir fincan kadar ondan yedim
Peşine Sade Kahve Elhan Elhan Cordelia Cordelia bu arada bu ara pilatese başlamayı düşünüyorum buna en çok sen sevinirsin 😍

Afiyet olsun lavişim. :KK60:
Akşam öğünü tercihin iyi olmamış. Süt mısır glisemik endeksi yüksek bir besin. İki kaşık bulgura yakışmamış. :KK43:
Öyle mi i i 😬ama ben her gün yiyorum bir etkisi olmadı kilom üzerinde ama sen tecrübelisin bundan sonra onada dikkat edcm tmm kaptanların en güzel i

Kırmızı Takım kaptanı Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili yemiş ben Mthn83 Mthn83 zannetmiştim sanırım bütün bu karışıklığın sebebi bundan kaynaklanmış :KK70: :KK70: :KK70:

Ah be Cordelia Cordelia m keşke en başından Mthn83 Mthn83 kırmızı kaptan değilki yanlış kişiyi tebrik edip teselli ediyorsun desen :KK39:bende sabahtan beri neyi anlamıyor diye düşünüyorum :KK70::KK70::KK70:
Yine mi ben suçluyum 🥺 ben anlamadım ki sen ona neden öyle dedin. Anlasam niye sorayım belki uykusuzluktan anlayamadım. Çok özür dilerim

Sabah
Yulaf yoğurt yumurta dereotu peynir karışım pişirdim
Ara kahve ceviz yaptım
Akşam
Oğlanın kalan bir köftesini yedım
Günde
1 sigara böreği küçük kare trileçe 4 tatlı kaşığı kadardı birde haşlanmış patatesli bişey vardı bir fincan kadar ondan yedim
Peşine Sade Kahve Elhan Elhan Cordelia Cordelia bu arada bu ara pilatese başlamayı düşünüyorum buna en çok sen sevinirsin 😍
Afiyet olsun ne zaman başlıyorsun ne zaman 🤩

Olay sonrası hassasiyet oluştu
Dokununca jilet kesmiş gibi açıyor, dokunup elini çekmezsen acı filan kalmıyor
Kuzenim hemşire hasta bakim egitimi veriyordu ben de katilmistim bi kursuna bayada uzun sürüyordu 3 ay kadar🙈 fizyoterapist falan gelmisti dersimize masaj teknikleri ogrendik,igne yapmasini biliyorum cok guzel masaj yaparim....aslinda tam senin yaninda kivrilip uyumalik bir kediyim ben😏😻🫶🏻

Öyle mi i i 😬ama ben her gün yiyorum bir etkisi olmadı kilom üzerinde ama sen tecrübelisin bundan sonra onada dikkat edcm tmm kaptanların en güzel i
Estağfurullah lavişim. Sana etkisi olmuyorsa kontrollü olarak yiyebilirsin. Karbonhidrat oranı yüksek olduğu için sürekli tüketimde kilo almaya sebep olabilir dikkatli ol sadece. :KK60:

İyi geceler hanımlar💕
20 Şubat Salı
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Kahvaltı 09.00
2 sahanda yumurta
1 hindi füme
Salatalık
Zeytin peynir az
1 d tb

Öğle 12.30
1 sekuark kayısılı kinoalı

Akşam 18.00
Fırında tavuk göğüs ve sebze
1 kase tavuklu şehriye
2 kaşık pilav
1 kase yoğurtlu kereviz

Su 2 lt geçti biraz

Spor yok ev işi sadece
Adım 6.800 680 p
Sağlıklı beslenmeye gecmis motive olmuş bir pastelfit görüyorum. :KK9: Karbonhidrat oranı düşük menüler mutlu ediyor. :KK68:
Afiyet olsun aşkitocum. :KK60:

X