Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lotus1234 Lotus1234

Sabah rüzgar esiyor biz seni özlüyoruz
Hava soğudu kar yağıyor biz seni özlüyoruz
Çocuklar kartopu oynuyor biz seni özlüyoruz
Uğruna şarkılar söylendi şiirler okundu
Biz hala seni özlüyor seni bekliyoruz
😘
Bugün gelmezse yarın bekledim de gelmedin eserinden paylaşımlar yapacağım 🤭😅

Mthn83 Mthn83 canım sen robot süpürge mi aldın ? roborock philips falan mesajlar okudum da başını kaçırdım sanırım muhabbetin. ben de robot süpürge araştırıyorum da hiçbir bilgim yok sen tercihinden memnun musun? roborock ismini çok duydum genelde o modellere bakıyodum ama. bir de annem de tost makinesi alacakmış onda da güzel bi model bulursan bana da söyle bi zahmet :KK25:
böyle ürün araştrmayı falan pek sevmiyorum. zaten çok kararsız bir insanım bişey alacağım zaman çok zorlanıyorum o yüzden tavsiyeler benim için önemli:KK200:
bizde tefalin tost makinesi var çok memnunuz. tavsiye ederim canım. ama şu an fiyat bilmiyorum çok artmış olabilir. bir de karaca ve philipsin güzel oluyor makinaları.

Hurma diyeti aşırı iyi bence 🥳🥳

:KK19::KK19:Evet hemde nasıl 💕🥰

👀👀👀👀👀👀👀👀😅😅😅anladın sen onu 😂😂:KK68::KK60:

Sarılırım tabiiiii:KK19::KK68::KK68:

Sarılalım sıkı sıkı :KK19::KK60::KK68:

Sen bi tanesin zatennnn:halay::halay::halay::halay:unsuz kurabiyeleri yaptın mı 🤭Tarif istiyorum 🤗

Manolyacım bize hiç bakmıyorsun 😂 Sonra beni niye takıma almadınız diye trip atıyorsun ama kuşummm😅😅😅(belki etkili olur 😁)

:ıslık::ıslık:
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Uzun yıllar bekledim
Hakikat oldu rüya
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm
Koklamaya kıyamam benim güzel Manolya'm🤗

Manolya seni bekliyoruz 😁

Geçmiş olsun canım 🙏
dur daha yapmadım yapınca atarım 😘

Tebrik ederim canım. Son kullanma tarihi geçenleri tutmayacaksın. Hayırlı olsun.
Ben hiç omad düşğnmemiştim ama ne zamandır yerimde sayıyorum. 72 yim. Öneriyor musun? Neler yapıyorsun.
Not :ben de yedikçe yerim porsiyonlarım büyük ama şu ara 2 öğünde zorlanmıyorum şükür .
Günde iki öğünle başladım sonra bir öğünü sadece meyveye cektim sonra tek öğün yedim hangi öğün en çok acıkıyorsan o öğünü seç ben akşamı sectim hem evdeki tek öğünümuzu bozmamış oldum hemde tek öğün yedim gün için ağzını hiç boş bırakmadım
Dukan birası
Yeşil cay
Beyaz cay
Probiyotik cay
Filtre kahve Türk kahvesi
2 Lt su
Aklıma yemek gelmedi hiç
Bu sayede o tek öğünde her istediğimi yersem hamburger pizza falan kilom ayn kaldı sağlıklı yersem kilo verdim sonra haftada bir uzun oruç yaptım 36 -48-56-72 saat gib ayda bir 72 saat yapıyorum

Canım Philips aldım
Henüz kurulum olmadı. Benzer özellikte roborock(19000) Philips(beyazi15000+2300tl sigorta yaptırdım )ve xomia(mi) nin (14000)baktım
Özellikleri aynı nette yorumlarda benzer. Şans işi yani. Bunun tek avantajı şarjı uzun dayanıyor. Bide vatanda migros anlaşması varmış 1500 TL hediye çeki verdi.
Tost makinesi nasıl bişey ufakmi yoksa ızgara olarak da kullanmayı dusunuyormusun
Kullananlardan tavsiye alalım 😍

Ocak üstü kullanıyorum cookkk memnunum 😘
hemen bi bakayım bu modellere canım çok sağolasın. tost makinesini kendime değil de anneme alacağız. aslında annemin tost makinesiyle pek işi yoktur da bekar erkek kardeşim anneme hediye tost makinesi alalım diye tutturdu kendi sabahları tost yapmak için istiyor muhtemelen. orta halli bişey bakıyoruz o yüzden. Mthn83 Mthn83 sen sanki tost makinesi alacağım gibi bişey yazmıştın ben ondan tost makinesi de sordum. başkasıyla mı karıştırdım yoksa?

