Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anlıyorum yoğun mu ki acaba 🙄bugün iyiki sormuşsun yani altı üstü listeyi gönderecek. Bugünde gelseydi senin için iyi olurdu güzel denk gelirdi yarın başlardın. Bazı diyetisyenler ilk hafta hatta ilk 2 hafta çok sıkı verebiliyorlar listeleri tecrübe ile sabit:)

Bendede var bir dosya dolusu liste, onlayn diyetisyenden daha doğrusu yüz yüze görüştüğüm diyetisyenlerinde listelerini saklıyorum hatırası var🤣
İnan bilmiyorum benim ilk diyetisyen tecrübem olacak bebekle online olsun daha kolay olur git gel zor olur diye böyle tercih ettim ama bilsem yüz yüze isterdim. Gerçekten güzel olurdu

Sevgili Masterfit Ailesi
Cumartesi tartı bildirimlerimizi yarın sabah 13.00' e kadar fotoğrafli tarih nick belirterek paylaşmanızı rica ederim. :KK68:
Bildirimlerimiz aşağıdaki şekilde olacaktır.
Geçen Cumartesi:
Bugün:
Fark :
Kaptan etiketi+ Elhan Elhan
Herkese bol eksili hafta sonu dilerim.
:dua:❤️💙:dua:

Masterfit Yarışması 104. Etap10.02.17.02FarkYüzde
KIRMIZI TAKIM
Mthn83 Mthn83 KAPTAN74.30
Cordelia Cordelia 78.90
@Leyl3558.30
@serap91175.75
@Ceeeeeeeeeeee66.80
Elhan Elhan 67.90
badem000 badem000 72.20
@s i d e l y a65.05
@minerva198868.50
@deli bir dombili TRANSFER62.90
@Margaret Hale71.15
@Beth1863.60
@Tesnim190370.0
@Jasminium8459.85
@Limoni02660.90
@HuzuRRR70.70
@Ysmnondr85.10
@kumsal6865.70
@gezegenfeza74.20
@trueliving_79.90
MAVİ TAKIM
LenaG LenaG KAPTAN109.55
zeyneppk zeyneppk 79.10
Nergis 35 Nergis 35 66.00
Papatyamaviss Papatyamaviss 66.85
sara_28 sara_28 102.20
uranus35 uranus35 61.85
L LESA76 75.30
aypare ackerman aypare ackerman 60.50
Tutku44 Tutku44 83.60
Keira- Keira- 58.90
60kiloyum 60kiloyum 89.30
Lavinia_98 Lavinia_98 71.45
arwengsd arwengsd 59.30
Murphyy Murphyy TRANSFER69.90
tomrs tomrs 66.95
Efenin_Annesi Efenin_Annesi 103.50
sibel_84 sibel_84 73.30
ZincirKirma ZincirKirma 85.35
Ellssa Ellssa 67.60
HAZIRLIK
@yazarhanim3585.4
@inci-zehram69.70
@74FRIDA114.8
M Minicikfzt 74.0
@Mannnolllyammmm
@fesang İlk bildirim
@pastelfit İlk bildirim
Ellerine sağlık 😘

Selamlar :KK68: Bu akşam oğlumla devlet senfonisine gideceğiz,saat 20 de ama karşı tarafta olduğu için feribot vs kullanacağız trafik vs diye 18 de çıkarız.. 17 gibi eve geçeceğim 17:30 da beslenmemi tamamlayacağım(dünden hazır dolapta olduğu için yemeğimden eminim:KK48:). Tekrar yazmaya fırsat bulamam diye şimdiden yazayım dedim:KK200: yarın tartı yüzünüze gülsün inşallah benim gülmeyeceği malum doğum sonrası kalan lohusa göbeği gibi göbeğim oluyor her ay reglden dolayı :KK48:

16 Şubat beslenme listem

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 :KK68:

10:30
2 haşlanmış yumurta(sumak,karabiberli)
çeyrek avokado
2 ceviz
1 kapya biber

