Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 şubat menüsü
Sabah
Marul
Lor peyniri
1 haşlanmış yumurta
Akşam 16.00
2 adet lahmacun ince hamur idi
Yeşillik turp
Ayran
Su 2.litre olur
Spor
Cardio 25.dkk 250 puan
Yürüyüş 10.bin adım 1000 puan

Eklentiler

• sporthealth-1-20240218-184147.jpg
    sporthealth-1-20240218-184147.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 43
Ah bir müddet kedi göresim yok. :KK62:
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmışEki Görüntüle 3388990 ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.:sopa:
Ayyy çok kötü olmus 😔 ciftlesme donemlerinde boyle davranislari olabiliyor
Gecmis olsun

Gerçekten nankör kedi olmuş acabaa bir şeyler yasadi da morali mi.bozuktu

Haklısın yapraklarındaki koku çok keskin ama karisik olunca koku azalıyor

Hemen zeytinyağı surseydin sıkıntısını anında alıyor geçmiş olsun

Sen yemeyecekmisin şimdi iradane tebrikler
Silverdin sürdüm iyi geldi yanmasini aldi

Yemeyecegim tabiki😁 ilk kez yasamiyorum bunu hergün yasiyorum🥹🙈

Evet canim ayyynen oyle yaptim 🥰🫶🏻 koltuklari falan buharlayup supurdum annem mutlu oldu,kardesim geldi Bursadan koltugun ustune cantasini koydu diyo koyma oraya kizim yeni temizledi😂😂😂😂şimdi kendimi de yikadim kahvemi iciyorum😘
Bir kızım bile yok anlıyor musun hadi gülümse 🙄
Menüm
Sabah : resim
Aksam: mercimek salatası resmini ekliyorum tarif sayfasında paylaştım( tabi hepsini yemedim :KK71:
Ara olarak meyve yerine 1 tane kuru kayısı yedim
Spor paylaşacağım Elhan Elhan Cordelia Cordelia @deli bir dombili sonunda gelmekte olan geldi regl oldum kuş gibi hafif hissediyorum
Eki Görüntüle 3389067 Eki Görüntüle 3389068
Gözün aydın geçmiş olsun 😍
Bende haşlıyorum mercimek salatası olacak 🙄
Elhan Elhan @deli bir dombili
Kahvaltı yulaflı omlet içine kaşar ve çeçil koydum biraz 1 kaşık acı sos
Saat 17:00 ızgara tavuk 3 adet 2 dilim tbe 1 bardak kefir
Saat 7, 8 gibi kabak çorbası içeceğim 1 kase ve günü kapatacağım erken yazıyorum oğlum rahatsız olduğu için akşam belki unuturum 🌸
Geçmiş olsun canım 😘
İyi aksamlar🥰
18 Subat beslenme listem 🌸
@deli bir dombili Elhan Elhan 👑

10:40
Bir kase sebze kavurmasi
Ceyrek avokado
1.5 haslanmis yumurta
Kapya biber
2 ceviz

13:30
3 yk sebze kavurmasi
2 yk yogurt

15:30
Kardesim Bursadan kestane sekeri getirmis çikolatalı olanlardan minik minik bisey ondan bitane yedim
Birde tahin havuzu gibi bi pide getirmis tahinli pide mi nedir bilmiyorum resim olarak ekledim onun tahininden aldim 1 tatli kasigi

17:10
Sütlü türk kahvesi

Aksam yok cok tokum🫶🏻😘

Ay bide elimi yaktim buharli temizlemeyle cok aciyo kantaron sürdüm ama hala yaniyo🥲

