Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Teşekkür ederim kaptanım 🥰❤️

Siyah pirinci bende ilk defa denedim ama tadını çok beğenmedim tarife göre yaptım biraz lapa oldu basmati değil bildiğin pirincin simsiyah hali ama glisemik indeksi çok çok düşük sağlıklı bir yiyecekmiş ben normal pirinci üç ay kadar yiyemiyorum beyaz pirince karşı intoleransim çıktı o yüzden bu pirince yöneldim diyetisyenimin tavsiyesiyle :KK39:

Aynen canım azcıkda tadı güzel olaydı mübareğin :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Sağlıklı şeylerin çoğu zaten bi garip olmuyor mu :KK45: :KK45: :KK45:

Evet evet ben alicam canım halkın nabzını tutayım dedim ondan sordum gruba. Sadece ufak tost makinesi mi yoksa izgara olanlardan mi istiyorsun 700 TL ye bile var mesela
Benim önceki fakirdi güzel yapıyordu ama çok hafifdi ekmeği ezmeye gücü yetmiyordu. Ama tavuk pirzola yapıyordum baharatlayip mangal gibi oluyordu hoşuma gidiyordu mesela 😍
2 tane tost sığsın ya çokta küçük olmamalı bence. korkmaza karacaya bi bakarım gerçi onların da fiyatlar fırlamıştır kesin.:işsiz:
Bakın anam ne yapiyor yine😂😂😂
Otlu bazlama😂😂😂

Eki Görüntüle 3389088
ahahaha annen tam bir diyet killer biliyosun dimi :) ben buna asla karşı koyamazdım otlu gözleme en sevdiğim..
8 senedir Bursa’da yaşıyorum ama yemedim hiç 😅 sadece meşhur onu biliyorum eşim çok sever 😊

Hepinize çok teşekkür ederim 😍
Bursada yaşıyorum canım ben 😍
Vur kır parcala kaptanım
Normalde bu kadar yemedıgım için fazla geldi bana ya 🙈

Tahanli diyince fark ettim ben de Eylül'de Bursa'ya taşındım :)
yaa ne çok bursada yaşayan varmış :KK68: ben de bursalyım tahinli pideyi herkes biliyo her şehirde var zannediyodm geçen bi arkadaş dedi bursanın tahinli bi pidesi varmış meşhurmuş dedi nasıl yaa dedim bitek bursada mı varmış o şaşırdım:KK64::KK70:

bursada hangi ilçedesiniz kızlar?

ahahaha annen tam bir diyet killer biliyosun dimi :) ben buna asla karşı koyamazdım otlu gözleme en sevdiğim..
Biliyorum biliyorum hatta sabah limona sarimsak kürü hazirladi neymis damarlari aciyormus shjkl
Anne bunu yiyip ustune limonumu iccen dedim ayyynen oyle yapicam hıh dedi😂

2 tane tost sığsın ya çokta küçük olmamalı bence. korkmaza karacaya bi bakarım gerçi onların da fiyatlar fırlamıştır kesin.:işsiz:

yaa ne çok bursada yaşayan varmış :KK68: ben de bursalyım tahinli pideyi herkes biliyo her şehirde var zannediyodm geçen bi arkadaş dedi bursanın tahinli bi pidesi varmış meşhurmuş dedi nasıl yaa dedim bitek bursada mı varmış o şaşırdım:KK64::KK70:

bursada hangi ilçedesiniz kızlar?
İki yıl önce sorsan ben de orada yaşıyorum diyecektim. :KK14::KK14:
Cantik da var onu sadece Bursalılar bilir 😅

Menümü yazayım
Sabah
Bir tane haşlanmış yumurta
İki kk peynir
Beş tane zeytin
Közlenmiş sarı yeşil ve kırmızı kapya biber
İki dilim yulaflı ekmek
Şekersiz çay

Öğle
Beş tane et köfte
Salata
İki dilim yulaflı ekmek

Ara
Bir elma üzerine tarçın
Dört kaşık manda yoğurdu

Akşam
Dört tane et köfte
Salata
İki yemek kaşığı siyah pirinç pilavı

Ara yarım dilim armut
8 tane fındık
Dört kaşık yoğurt

Su 3 litre spor yarım saat tempolu yürüyüş ve 3114 adım

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee

Eki Görüntüle 3389137
Bitanecim bayağı erken paylaşmışsın. Erkenden gidip uyuyayım diye değil mi 😅
Of off off renkli biberlerle cümbüşe dönüşmüş kahvaltı. Afiyet olsun. Manda yoğurdunu nereden buldun🙄 yağ mi yaktiriyor yoksa 😅
Dört dilim ekmek mi yazdi diyetisyenin :confused:
Beni tanıştır noluuuur 🤩 Eminim bu kadar şeyi yiyip güzel güzel eriyeceksin.:KK14: Ah gençlik :KK51:

Rica ederim efendim. Menüne başlarken protokolü siralamissin :confused: öyle yazmak icap etti 🥰
Ablam görüyorsun sayfada
Saygı var
Sevgi var
Sağlık var
Eğitim var
Diyet var
Spor var
Yaşam koçluğu
Güncel hayat
Diyet içi dışı yemek tarifleri
Alışveriş bilgileri
Veee kalpten kalbe görünmeyen bir yol hepimizi birbirimize bağlayan ♥️