13:00
ton balıklı salata(sumak ve keten tohumu ekledim)
2 adet altınbaşak kraker

16:00
1 minik elma,1 dilim ayva,2 adet ceviz ve sütlü türk kahvesi

17:30
5 yk havuclu pırasa
2-3 köfte
1 dilim tb ekmek

bugün hiç spor yapmadım hayret şaka gibi :)) spor egzersizi biraz azaltmaya karar verdim bu konuda desteklerinize ihtiyacım var. Kafamda şu oturmuş "ben egzersiz yapmadan deli gibi terlemeden asla kilo veremem" bunu silemiyorum... vücudumda kas ağrıları uyuşmalar vs oluşuyor bu mineral eksikliğinden olabilirmiş özellikle magnezyum.. sporda çok terlemek,çok su içmek ve idrar sökücü takviye almak mineral kaybı nedeniymiş... Suyuda 1.5 litreye indireceğim. Pazartesi aile hekimime gideyim bakalım bir konuşayım..

Çok seviyorum sizi iyi ki varsınız:KK200:
Canım biraz özel olacak ama oğlun babasında mı kalıyor? Gerçi baya büyümüş maşallah.
Spor konusunda da vücudu arada şaşırtmak gerekiyor evet. Tempoyu düşürebilirsin daha hafif spora geçebilirsin bi süre ya da haftada 3 e falan düşür mesela.
İkinciye ilkinin göbeğini ekle o da ben 🤣🤣 bu arada ben de diyetisyenle çalışıyorum

İnşanlah kptnm
Bugün Sbah maydanoz limon smoothie
Trçınlı elma bir çtl peynir bir çtl zeytin bir kepek ekmeği

Akşam mantar sote ve bir kase yoğurt iki tm bugdy ekmek

Yeşil çy kayısı çayı
Elhan Elhan

Diyetisyenden diyetisyene çok farkediyordu yaa. Ben çok memnunum çok şükür ama mesela benimki de diyo ki kalori hesabı diyet listeleri eskide kaldı artık kaloriden ziyade öğünü dengeleme (protein-karb-yağ dengesi) bazlı liste hazırlıyorum diyor. Günlük kaç kalori aldığımı bilmiyorum o yüzden.

Sabah 8 de kahvaltı zor olmuyor mu? Uyabiliyorsan güzel liste ben her sabah yumurta yemesem karnım doymuyor 🫣
Hele bugüüün 😄👍
Ayy banada çok zor geliyor hele işe götürmek 😭
Selamlar :KK68: Bu akşam oğlumla devlet senfonisine gideceğiz,saat 20 de ama karşı tarafta olduğu için feribot vs kullanacağız trafik vs diye 18 de çıkarız.. 17 gibi eve geçeceğim 17:30 da beslenmemi tamamlayacağım(dünden hazır dolapta olduğu için yemeğimden eminim:KK48:). Tekrar yazmaya fırsat bulamam diye şimdiden yazayım dedim:KK200: yarın tartı yüzünüze gülsün inşallah benim gülmeyeceği malum doğum sonrası kalan lohusa göbeği gibi göbeğim oluyor her ay reglden dolayı :KK48:

16 Şubat beslenme listem

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 :KK68:

10:30
2 haşlanmış yumurta(sumak,karabiberli)
çeyrek avokado
2 ceviz
1 kapya biber

13:00
ton balıklı salata(sumak ve keten tohumu ekledim)
2 adet altınbaşak kraker

16:00
1 minik elma,1 dilim ayva,2 adet ceviz ve sütlü türk kahvesi

17:30
5 yk havuclu pırasa
2-3 köfte
1 dilim tb ekmek

bugün hiç spor yapmadım hayret şaka gibi :)) spor egzersizi biraz azaltmaya karar verdim bu konuda desteklerinize ihtiyacım var. Kafamda şu oturmuş "ben egzersiz yapmadan deli gibi terlemeden asla kilo veremem" bunu silemiyorum... vücudumda kas ağrıları uyuşmalar vs oluşuyor bu mineral eksikliğinden olabilirmiş özellikle magnezyum.. sporda çok terlemek,çok su içmek ve idrar sökücü takviye almak mineral kaybı nedeniymiş... Suyuda 1.5 litreye indireceğim. Pazartesi aile hekimime gideyim bakalım bir konuşayım..

