Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sifa olsun inşallah. Pakize haklı. İştah açar ödem yapar bu hafta + 150 gram izni var

Yok artık ciddimisin ayyy bir şey demiyorum diyecem de neyse demeyeyim
Yanima gelip kahve iciyoruz bana soruyor neler yaptin sen hic kilo almiyon nasil zayifladin e anlatiyorum
Aksam bana instadan bak şu hap varmis bu çay varmis diye yolluyor
Bende aaa supermis al dene bakalim diyorum
Madem oyle bana neden anlattiriyonnnn!!!!!

Çok güzel tebrik ederim bende on günde 2 kilo verdim net benim de ekstra yaptığım şey ev temizliği birde tatlı lardan kaçmak

Afiyet olsun hakikaten çok iyi menü adımlar şahane

aksama ne yemek yapıyosunuz kızlar benim canım hiçbişey yapmak istemiyor
Listemde tavuk veya balık olmazsa köfte var ilk iki seçenek evdeki patililer sebebiyle mümkün değil savaş çıkıyor köfteye pek yanaşmıyorlar baharatlı diye rahat rahat yiyoruz.

Çok güzel tebrik ederim bende on günde 2 kilo verdim net benim de ekstra yaptığım şey ev temizliği birde tatlı lardan kaçmak
İnşallah istediğimiz kilo inene kadar bol eksiler olsun ben tatlıyı bayadır yemiyorum artık canımda istemiyor belirli bir zamandan sonra pek aramıyor insan ama ilk zamanlar zorlanmıştım tatlı konusunda

Kadıköy çarşıda bir yer tüm kupta tatlı ve donut fiyatlarını indirmiş tek fiyat yapmış bir de dışarı sergilemişler tepeleme onları rengarenk donutlar,berlinerler,magnolialar… kapış kapış da alıyordu insanlar. Koşarak geçtim önünden.
Her sene pasta yapardım 14 şubat ta ilk kez bu yıl tatlı namına hiçbir şey yok ahahaha

Menüm
Sabah 1 haşlanmış yumurta
1 dilim beyaz ekmek ekmeğim bitti bugün alicam
1 parça peynir ve 2 zeytin

Ara yok

Aksam 17.00
3 çatal pirinç pilavı
1 kase yoğurt
1 tabak etli patatesli bir yemek

Şu çok az ama içicem aşırı siskinim hala regl olamadım 2 gün daha olmazsam hastaneye gidicem ,
Cordelia Elhan Mthn83

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…