Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Doğru evet 👍 aslında bize kilo aldıran 1 tane börek poğaça değil birkaç tane poğaça. Zayifladiktan sonra eğer ipin ucunu kacirirsak yine eski döngüye gireriz 😞 zaten insan istese de eskisi gibi yiyemiyor vicdan azabı çekiyor yiyince
Şeyy, kem, küm
İstersen yapamayacağın şey yok 🙈

20 Şubat Salı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Ceeeeeeeeeeee tüm tablolar listeler için emeğinize sağlık arkadaşlar sağolun💙💙💙

Listemi yazayım
Kahvaltı saat 12:00: bir buçuk haşlanmış yumurta iki çatal peynir, 2 adet zeytin, domates, salatalık iki dilim siyez ekmeği bir yemek kaşığı süt kaymağı, bir adet hurma

Ara : bir mandalina

Ara: bir bardak sütlü neskafe 2 adet hurma bir avuç fıstık

Akşam saat 20:30 : bir tabak hamsi buğulama, bir tabak salata, yarım portakal ( akşam yemeği biraz fazla oldu sanki🙄)

Şu andada yeşil çay içiyorum
Afiyet olsun. Fazla degil bence❤️

Sisteme girisimizi yaptık hocam bugün son gün dediler ona yoğunlaştık sabah haber geldi 29 una kadar uzatmislar. Mart 20 de sıkıntılı bir süreç var Mayıs'ta da sunumumuz var. Mart 7 de de akıl zeka oyunlarının turnuvası var. Hepsi birbirine karıştı. Artık oturamiyorum. Nereye koşacağımı şaşırdım.
:KK14: :KK14: :KK14: :KK14:
:işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:
:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
:skandal:

20 Şubat Salı
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Ceeeeeeeeeeee tüm tablolar listeler için emeğinize sağlık arkadaşlar sağolun💙💙💙

Listemi yazayım
Kahvaltı saat 12:00: bir buçuk haşlanmış yumurta iki çatal peynir, 2 adet zeytin, domates, salatalık iki dilim siyez ekmeği bir yemek kaşığı süt kaymağı, bir adet hurma

Akşam saat 20:30 : bir tabak hamsi buğulama, bir tabak salata, yarım portakal ( akşam yemeği biraz fazla oldu sanki🙄)

Bence akşam problemsiz ara öğün fazla gibi🥹 avuc var avuc var fıstık en kalorili kuruyemis hurmada 2 tane🙈

20 Şubat Salı

Listemi yazayım

Afiyet olsun canım 😘 Menünü çok beğendim harika :KK9:

Menüm 🙄
Sabah 1 bardak kefir
Saat 9 da 2 tane karabuğday patlağı
Öğlen 13 de 2 tane karabuğday patlağı 1 mandalina (kabuklu ceviz kadar)
16da 1 hurma
Saat 19 da 2 YK pirinç pilavı 2 YK et sote
1 kase şekersiz komposto 1 küçük boy lokum 1 benimo 1 YK kadar çekirdek 4 kaju
Diyetisyenin ödem çayı şimdi.
Su 1 lt
Spor 6800 adım ve 40 dk plates
Serbest öğünümdü serbest takıldım.
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Adım sayım 7500 😍
Etiketleri unutmussum

Sakin canım❤😇 sadece selam vermiş arkadaş galiba yanlışlıkla listeye girmiş.
Niye hepimiz böyleyiz gel halay çekelim.:halay::halay::halay:
Ayy bilmiyorum yaa dolunay mıdır cemreden midir neyse bugün aynen şöyleydim 👇🏻😂😂 47FDCFBA-F0AE-4EA4-95C9-BC4287B9C061.jpeg

Afiyet olsun canım 😘 Saat 19.00 da da iki karabuğday patlağı yazacaksin zannettim neyse yokmuş :KK51: benimo bir paket mi bir tanecik mi :işsiz:serbest öğün olduğu içinmiş pardon 🙈
1 tane canım kahve yanı aldım
Biraz alakasız oldu ama bugün yemek istedim bahenem yok. İstedim yedim ♥️
1 taneciklede kaldım.
Diyetisyenin ödem çayı çok susatiyor bu arada.
Hele akşam yapma WC ye çok çıkarır demişti 😅
Sakalı yokki kadının 🤪

Bence akşam problemsiz ara öğün fazla gibi🥹 avuc var avuc var fıstık en kalorili kuruyemis hurmada 2 tane🙈
Annem ümreden yeni geldi yaa evde bayağı hurmam var 🤪
Fıstığıda biraz bağırsaklarımada iyi gelir diye yiyorum. yine fındıktan, cevizde iyidir diye bulunduruyorum ama yanlış mı yapıyorum 🙄

1 tane canım kahve yanı aldım
Biraz alakasız oldu ama bugün yemek istedim bahenem yok. İstedim yedim ♥️
1 taneciklede kaldım.
Diyetisyenin ödem çayı çok susatiyor bu arada.
Hele akşam yapma WC ye çok çıkarır demişti 😅
Sakalı yokki kadının 🤪
Daha önce yazdın mı bu ödem çayını sanki ilk kez görüyorum. Neler var içinde ☺️

Yakın bir arkadaşım yürümenin zayiflatmadigini söyledi tabi ben mod düştü cikasimda gelmedi yine de kendimi zorladım ve çıktım
Arkadaşın sana çelme takmış
Yürümeyi extra yaparsan kilo vermeye faydası var, dinç tutmaya faydası var, temiz hava alıyorsun, daha bisürü faydası varken hangi akılla öyle bişey söylemiş

X