Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Boyum:1.70 Kilom:116 Hedef Kilom:85 Medeni durumum:Evli Mesleğim:Özel Güvenlik Çocuk:1 Kilo alma nedenim en son olarak kortizonlu tedavi 5 yıldır bu kilodayım.Sağlık sorunum:Astım hastasıyım Kilo verme nedenim: Sağlık açısından ve artık düzenli sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istediğim için.Çünkü yemiyordum sürekli aç geziyordum ama kilom sürekli sabitti.
Hoşgeldin canım 😍

Canım özel durumlarda bir gün önceden bildirim yapabiliyoruz. Eğer arzu edersen bugün en aç olduğun bir saatte bildirim yapabilirsin. :KK60:
Sağlıkla gidip gelsinler inşallah 🙏
Hayat ne garip birkaç hafta önce annenin sağlığı için endişelenip üzülürken şimdi umre heyecanini yaşiyorsun . Çok şükür bugünü yaşadığın için. :dua::KK200:
Di mi Elhanim🥲🙏🏻Ben de ayni şeyi düşünüp oh bugüne bu heyecana çok şükür demiştim 🥰🌸 saglikla gidip gelsinler insallah❤️🙏🏻

Akşam memleket dönüşü yaptık m numu yazayimbuyuya kalmışım 18 Şubat menü
Kahvaltı 10 civarı
Sucuklu yumurta bir porsiyon,
5 zeytin
Patates kızartması 3 tane
Bal tereyağı
Çeyrek pide of ekmek çok güzeldi Kadirli ilçesinde yapilan pideyi marasta bulamıyoruz iyiki yok çok yerdik ☺️

Öğle sonrası 2 gibi
3yk bulgur pilavı
Bir tabak kurufasulye
4 sarma ayran, az salata
Akşam 7 de
1yk dolusu kavrulmuş et ,bir bardak kefir
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili

Boyum:1.70 Kilom:116 Hedef Kilom:85 Medeni durumum:Evli Mesleğim:Özel Güvenlik Çocuk:1 Kilo alma nedenim en son olarak kortizonlu tedavi 5 yıldır bu kilodayım.Sağlık sorunum:Astım hastasıyım Kilo verme nedenim: Sağlık açısından ve artık düzenli sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanmak istediğim için.Çünkü yemiyordum sürekli aç geziyordum ama kilom sürekli sabitti.
Hoşgeldin canım 💕

Akşam memleket dönüşü yaptık m numu yazayimbuyuya kalmışım 18 Şubat menü
Kahvaltı 10 civarı
Sucuklu yumurta bir porsiyon,
5 zeytin
Patates kızartması 3 tane
Bal tereyağı
Çeyrek pide of ekmek çok güzeldi Kadirli ilçesinde yapilan pideyi marasta bulamıyoruz iyiki yok çok yerdik ☺️

Öğle sonrası 2 gibi
3yk bulgur pilavı
Bir tabak kurufasulye
4 sarma ayran, az salata
Akşam 7 de
1yk dolusu kavrulmuş et ,bir bardak kefir
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
afiyet olsun canım su tüketiimin nasıl :KK200: :KK200:

Uzun açlığın faydasını gordunmu canım bende ıstiyorum ama sadece ıstiyorum uygulama yapamadım hiç
ben gördüm uzun açlık bitince daha sakin yersem gezegenfeza gezegenfeza tavsileri ile hayvansal olmayan ve tuzsuz yeyinse sonrasındaki gün bile eksi gördüm her bünye farklı tabiii bende işe yaradı şükür dün geceden niyet ettim şuan niyetim 48 iyi hissedersem 72 e inşallah

18 Şubat spor
Dün grip gibi olunca yattım hareket edemedim öğleden sonra
Adım 6700 puan 670
İpsiz atlama 300 puan 375
Toplan 1045
Cordelia Cordelia
Elhan Elhan

Eklentiler

• incoming-75748180-BF66-49BA-9D39-EF176CC73814.png
    incoming-75748180-BF66-49BA-9D39-EF176CC73814.png
    21,5 KB · Görüntüleme: 26
Menüm
Saat 10 30
Çeyrek simit 1 fincan çay
1 omlet,1 dilim peynir 5 zeytin 2 ince dilim sucuk

Öğlen
10 fıstık 2 kare bitter

Akşam 18
Yulaf llapası yaptım 30gr Yulaf ile
İçinde 2 ceviz 3 fındık 1 elma var

2lt de su Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Yarın if e devam
afiyet olsun canım bol eksin olsun inaşşah ıf ve omad candır bnm için rejimde emeğine sağlık canım spor yapıyor musun :KK200: :KK200:

X