Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mavi Takım

Kaptanınız Lisbeths in yeni nicki LenaG LenaG olmuştur. Etiketlerde dikkat edelim.

Kırmızı Takım LisbethS nickini LenaG LenaG olarak değiştirdi. Dikkat edin. Kandırılmayalım. :)))
@Mthn83Kırmızı Kaptan
Cordelia Cordelia Kırmızı
@Leyl35Kırmızı
@serap911Kırmızı
@CeeeeeeeeeeeeKırmızı
Elhan Elhan Kırmızı
@badem000Kırmızı
@s i d e l y aKırmızı
@minerva1988Kırmızı
-Murphy- -Murphy- Kırmızı
@Margaret HaleKırmızı
@Beth18Kırmızı
@Tesnim1903Kırmızı
@Jasminium84Kırmızı
@Limoni026Kırmızı
@HuzuRRRKırmızı
@YsmnondrKırmızı
@kumsal68Kırmızı
@gezegenfezaKırmızı
@trueliving_Kırmızı
Ellerine sağlık 😘 teşekkür ederim 🙏

Eyüp Sabri Tuncer kiraz çiçeği kolonyası :süslü:
Parfüm kültürüm çok yok tatlım. Bakalım arkadaşlar odunlardan , baharatlılardan farklı notalı parfümlerden bahsederler belki :confused:
Ben de sadece burberry classic edp kullanıyorum. aypare ackerman aypare ackerman herkesin koku tercihi farklı yazmadım o yüzden

Ben de sadece burberry classic edp kullanıyorum. aypare ackerman aypare ackerman herkesin koku tercihi farklı yazmadım o yüzden
Teşekkür ederim , aynı koku bende de var ama bana bir tık ağır geldi o daha klas bir koku gözümde elinde çantası kaşe montu inci küpeleri olan bir bağyan canlanıyor nedense fjjdjd

Teşekkür ederim , aynı koku bende de var ama bana bir tık ağır geldi o daha klas bir koku gözümde elinde çantası kaşe montu inci küpeleri olan bir bağyan canlanıyor nedense fjjdjd
20 yaşlarımda işyerimde biri sıkmıştı. O gün aşık oldum kokuya. Ama eski güzelliği kalitesi yok maalesef. Küpe takmam kase mont giymem. Sırt çantası kullanıyorum. 😁😁😁

dior addict diyorum bende😍
Dior bende de var . :süslü:
Unutmuşum onu söylemeyi
IMG_20240211_215300.jpg

Mavi Takım

Kaptanınız Lisbeths in yeni nicki LenaG LenaG olmuştur. Etiketlerde dikkat edelim.

Kırmızı Takım LisbethS nickini LenaG LenaG olarak değiştirdi. Dikkat edin. Kandırılmayalım. :)))
@Mthn83Kırmızı Kaptan
Cordelia Cordelia Kırmızı
@Leyl35Kırmızı
@serap911Kırmızı
@CeeeeeeeeeeeeKırmızı
Elhan Elhan Kırmızı
@badem000Kırmızı
@s i d e l y aKırmızı
@minerva1988Kırmızı
-Murphy- -Murphy- Kırmızı
@Margaret HaleKırmızı
@Beth18Kırmızı
@Tesnim1903Kırmızı
@Jasminium84Kırmızı
@Limoni026Kırmızı
@HuzuRRRKırmızı
@YsmnondrKırmızı
@kumsal68Kırmızı
@gezegenfezaKırmızı
@trueliving_Kırmızı
:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48::KK48:

20 yaşlarımda işyerimde biri sıkmıştı. O gün aşık oldum kokuya. Ama eski güzelliği kalitesi yok maalesef. Küpe takmam kase mont giymem. Sırt çantası kullanıyorum. 😁😁😁
Muhabbet kokudan gidiyor hazır yeri gelmişken söyleyim yoksa catlarim.
Benim eşimin koku alma duyusu yok. :KK14:bayagi yok. Genetikmis annesi de koku almazmış. :KK51:

X