Onu sevmedim canım bendeki çalışıyor ama teflonu kalktı. Bı sure yağlı kağıt kullandım ama onu da sadece ben takip ettim
Canım taşhan marka var bende. Granit asla yapışmıyor kolayca yıkanıyor. Mükemmel bir şey tost makinesi cok gereksiz inan.

Eklentiler

• Screenshot_20240218_172448_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240218_172448_Trendyol.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 42
Demek ben ondan yavaş veriyorum 🤨😹
Ben ilk aşık oldugumda durdugum yerde eriyordum 😍
Sonra alışkanlık oldu. Aşk sevgi saygiya kendinden olmasına dönüşünce giden eski dostlar geri döndü 😂
Elin adamını kabul edip bizden vazgeçme dediler. Bende hepsini bağrıma bastım 😅
Lotus1234 Lotus1234

Sabah rüzgar esiyor biz seni özlüyoruz
Hava soğudu kar yağıyor biz seni özlüyoruz
Çocuklar kartopu oynuyor biz seni özlüyoruz
Uğruna şarkılar söylendi şiirler okundu
Biz hala seni özlüyor seni bekliyoruz
😘
Çok kıskandim şiirler şarkılar 😍
patimsilizm patimsilizm canısı dip köşe temizliğe mi girdin 🙄gelmez oldun

hemen bi bakayım bu modellere canım çok sağolasın. tost makinesini kendime değil de anneme alacağız. aslında annemin tost makinesiyle pek işi yoktur da bekar erkek kardeşim anneme hediye tost makinesi alalım diye tutturdu kendi sabahları tost yapmak için istiyor muhtemelen. orta halli bişey bakıyoruz o yüzden. Mthn83 Mthn83 sen sanki tost makinesi alacağım gibi bişey yazmıştın ben ondan tost makinesi de sordum. başkasıyla mı karıştırdım yoksa?
Evet evet ben alicam canım halkın nabzını tutayım dedim ondan sordum gruba. Sadece ufak tost makinesi mi yoksa izgara olanlardan mi istiyorsun 700 TL ye bile var mesela
Benim önceki fakirdi güzel yapıyordu ama çok hafifdi ekmeği ezmeye gücü yetmiyordu. Ama tavuk pirzola yapıyordum baharatlayip mangal gibi oluyordu hoşuma gidiyordu mesela 😍

evet badem sütlü filtre kahve. normalde kahveci bi insan değilim ne türk kahvesi ne filtre kahve içmem ama listemde vardı değişiklik olsun dedim. iyi oluyo cidden sanki tok tutuyor gibi geldi bana.

dünü ve bugünü detaylı yazıcam ablacım akşam günü kapatayımda.

valla bizim zamanımızda tabaklar çiçekli böcekli rengarenkti çeyize öyle almıştık. şimdi herşey çok sadeleşti. sadeliği severim ama arada çiçekli şeyler de olmalı :) o şarkıyı da çok seviyorum bu arada. nisan mayıs aylarında çok dinlerim :)

marul dürüm çok güzel cidden ben de kahvaltıda haşlama yumurta ve peyniri marula dürüm yapıyorum akşam yemeğinde de tavuk soteyi dürümlüyorum çok güzel oluyor. onu da burdan öğrendim belki sen yazmışsındır :KK200:
Bende cok severim cicekli böcekli English home hep oyleydi doldurmustum😻 marul dürüm ben yapiyordum sayfamizda da paylasmistim iste siz yapin benim mideye dokunuyor bütün marul🥲😘

Ben ilk aşık oldugumda durdugum yerde eriyordum 😍
Sonra alışkanlık oldu. Aşk sevgi saygiya kendinden olmasına dönüşünce giden eski dostlar geri döndü 😂
Elin adamını kabul edip bizden vazgeçme dediler. Bende hepsini bağrıma bastım 😅

Çok kıskandim şiirler şarkılar 😍
patimsilizm patimsilizm canısı dip köşe temizliğe mi girdin 🙄gelmez oldun
Evet canim ayyynen oyle yaptim 🥰🫶🏻 koltuklari falan buharlayup supurdum annem mutlu oldu,kardesim geldi Bursadan koltugun ustune cantasini koydu diyo koyma oraya kizim yeni temizledi😂😂😂😂şimdi kendimi de yikadim kahvemi iciyorum😘

X