Çok seviyorum sizi iyi ki varsınız:KK200:
Dikkat et canım
Fizik evet ama sagligimizdan olmayalım ♥️
Menüm
Sabah tam buğday ekmeği ile sandviç ( peynir yumurta) 3 zeytin

Ara: 1 kuru kayısı 5 tane badem 2 parmak kadar Hızır lokması tadına baktım

Ara: sütlü kahve şekersiz

Aksam : fırında balık ve salata yicem 🍓
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 1 haftayı daha geride bıraktık inşallah herkes için çok güzel olur benim için zor bir haftaydi bakalım
Canım harika sonuçları olan bir hafta olarak bak ♥️
Acı yok rakiiii
Ben ben en çok ben kıskandım :skandal:
Ben de seviyorum. Çok özledim hepinizi. :KK61:
Etiketleyen arkadaslarim menulerinize bakamadigim oldu inanın isteyerek olmadı. :KK14:
♥️ Sen ol biz birbirimize göz kulak oluruz 😘
Sanırım bu hafta kilo veremeyeceğim. Kendime özel su bile icemedim. :mad:
Son günün son sözleri rahmetlinin :ruh:
Kaptanım Mthn83 Mthn83 benim yerime de üç yüz beş yüz fazladan verse keşke :KK22:
Sen üzülme gülüm incinme
Canımin içi iki gözüm küsme
Sana hediye bütün kilolar
Ben veririm ikimizin yerine eee 🎶🎶🎶🎶
16 şubat menum

Sabah
1 dilim ekmek
1 kk peynir
3 zeytin

Ara 10.00 2 mandalina

Öğle 14.30

Izgara tavuk 1 adet patates fırında
2 dilim ekmek

Akşam 19.00
Yogurt yerim

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Bu haftanın son menüsü. Teşekkürler kaptanlarım. ❤️😘
Ben teşekkür ederim emeklerin verdiklerin için 😍
Takımı takip etmekte çok destek oldun. Kimseyi yanlız hissettirmedin emeklerine sağlık canım 😘
Aynen canimm . Az olduğundan yormuyor da . Yolunda şimdilik herşey çok şükür😍
Gel çiçeğim özledik ♥️
Menüm
Sabah 3 parça otlu börek . (Ev yapımı.)yoğurt

Ara kahve
Ara yeşilçay

Akşam salata yoğurt 1 kepçe mercimek çorbası
Mthn83 Mthn83
Elhan Elhan
Poğaça bugün 😱 yarın 🙄
Güzel kapanış 👏👏👏👏
İnan bilmiyorum benim ilk diyetisyen tecrübem olacak bebekle online olsun daha kolay olur git gel zor olur diye böyle tercih ettim ama bilsem yüz yüze isterdim. Gerçekten güzel olurdu
Canım eğer sana bı katkısı yoksa benim kilo 74 cordisin 77 3 aşağı 5 yukarı bu ölçüler yakınsa verelim liste hemde ücretsiz. Hiç uğraşma ♥️
Hem burada ücretsiz takibini de yaparız 😍

16.02.2024

Sabah yok

Öğle 12:30 1 haş.yumurta,60 gr süzük peynir,2 dilim tbe,2 ceviz,çay

Ara 16:00 Sütlü filtre kahve,1 muz,20 gr badem

Akşam 6 yk bezelye yemeği,3 yk bulgur,kıvırcık salata,1 bardak ayran

Şimdi çay demledim onu içeceğim.

Pek keyfim yok bugün halim de yok üzgün hissediyorum sabah öyle kalktım öyle devam ediyor. Erken yatmaya çalışacağım.

X