Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 Şubat Pazar

09.30
2 yumurtalı sucuklu yumurta
2 ince dilim ekmek
1 dilim peynir

16.30
1 çorba kasesi Jennifer salatası 😁

19.30
2 yk kaşığı pilav
2 yk bezelye yemeği

Su: 1 lt

@deli bir dombili
Elhan Elhan
@Cordelia
Ben de bu aralar friends izliyorum bu kadın nasıl bu kadar zayıf ve fiziği güzel diye araştırdım bu salata çıkmıştı karşıma. Tadı güzel mi ? Güzelse denemek istiyorum.

Ben de bu aralar friends izliyorum bu kadın nasıl bu kadar zayıf ve fiziği güzel diye araştırdım bu salata çıkmıştı karşıma. Tadı güzel mi ? Güzelse denemek istiyorum.
ben beğendim açıkçası

ama yaparsan kinoayı yarım bardak yap bence 1 bardak çok fazla oluyor, yarım bardak kinoa yarım bardak nohutla çok da yeterli oldu canım

ben gördüm uzun açlık bitince daha sakin yersem @gezegenfeza tavsileri ile hayvansal olmayan ve tuzsuz yeyinse sonrasındaki gün bile eksi gördüm her bünye farklı tabiii bende işe yaradı şükür dün geceden niyet ettim şuan niyetim 48 iyi hissedersem 72 e inşallah
Allah emeklerin karşılığını versin canım ben en fazla 18 yapmışlığım var
Günnnoooo aşkolaarrrr 🥰nasılsinız nasıl gidiyoorrrr 🥰 varsa kafanız takılacak ben yardımcı olurum seve seve bu diyetin hasından gecmişimdir 😅😅
Biz iyiyiz sen nasılsın gebeşim nasıl gidiyor
ben beğendim açıkçası

ama yaparsan kinoayı yarım bardak yap bence 1 bardak çok fazla oluyor, yarım bardak kinoa yarım bardak nohutla çok da yeterli oldu canım
Bende kinoa ile yapmıştım beğenmiştim yine alıp yapayim

Allah emeklerin karşılığını versin canım ben en fazla 18 yapmışlığım var

Biz iyiyiz sen nasılsın gebeşim nasıl gidiyor

Bende kinoa ile yapmıştım beğenmiştim yine alıp yapayim
Çok şükur nergiscim bugün bi halsizim bazen bi iyi oluyorum bazen halsız kızimda rahst durmuyo baby tv açıyorum arada artık mecburum

X