Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumartesi menümü yazayım madem yoklama var 🫢

Kahvaltıda kvdeydik
11
Çeyrek simit
Çeyrek patatesli gözleme
3 zeytin, 2 dilim peynir

Ara 15
Yarım elma

Akşam 19
Hamsi buğulama
Buraya kadar fena değil hatta evdekilere tavada unlayarak yaptım hamsiyi kendime ayrı pişirdim. Amma velakin ufak bir film gecesi kaçamağı olmuş olabilir. Bisküvi ve birkaç cips attim ağzıma.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
1.5 lt su içildi

fıstık ezmesini evde kendin yap canım hazır alma. bir tek züberin ki sanırım gerçekten saf. ben evde yapıyorum.
tahini de üreticiden doğrudan al. ben biri getiriyor ondan alıyorum. ama nette bozkır tahini satan konyadaki satıcılarda çiğ tahin de var. onlarınki güzel. tavsiye ederim. markettekiler gibi değil.
Zuber saf degil
Simdiye kadar kullandigim en saf fistik ezmesi ziyaefendi idi galiba
Neyse fistik ezmesini cikariyorum hayatimdan bir sure olmasada olur biz nelerden vazgectik bee😁😎

Baktim simdi bu 1000054743.jpg

Caanım nazar boncuklarım 🧿🧿🧿 rakip dişli ve hevesli amaaa biz de öyleyiiizzz 💪
Biliyorum spor konusunda yetersiz kalıyorum ve çok üzgünüm 😞
Amaaaaa benim caaanııımmm kızçelerim sizlere çok güveniyorum. Haydi harekette bereket vardır açalım pergelleri 🤩
Bugün temizlikle başlayıp yarından itibaren biraz biraz Leslie yapmaya çalışacağım olmadı 2 roman havası bir mezdeke yaparım ama illa ki bir şeyler yapacağım
Sağlıkla, mutlu bir pazar günü olsun 😘

aypare ackerman aypare ackerman
uranus35 uranus35
Zayif bir Dombili Zayif bir Dombili
Nergis 35 Nergis 35
Papatyamaviss Papatyamaviss
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44
60kiloyum 60kiloyum
sara_28 sara_28
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Keira- Keira-
arwengsd arwengsd
ZincirKirma ZincirKirma

Amaaaaa benim caaanııımmm kızçelerim sizlere çok güveniyorum. Haydi harekette bereket vardır açalım pergelleri 🤩
Bugün temizlikle başlayıp yarından itibaren biraz biraz Leslie yapmaya çalışacağım olmadı 2 roman havası bir mezdeke yaparım ama illa ki bir şeyler yapacağım

uranus35 uranus35
Nergis 35 Nergis 35
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44
60kiloyum 60kiloyum
sara_28 sara_28
Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Keira- Keira-
arwengsd arwengsd
ZincirKirma ZincirKirma
Ben de birazdan yapicam mesajinla enerji doldum canim benim 😍😍

Canım yanlış anlama ama çok zorlu şartlardan geçtin ve çok hızlı normale döndün. Yaptığınız şey resetleme yanlış anlamadiysam.
Sen bebek bünyesine yetişkin besini dayatiyorsun. @Akrrep yanlışım varsa düzelt lütfen. Artı yada eksi olman değil sorun. Vücudunu sınırlara taşıdın yeni bir başlangıç sundun ve yine başa döndün. Lütfen dikkat et kendine. Yapamayacak biri değilsin. Sen elinde valiziyle takımlar arası gezen fezasin ♥️
Hadi yeni bir gün kendine cici bak.
Candan Erçetin den kendine iyi bak şarkısını yolluyorum sana 😍
Akşamdan beri şarkı paylaşıyorum senin için 😍♥️🥰
Ne kadar doğru anlatmışsın
Evet reset attık ve ben hızla eskiye dönüyorum, bugün yeni başlangıç, tekrardan düzenli olacağım, önce kendime sonra size sözüm olsun ❤️❤️❤️

Bugün uyandım kefir chia yaptım ve 1 mil lesli yaptım. Ablanın dediğini yaptım yaptığını yapmadım 🤪
Hareketli şarkılar açtım (eller havaya diye radyo var benim spor kanalım resmen. Remiks hareketli şarkılar çalıyor 24 saat) hopladim kivirdim ev ahalisi geldi halay çektik derken lesli bitti 🤣
Arkasına patimsilizm patimsilizm bana bacak egzersizleri atmıştı. Ondan yaptım. 1 bardak su içmiştim terle attım onu resmen. Çoraplarim bile ıslanmıştı.
kahvaltıda 2 yumurtadan yumurta salatası ve 1 tam buğday lavaş yedim. Şuan nefes almakta zorlanıyorum çok geldi 🙄
sizde durumlar nasıl 🤪
Sabah yürüyüşümü yaptım , sahilde emekliler kahvesinde mola verdim. Üç beş kara üzüm, üç badem , iki ceviz, bir hurma yedim çay eşliğinde. Eve geldim eşimle cocugumu doyurdum. İki hafta önce oğlum gelmisti size söylemedim sanırım.
Şimdi de smoothie içiyorum. Yemek hazırlığı başlayacak.
Evdekilere
👇
Etli kuru fasulye
Pilav
Mercimek çorba
Börek
Salata
Hanımlara
👇
Kıymalı ispanak kavurması
Kırmızı pancarli ezme
Yumurtalı karnabahar yemeği airfryde
Beni merak etmeyin kaptanım. :KK60:

Zuber saf degil
Simdiye kadar kullandigim en saf fistik ezmesi ziyaefendi idi galiba
Neyse fistik ezmesini cikariyorum hayatimdan bir sure olmasada olur biz nelerden vazgectik bee😁😎

Baktim simdi buEki Görüntüle 3385316
Tatlım Tuba Kuruyemişin fıstık ezmesi 0 katkılı şekersiz olanı var onu kullanıyorum.

Sabah yürüyüşümü yaptım , sahilde emekliler kahvesinde mola verdim. Üç beş kara üzüm, üç badem , iki ceviz, bir hurma yedim çay eşliğinde. Eve geldim eşimle cocugumu doyurdum. İki hafta önce oğlum gelmisti size söylemedim sanırım.
Şimdi de smoothie içiyorum. Yemek hazırlığı başlayacak.
Evdekilere
👇
Etli kuru fasulye
Pilav
Mercimek çorba
Börek
Salata
Hanımlara
👇
Kıymalı ispanak kavurması
Kırmızı pancarli ezme
Yumurtalı karnabahar yemeği airfryde
Beni merak etmeyin kaptanım. :KK60:
Gözün aydın olsun kaptanım
Gelecek diye bahsetmiştin, galiba geldiğini söylemedin
Güzel vakitler geçirin, sayılı gün çabuk geçiyor 🥰🥰

uranus35 uranus35
Nergis 35 Nergis 35
tomrs tomrs
Lavinia_98 Lavinia_98
sibel_84 sibel_84
L LESA76
zeyneppk zeyneppk
Tutku44 Tutku44