Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aman yarabbim :rolleyes:
Yaaaa nerelerdesin :mad:
Merhaba Yenam :KK60:
Evet kuzum diyet olayı bizim ebedi gibi oldu. 🙈 Zipzip kaptanın sayfası burası. 6. Takım kaptaniydi belki hatırlarsın. O işe girince yardimci olmaya geldim.
İşte geldim burdayım 😁
Öyle uzak kalmışım ki . Bugün bir bakayım dedim üyeliğim iptal olacakmış neredeyse 😁
Çok iyi yapmışsın kuzum. Sen neler yapıyorsun emeklilik nasıl gidiyor 🙂
Hoşgeldiniz 😍

Hoşgeldin yena 😍
Hoşbuldum 🥰

Ben regl döneminde ağrı kesici ilaç içince bir sonraki regl 1 hafta 10 gün gecikiyordu ilaç içmeyi bırakınca normale döndü
Yaaaa😳 bu ay icmeyecegim o zaman zaten cok siddetli olmuyorda agriyi niye cekeyim ki diyip iciyordum... Bugün cok istahliyim regl gelecek belli ki....burnuma fistik ezmesi kokulari geliyor,markete geçip almamak icin tuttum kendimi😎👌🏻 ananasli yeşilçay ictim sonra nefes egzersizi yaptim... Alsam eve goturucem sonra elimin altinda olacak yine☠️ kontrol bende, fıstık ezmesi beni yenemez⚡ tamam ağrı kesici de icmeyecegim bidaha ki ay bakalim ne olacak🌸🌸😘😘😘

İyiaksamlar kızlar Bugün tansiyon sorunu için kardiyolojiye randevum vardı tahlil ler biraz sıkıntılı çıktı ozellikle kas lar ile ilgili doktor çok mu hareketli sin dedi yüruyuslerimi anlattım bakalım ilaç değişimi ve takibe aldı yürüyüşü bi süre ihmal edicem takip boyunca Elhan Elhan Canım kankişim cumartesi tartısından sonra izine ayrılmak ıstiyorum şu sağlık sorununu bi halledeyim

Selamm hanımlar ..Bir kaç gündür aktif olamıyorum kusuruma bakmayın.Bebeğim durmuyor takılan bandaj onu baya etkiledi. Uykusunu alamıyor ayakları rahat olmadıgi icin hemen uyanıyor.. Sinirlenip baskı yaptığı icin omuzları ağrıyor oyle yapmasın diye sürekli kucaklıyorum.
Dün iki tabak yemeği 3 asamada yiyebildim hic durmuyor esimde isten gelene kadar benim bütün enerjim bitiyor

İyiaksamlar kızlar Bugün tansiyon sorunu için kardiyolojiye randevum vardı tahlil ler biraz sıkıntılı çıktı ozellikle kas lar ile ilgili doktor çok mu hareketli sin dedi yüruyuslerimi anlattım bakalım ilaç değişimi ve takibe aldı yürüyüşü bi süre ihmal edicem takip boyunca Elhan Elhan Canım kankişim cumartesi tartısından sonra izine ayrılmak ıstiyorum şu sağlık sorununu bi halledeyim
Gecmis olsun😔🌸🙏🏻 kaslarinla ilgili ne problem varmış yürüyüş ile baglantisi ne ki😳

Selamm hanımlar ..Bir kaç gündür aktif olamıyorum kusuruma bakmayın.Bebeğim durmuyor takılan bandaj onu baya etkiledi. Uykusunu alamıyor ayakları rahat olmadıgi icin hemen uyanıyor.. Sinirlenip baskı yaptığı icin omuzları ağrıyor oyle yapmasın diye sürekli kucaklıyorum.
Dün iki tabak yemeği 3 asamada yiyebildim hic durmuyor esimde isten gelene kadar benim bütün enerjim bitiyor
Allah kolaylik versin canim önce sagligimiz ve oncelikli sorumluluklarimiz🫶🏻🌸🙏🏻

Menümü yazayım Bu arada birazdan mutfağı kapatırım
Sabah
2 dilim çavdar ekmeği
Tuzsuz Lor
Zeytin
2 Kaşık tahin pekmez
Ogle
1 Portakal
2 ceviz
Akşam 18 gibi yerim
Kereviz yemeği
Ezogelin çorbası 1 kase
2 Kaşık pilav
Elhan Elhan LenaG LenaG Cordelia Cordelia
Spor 17 bin adım 1700 puan

Eklentiler

• sporthealth-1-20240215-171719.jpg
    sporthealth-1-20240215-171719.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 21
inşallah canım
sende kendini çok zorlama diğer sefer hastalandın unutma onu olurmu
Aklımda🥰🥰
Şeytan çok yokluyor
Dün Ahmet bey konuşma yaptı, program bitince kendinizi salarsanız zor toparlarsınız, dikkat edin dedi, gerçekten Bikaç sefer açlığa niyet edip şeytana uyunca daha çok zorluyor, başaracağım başka yolu yok, lenfödem geri gelsin istemiyorum

X