Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar bu uygulama telefonumuza nasıl indiriliyor bilgisi olan varmı bana yardımcı olunursa sevinirim.Googledan girmek zor oluyor.Şimdi işimden yeni geldim.Öğlen 2 gibi ara öğün yapıcam inşallah.Tekrar yarın gece gidicem işe
Opera' yi indirirsen reklamsız kolay girersin Didemcim. Uygulamada sıkıntı yaşadım fotoğraf yüklemek zor olmuştu. Operayla dene duruma göre bakalım.

Akşam memleket dönüşü yaptık m numu yazayimbuyuya kalmışım 18 Şubat menü
Kahvaltı 10 civarı
Sucuklu yumurta bir porsiyon,
5 zeytin
Patates kızartması 3 tane
Bal tereyağı
Çeyrek pide of ekmek çok güzeldi Kadirli ilçesinde yapilan pideyi marasta bulamıyoruz iyiki yok çok yerdik ☺️

Öğle sonrası 2 gibi
3yk bulgur pilavı
Bir tabak kurufasulye
4 sarma ayran, az salata
Akşam 7 de
1yk dolusu kavrulmuş et ,bir bardak kefir
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Günübirlik miydi memleket gezmesi çok sevindim ☺️
Afiyet olsun. Bugün karbonhidrat olmaz inşallah. :dua:veya çok az olur.☺️

Güne 1 lt su ve espresso ile başladım 😍
20240219_093237.jpg

Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili Elhan Elhan
18 Şubat Pazar
09.00
Az sütlü nescafe

12.30 kahvaltı
1 sahanda yumurta
2 kaşık salçalı sosis
5 zeytin
Salatalık
1 d kadar karışık peynir
1 büyük dilim tambuğday

19.00 akşam
1 kase tavuklu mantar sote
1 dolu kase h brüksel lahanası
4 kaşık kadar noodle
afiyet olsun canım su içimin nasıl inşallah harektde bereket yapabiliyormuusn yazdıysan kaçırdıysam kusuruma bakma :KK200: :KK60:

Arkadaşlar motive olsun diye gruba geldim vede doktor yardımı aldım bakalım inşallah sağlıkla gitsin bu kilolar.Ben özel güvenlik olduğum için gecede işe gittiğim için bana sabah 5.30 da kahvaltı ve gece 12 de ara öğün verdi.Evdeyken 10 da kahvaltım.Birde ben öğlen yemeği yemediğim için acıkma olursa 1 tabak yemek verdi yoksa ara öğün gibi seçenekler verdi yoğurt leblebi vb.Zaten gün içinde ne yediğimi saatleri ile ekliycem.
Merhaba hoşgeldinizzz 🤗

X