Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ne güzel sarımsak yaprağını çok kimse bilmez, ben üstüne yumurta kırmayı da çok severim
Gaziantep pazarlarında taze yeşil sarımsak her mevsim demet demet satılır. Lavinia_98 Lavinia_98 değil mi tatlım. :rapci:Şiveydiz yemeğimiz var mesela taze sarımsak ve kuzu etiyle pişirilir.
Yumurtalısini hiç denemedim. Bir gün yaparım . :KK5:

Gaziantep pazarlarında taze yeşil sarımsak her mevsim demet demet satılır. Lavinia_98 Lavinia_98 değil mi tatlım. :rapci:Şiveydiz yemeğimiz var mesela taze sarımsak ve kuzu etiyle pişirilir.
Ohhh miss canım , şu anda leylasan gaza geldim balkonda yetistiresim var

Onu duymuştum çok lezzetli derler ☺️ Bir gün deneyeceğim inşallah
Antep yemeklerine saygım sonsuz ❤️

Listende var mi
Kendine dur diyebileceksen ye
Ben diyetisyenle iken listeye katı uyuyordum mesela gecen paylastim haftanin iki gunu iki parmak kalinliginda kek vardi ya ben onu yemiyordum 🙈
Listemde yok. Dur derim. Hatta yemesemde olur. Sofrayı hazırlarken canım istiyor sadece ama daha elimi uzatmadim.
Bu hafta listeye sadık kalamadim bakalım ne diyecek. Kilo verdim ama nereden verdim 🙄

Listemde yok. Dur derim. Hatta yemesemde olur. Sofrayı hazırlarken canım istiyor sadece ama daha elimi uzatmadim.
Bu hafta listeye sadık kalamadim bakalım ne diyecek. Kilo verdim ama nereden verdim 🙄
Bak bu defa canin isteyip yedin ve yine de kilo verdin diyelim ne oluyor biliyor musun
Aaa yedigim halde vermisim o zaman 2 tatli kasigi yesemde bisey olmaz yine veririm... Bunlar hep batak kısmı diyim

Bak bu defa canin isteyip yedin ve yine de kilo verdin diyelim ne oluyor biliyor musun
Aaa yedigim halde vermisim o zaman 2 tatli kasigi yesemde bisey olmaz yine veririm... Bunlar hep batak kısmı diyim
Ekmeğim yine ortada kaldı 🙄
Yumurta ve ekmek yiyemiyorum ben neyse tost gibi yaparım sonra 🙄
Bide evde yumuşak muz var içine 2 YK Yulaf atsam elma atsam bizzzz yapsam yeterli mi smooti için (hiç anlamıyorum o işten) öğle yemeğinde sebze var ara öğünde komposta meyve ve ceviz var akşam yeşil mercimek yemeği düşünüyorum 🙄

X