Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayatım benim şimdi doğum günüm bugün annemlerde il dışından gelip sürpriz yapmışlar biraz doğum günü masası kuruldu neyse günahlarımı dökeyim
Sabah
Yarım tahanlı poğaça
Sucuklu yumurta
Kaymak bal bir dilim tbe
Ara
Cappucıno
Ara bir dilim cheescake dört beş parça cips
Akşam henüz yemedim ama düşünmüyorum da yemeyi yersem söylerim 😂
İyi ki dogdun canım nice senelere😘❤️😘❤️
salyut-na-prozrachnom-fone1.gif

Hayatım benim şimdi doğum günüm bugün annemlerde il dışından gelip sürpriz yapmışlar biraz doğum günü masası kuruldu neyse günahlarımı dökeyim
Sabah
Yarım tahanlı poğaça
Sucuklu yumurta
Kaymak bal bir dilim tbe
Ara
Cappucıno
Mutlu yaşlar dilerim
Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
İki kk peynir
Beş tane zeytin
Közlenmiş sarı yeşil ve kırmızı kapya biber
İki dilim yulaflı ekmek
Şekersiz çay

Öğle
Beş tane et köfte
Salata
İki dilim yulaflı ekmek

Ara
Bir elma üzerine tarçın
Dört kaşık manda yoğurdu

Akşam
Dört tane et köfte
Salata
İki yemek kaşığı siyah pirinç pilavı

Ara yarım dilim armut
8 tane fındık
Dört kaşık yoğurt

Su 3 litre spor yarım saat tempolu yürüyüş ve 3114 adım

@Elhan Cordelia Cordelia @Ceeeeeeeeeeee

Eki Görüntüle 3389137
Afiyet olsun canım siyah pirinç tadi nasıl faydali olduğunu duymuştum da
Pakizeyi dövüyor kapattım odaya oradan bakiyor😂😂😂😂
Eki Görüntüle 3389139
Ayyy kıyamam bakışı bak şapşik

Afiyet olsun canım 🤗Her zaman menülerini beğeniyorum yine çok güzel menün💙 Siyah pirinç pilavını merak ettim basmati gibi birşey mi daha önce hiç görmedim merakıma soruyorum
Teşekkür ederim kaptanım 🥰❤️

Siyah pirinci bende ilk defa denedim ama tadını çok beğenmedim tarife göre yaptım biraz lapa oldu basmati değil bildiğin pirincin simsiyah hali ama glisemik indeksi çok çok düşük sağlıklı bir yiyecekmiş ben normal pirinci üç ay kadar yiyemiyorum beyaz pirince karşı intoleransim çıktı o yüzden bu pirince yöneldim diyetisyenimin tavsiyesiyle :KK39:

Aaaa nasil yemezsin tahin sevmiyorsun o zaman
Tahini çok severim sanırım tamamen ön yargı bendeki zaten böyle gittiğim yerlerde de sabit yediğim şeyler dışında birşey yiyemiyorum eşimin tabiriyle damak zevkim yok 🤣🤣 bildiğim şeyden çıkamıyorum herhalde ama bir çoğu şeye böyle yaklaşırım misal kefir her gördüğümde midem bulanırdı bi içmeye başaladım bırakamadım böyle değişik şeyler var önceden asla yemem diyip müptelası olduğum şuan aklıma bu geldi 😂

sara_28 sara_28 buldum canım pirinci baya faydalıymış
Google bilgi 😂
Siyah pirinç iyi bir lif kaynağı olarak kabul edilir. Düşük lipit içeriğine sahiptir. Aynı zamanda ana bileşeni nişasta olmasına rağmen, siyah pirinç tanelerinde protein de bulunur. Daha yüksek lizin ve kükürtlü amino asit içerdiği için buğday ve mısırdan daha dengeli bir amino asit bileşimi görülür.
Aynen canım azcıkda tadı güzel olaydı mübareğin :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Sabah
Yarım tahanlı poğaça
Sucuklu yumurta
Kaymak bal bir dilim tbe
Ara
Cappucıno
Doğum günün kutlu olsun 🎂

Tahini çok severim sanırım tamamen ön yargı bendeki zaten böyle gittiğim yerlerde de sabit yediğim şeyler dışında birşey yiyemiyorum eşimin tabiriyle damak zevkim yok 🤣🤣 bildiğim şeyden çıkamıyorum herhalde ama bir çoğu şeye böyle yaklaşırım misal kefir her gördüğümde midem bulanırdı bi içmeye başaladım bırakamadım böyle değişik şeyler var önceden asla yemem diyip müptelası olduğum şuan aklıma bu geldi 😂
Ben bazi cok sevdigim seylere hani tadina baksam birakamayachim tarzda olan... İ ih ben pek sevmem onu yaa falan der kendimi koşullarım sanki oyle bisey seninki de😁

@Elhan Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Kahvaltı yulaflı omlet içine kaşar ve çeçil koydum biraz 1 kaşık acı sos
Saat 17:00 ızgara tavuk 3 adet 2 dilim tbe 1 bardak kefir
Saat 7, 8 gibi kabak çorbası içeceğim 1 kase ve günü kapatacağım erken yazıyorum oğlum rahatsız olduğu için akşam belki unuturum 🌸
Afiyet olsun canım geçmiş olsun 🙏

İyi aksamlar🥰
18 Subat beslenme listem 🌸
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili @Elhan 👑

10:40
Bir kase sebze kavurmasi
Ceyrek avokado
1.5 haslanmis yumurta
Kapya biber
2 ceviz

13:30
3 yk sebze kavurmasi
2 yk yogurt

15:30
Kardesim Bursadan kestane sekeri getirmis çikolatalı olanlardan minik minik bisey ondan bitane yedim
Birde tahin havuzu gibi bi pide getirmis tahinli pide mi nedir bilmiyorum resim olarak ekledim onun tahininden aldim 1 tatli kasigi

17:10
Sütlü türk kahvesi

Aksam yok cok tokum🫶🏻😘

Ay bide elimi yaktim buharli temizlemeyle cok aciyo kantaron sürdüm ama hala yaniyo🥲

Eki Görüntüle 3389085

Eki Görüntüle 3389083 Eki Görüntüle 3389084
Afiyet olsun canım
Geçmiş olsun bizde yaniga yumurta akı surerler direk kırıp dolaptan çıkmış daha iyi bir kaseye koy elini içine koy geç gördüysem 😔

X