Eki Görüntüle 3389085

Eki Görüntüle 3389083 Eki Görüntüle 3389084
Afiyet olsun canım geçmiş olsun ♥️

Eski oturduğum yerde karşı dairemde 2 küçük kızı olan bir komşum vardı kızlar aşırı kek seviyorlardı ve her gün çeşit çeşit kekler yapardı her sabah kokularla uyanırdım.
Taşındım tam kurtuldum derken burda da bir daire var henüz hangisi çözemedim ama sürekli hamur kızartması kokusu geliyor. Arada kapıyı açıp kokluyorum 🤣🤣🤣
Canım bende sürekli pişi patatesli mantı krep kek pasta oluyor. Ben yapmasam annem taşıyıp getiriyor. Ben dönüşümü severim. Atarim buzluğa. En son yenmezse babannemizin tavuklari var oraya gönderirim. Kaç haftadır ekmek bayat poğaça vardı yemediler. Çektim robotta pizza yaptım dün. O yüzüne bakmadiklari onlarine başka nimet olarak gelince sevdiler. Bozulmadiklari sürece degerlendiririm 😍

İyi aksamlar🥰

Bir kase sebze kavurmasi
Ceyrek avokado
1.5 haslanmis yumurta
Kapya biber
2 ceviz

3 yk sebze kavurmasi
2 yk yogurt

Kardesim Bursadan kestane sekeri getirmis çikolatalı olanlardan minik minik bisey ondan bitane yedim
Birde tahin havuzu gibi bi pide getirmis tahinli pide mi nedir bilmiyorum resim olarak ekledim onun tahininden aldim 1 tatli kasigi

Sütlü türk kahvesi

Aksam yok cok tokum🫶🏻😘

Ay bide elimi yaktim buharli temizlemeyle cok aciyo kantaron sürdüm ama hala yaniyo🥲

Eki Görüntüle 3389085

Çok geçmiş olsun 😔😔😔

Bu kadar yürekten çağırma beni,
diyerek giriş yapiyormuş :confused:
Bir gece ansızın gelebilir diyosun yani :KK45: :KK45:
İyi aksamlar🥰

Bir kase sebze kavurmasi
Ceyrek avokado
1.5 haslanmis yumurta
Kapya biber
2 ceviz

3 yk sebze kavurmasi
2 yk yogurt

Sütlü türk kahvesi

Aksam yok cok tokum🫶🏻😘

Eki Görüntüle 3389085

Geçmiş olsun canım 🙏
18 Şubat menum

Sabah yok

Öğlen 15.00
5 kaşık yumurtalı menemen
2 ceviz
1 kk peynir
1 dilim tbe

Ara
1 kahve 10 adet fındık

Akşam 19.00
Mercimekli salata ve ekmek (70 gram mercimek )

2 litre su
Elhan Elhan Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee serap911 serap911
Eki Görüntüle 3389092
Oy oy oyyyy🥰Süpersin canım afiyet şifa olsun bayıldım menüne 💙Böyle beslenmeye yağ falan dayanmaz 🥰
Sevgili kaptanım ben bugun hiç menü bildirmek istemiyorum 😂
Bildir bebeğim 🤗Ne demiş Mevlana
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel! 😂(diyete uyarlıyoruz tabi biz bu sözü )
Bekliyorum menünü canım 🥰🥰🥰

18 şubat menüsü
Sabah
Marul
Lor peyniri
1 haşlanmış yumurta
Akşam 16.00
2 adet lahmacun ince hamur idi
Yeşillik turp
Ayran
Su 2.litre olur
Spor
Cardio 25.dkk 250 puan
Yürüyüş 10.bin adım 1000 puan
Afiyet şifa olsun canım
Sporuna sağlık 🤗😘menü ve spor muhteşem

Ah bir müddet kedi göresim yok. :KK62:
Bizim bahçede doğmuş büyümüş bir erkek kedimiz vardı. Kaç gündür gelmiyordu mesaisi vardı zaar. Neyse geldi bu zaten zayıflamış aç bi ilaç. Ayırdığım kemikleri verdim . Ertesi gün birşey vermedim maması bitmişti. Etrafımda dolanırken birden ayağıma saldırdı eşşşşek. Kovaladım gitti. Geldikçe kovuyorum. Mama falan yok artık aramızdaki herşey bitti.
Önce de seveyim diye elimi uzattım tırmalamıştı. Bir kere daha ayağıma saldırmışEki Görüntüle 3388990 ama kanatmamıştı. Bu sefer bitti. Nankör.:sopa:
Çok geçmiş olsun canım kuduz olmasın sakın aman dikkat et kuzum

X