Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın incizehram bildirim gelmeyince seçmelere yazamadım. Geçmiş olsun. Bu hafta hazırlığa yazalım seni hem sağlığın düzelir hem de artılarını temizler yeni haftaya takımlarda devam edersin olur mu? Günlük menü varsa sporunu da paylaşmaya devam edersin canım. Çok bir artin yok zaten.
Yine de durumu @Cordelia kaptanla bir görüşelim. Cumartesi tartimiz fotoğrafli ve tarihli oluyor unutma kuzum. :KK60:
Taaabiiii ki bu haftada böyle olsun kaptanım 🤞🏻

Böyle misafir her daim gelsinler gelenler böyle bilinçli olunca daha rahat agirliyabiliyorsun

Soğan çoğu kişinin midesine dokunuyor gerçi bu pişmiş ama

Tatlı olarak incir uyutması tavsiye ederim kalori siz olsun bari birisi

Hosgeldin

Günaydın kaptanım
Evet kuzum bize bizim gibi beslenen misafirler, arkadaşlar lazım. :rapci:

Bugün beni yoğun bir gün bekliyor. Kahvaltımı da yapmadım. Kahvaltı öncesi kalkıp ip atlayayim. Saat 12 gibi kayinvalidelere geçeceğim. Ev toplanacak. Kolilenecek iki güne nasıl yetişecek bilmiyorum ama.
Allah kolaylık versin canım elbirligi ile halledersiniz

Dün yazmıştım da gözden kaçmış demek ki. Kayinvalideler Maraş'a geri dönüyorlar hocam. Salı gününe araç bulundu. İki güne evi toparlamamiz lazım.
Sağlıkla huzurla kavuşsunlar memleketlerine :dua:
Beline dikkat et bu süreçte sıcak sıcak fark etmezsin ağrısı sonra çıkar. Oturarak çalış eğilme. :KK60:Allah yardımcınız olsun . Orada yardımcı olacak birileri var mı kar kış kıyamet taşınmak yerleşmek zor olacak.

Sağlıkla huzurla kavuşsunlar memleketlerine :dua:
Beline dikkat et bu süreçte sıcak sıcak fark etmezsin ağrısı sonra çıkar. Oturarak çalış eğilme. :KK60:Allah yardımcınız olsun . Orada yardımcı olacak birileri var mı kar kış kıyamet taşınmak yerleşmek zor olacak.
Orada da görümcem var hocam. Tabi yardım ederse. Nakliye eve kadar çıkartacak. Ama yerleşme nasıl olur bilmiyorum. Yavaş yavaş halledecekler artık. Çok dedim bir bekleyin havalar az ısınsın. Ama durmadılar napalim.

X