Popüler Konu LenaG ile MasterFit

19 Şubat menüm

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Kahvaltı klasik 12:00 de : 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin, peynir, domates salatalık roka 2 dilim siyez ekmeği

Ara: saat 16:00 yarım ayva, 2 adet hurma

Akşam 19:00 bir tabak yumurtalı ıspanak, bir dilim siyez ekmeği

Bugün gelemedim biraz yoğunluk vardı …
Afiyet olsun tatlım. Çok güzel bir menü. :KK68:

19 Şubat menüm

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Kahvaltı klasik 12:00 de : 1 haşlanmış yumurta 3 zeytin, peynir, domates salatalık roka 2 dilim siyez ekmeği

Ara: saat 16:00 yarım ayva, 2 adet hurma

Akşam 19:00 bir tabak yumurtalı ıspanak, bir dilim siyez ekmeği

Bugün gelemedim biraz yoğunluk vardı …
Afiyet olsun canım 💙Menü çok güzel 🥰

Nazara karşı bir tür önlem...Tuz ateşte çatır çatır yanacak kuzum. Parmaklarınin ucuyla varsa kaya tuzunu ateşin üzerinde gezdiriyorsun niyetini kalbinden geçirerek.
Bunu biliyorum ben annemle teyzemden öğrendim. benim oğlanın sünnet düğünü idi ocağı siliyorum bir bakıyorum Ocak yine kirli tuz dökülmüş 🤷🏻‍♀️gidip gelip siliyorum yok Ocak temiz bir tek içi tuz dolu bende bunu nasıl başarıyorsunuz diye sordum o zaman öğrendim meğer bizimkiler nazara karşı ateşe tuz döküyorlarmış birde üzerlik filanda tam detaylı bilmiyorum tavada yakıp tütsü yapardı kuzenim

Ay bana iyi gelmiyor olabilir mi acaba protein tozu 🤔 ay bırakıyorum hemen 😘
Canım bişey okumuştum besinden yiyeceklerden gelmeyen vitamin mineral gibi şeyleri vücut farklı algılayıp tepki gösterebiliyormuş. O yüzden vitamin tabletleri protein tozları kullanmayın besinlerden alın bunları falan diyodu belki protein tozuna tepki göstermiş olabilir vücut

19.02.2024

Kahvaltı 11:30
1 fincan americano kahve
1 dilim peynir
5 zeytin
1 biber 1 domates
2 dilim tam buğday ekmek

Ara 15:00
1 fincan Türk kahvesi 1 hurma

Akşam 17:30
1 kase bamya yemeği
3 yemek kaşığı yoğurtlu ıspanak
2 yemek kaşığı turp havuç salata

2 litre su
Adım 6280 - 628 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia 💙

Eklentiler

• IMG_3313.jpeg
    IMG_3313.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 24
Canım bişey okumuştum besinden yiyeceklerden gelmeyen vitamin mineral gibi şeyleri vücut farklı algılayıp tepki gösterebiliyormuş. O yüzden vitamin tabletleri protein tozları kullanmayın besinlerden alın bunları falan diyodu belki protein tozuna tepki göstermiş olabilir vücut
Aynen👌🏻⚡

X