Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mercimek köftesi de neler var canım? Kıvamını nasıl ayarladım?
Hiç bir şey yok bende böyle sağlıklı tabaklar hazırlayan bir sayfada gördüm nasıl tutacak diye tereddüt ettim ama tutuyor normal kırmızı mercimek su pişince içine baharat ekleyip yuvarladım üstüne de yoğurt dökünce mantı gibi oldu ben sevdim 😍

Kızlar eşim koridor da 4 döneceğine alalım da olduğun yerde yürü dedi şunu gösterdi. Ne dersiniz ?
Bazende böyle şeyleri alıyoruz heves ettiğimiz gibi kullanamıyoruz. Spor salonuna gitsen seni daha iyi motive etmez mi 🙄

Bizim mahallede kültür bakanlığı bir spor salonu yapıyor inanılmaz güzel yani güzel olduğu belli kocaman😄bitmek üzere kesin seçim öncesi açacaklar bugün bahçesinde bayanları gördüm gidip bir sorucam kayıt filanmı almaya başladınız diyeceğim

Bazende böyle şeyleri alıyoruz heves ettiğimiz gibi kullanamıyoruz. Spor salonuna gitsen seni daha iyi motive etmez mi 🙄

Bizim mahallede kültür bakanlığı bir spor salonu yapıyor inanılmaz güzel yani güzel olduğu belli kocaman😄bitmek üzere kesin seçim öncesi açacaklar bugün bahçesinde bayanları gördüm gidip bir sorucam kayıt filanmı almaya başladınız diyeceğim
Ne güzel yakınındaysa harika olur 😍
Ben spor salonunda sürekli üstünü başını çekiştiren birine dönüşüyorum ki hiç sevmem çekiştirmeyi.
Evde rahat rahat takılıyorum ama 80 lere inersem zumba istiyorum o zaman bakabilirim

Kumsalım şöyle düşün ne yaparsan senin için kendin için ne istediğini neden istediğini düşün yaşa seni gaza getirecek neyse ben eski kocamin bir lafı ile yemek yemeyi bitirdim kafamda ve hep şey dedim tadını bilmiyor değilim birgün önce olduğumda gene yerim çünkü bende az kavramı yok bir dilim tadım yok dibini gorurum hep ondan ben hep omad uzun oruç aralikli oruç ile gittim 13 kasımda ağlayacak bu gruba girmiştim 74 kilo ile neredeyse 3 ay oldu ki 1 ayi yoktum(o lafı edeni boşayıp geldim 😂😂😅) 13 kg verdim herkes bayılarak bakıyor giydiğim yakisiyor aynalardan kaçmıyor un dışarı çıkmaktan keyif alıyorum ki daha istediğim kilo gelmedim ama başladımmmm ve kaçamak bir gün de hafta da olsa bırakmadım gene başladım kaldığım yerden aman dedim bir öğün yedim ama ertesi gün yeni bir gün dedim ve başladım sende yapabilirsinnnnn biz birlikte yapıyoruz ve yapacağız 🥰🥰🥰
Azmine hayran kaldim canim tebrik ederim
Pes etmzk yok yola devam kacamakta olsa sizleein verdigi motivasyon yeter

Ne güzel yakınındaysa harika olur 😍
Ben spor salonunda sürekli üstünü başını çekiştiren birine dönüşüyorum ki hiç sevmem çekiştirmeyi.
Evde rahat rahat takılıyorum ama 80 lere inersem zumba istiyorum o zaman bakabilirim
Sen beni spor yaparken yürürken görsen var yaa başımdan boynumdan aşağı şakır şakır terliyorum😄 biraz rahat bir insanım herhalde yada dışarıda arkadaşlarımla, veya spor salonu beni daha çok motive ediyor 🥰

Kizlar ne cok yazismissiniz abooo gecmis yapamiycam gozlerim kapaniyo. Dun gelemedim asiri yogundum kusira bakmayin.bugunde zordu baya neyse

menumu paylasip cikiyorum

19/02/2024 menum
Sabah 5:30 sekersiz kahve
Oglen kuccuk
Bardakl sut

Ara 16:30 iki dilim armut
Aksam 18;30 iki buyuk dilim et salata iki dilim ekmk
1.5 litre su Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Cordelia Cordelia

X