Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin 🥰
Sabah yuruyusu yapilsin 🙃🤩

Eklentiler

• 20240211_094533.jpg
    20240211_094533.jpg
    74,4 KB · Görüntüleme: 19
Günaydın dün çok ani evden çıkış yapmamız gerekti tartıldım ama çekmedim siteye de giremedim 69.7
+300 bir önceki güne bağlıyorum
Triod ilacim bitmişti geçen hafta hemen farketti halsiz yorgun depresif dönüşle
Dün aldım ve içmeye başladım
Yeni haftaya bismillah
Geçen hafta 69.4
Bu hafta 69.7
+300 sanırım uzun süre kaldığın kilo biraz dirençli 🥴
uranus35 uranus35 Elhan Elhan 😓

Günaydın 🥰 gece uyuyamadim midem yandi kavruldu
Simdi size bir soru
Aksam yemegim şu tabakti
Eki Görüntüle 3385264

Bunun ustune 50 dk eliptik yaptim ama bi halsizlestim tuhaf hissettim sonra iki tatli kasigi fistik.ezmesi attim agzima saat 20:30 du

Benim midemi kavuran burada ki sogan midir yoksa spor sonrasi fistik ezmesi mi?
Hiç bilemedim

Günaydın dün çok ani evden çıkış yapmamız gerekti tartıldım ama çekmedim siteye de giremedim 69.7
+300 bir önceki güne bağlıyorum
Triod ilacim bitmişti geçen hafta hemen farketti halsiz yorgun depresif dönüşle
Dün aldım ve içmeye başladım
Yeni haftaya bismillah
Geçen hafta 69.4
Bu hafta 69.7
+300 sanırım uzun süre kaldığın kilo biraz dirençli 🥴
uranus35 uranus35 Elhan Elhan 😓
Günaydın incizehram bildirim gelmeyince seçmelere yazamadım. Geçmiş olsun. Bu hafta hazırlığa yazalım seni hem sağlığın düzelir hem de artılarını temizler yeni haftaya takımlarda devam edersin olur mu? Günlük menü varsa sporunu da paylaşmaya devam edersin canım. Çok bir artin yok zaten.
Yine de durumu Cordelia Cordelia kaptanla bir görüşelim. Cumartesi tartimiz fotoğrafli ve tarihli oluyor unutma kuzum. :KK60:

Gunaydinlarr, gece kendimle acayip mücadele ettim . Eşimle dışarı çıkmıştık alkolden de bira tabagindan da uzak durdum ama nasıl güzel kokuyordu :KK43: su içtim asddf hala gözümün önünde çıtır tavuklar Elhan Elhan öv beni
Harikasın bebeğim.
Ufak bir adım atıp tartıya çıkacaksın sonra ayakların yerden kesilecek (yudum reklamı gibi oldu ama ben dünkü tartıda öyle hissettim.) Sonra yeni kırmızı takım kaptanı diye belediye anonsları geçecek kafanın içinde 😍😍😍😍
Tacimi sana devredecegim 😍
Bugün mutluyum saçmalıyor olabilirim ama güzel hayal demi 😍😘

Gunaydinlarr, gece kendimle acayip mücadele ettim . Eşimle dışarı çıkmıştık alkolden de bira tabagindan da uzak durdum ama nasıl güzel kokuyordu :KK43: su içtim asddf hala gözümün önünde çıtır tavuklar Elhan Elhan öv beni
Bu kız olmuş ya :halay::halay::halay::halay:
Bira tabağı patates dolu zaten yoksa bugün harapti halimiz neredeyse nazar edecekmişim dünkü menü kaçamaksiz diye :eek:
Hızlı hızlı gidecek o çabuk gelen artılar . Ümit veriyorsun minoşum benim. Sen çıpçıtır harika bir vücuda sahip olacaksın sonuna kadar inanıyorum sana . :KK60::KK200:

Midemi tanimaya calistigim bir haftaydi. az pismis sogan ve fistik ezmesinden uzak durdum rahattim
İkisini birden ayni gun denemem iyi olmadi demek
Canısı çiğ soğan yapmış olabilir mi fındık ezmesi çok nadir tukettigin bişey değil sanki
Bide stres filan varsa onlarda sorun olmuş olabilir 🙄

Her hafta ayrı bir heyecan yaşamak umutla başlamak bir amacı gerçekleştirmek istemek çok güzel bitanem ❤️
İçine biraz huzur, hareket de katıldı mi bizden iyisi yok. :KK68:
Bu akşam misafirlerim gelecek. Eşimin teyzesinin kızı ve onun eşi. Kız çok bilinçli o da sağlıklı beslenme hastası mevsimi dışında asla sebze yemiyor. Salataya domates , salatalik koydurmuyor. Süt ve ürünlerini, buğday ve türevlerini yemiyor. İkimize ayrı evdekilere sağlıksız şeyler pişirecegim :KK53:
Böyle misafir her daim gelsinler gelenler böyle bilinçli olunca daha rahat agirliyabiliyorsun
Günaydın 🥰 gece uyuyamadim midem yandi kavruldu
Simdi size bir soru
Aksam yemegim şu tabakti
Eki Görüntüle 3385264

Bunun ustune 50 dk eliptik yaptim ama bi halsizlestim tuhaf hissettim sonra iki tatli kasigi fistik.ezmesi attim agzima saat 20:30 du

Benim midemi kavuran burada ki sogan midir yoksa spor sonrasi fistik ezmesi mi?
Soğan çoğu kişinin midesine dokunuyor gerçi bu pişmiş ama
Havuçlu köz kapyalı Mısırlı tarator gibi bişey yapmayı düşünüyorum. Tatlı olarak henüz karar vermedim ama vişneli magnolia olabilir.
Tatlı olarak incir uyutması tavsiye ederim kalori siz olsun bari birisi
Günaydın mutlu pazarlar🌺

sizlere katılıp kaynaşmak destek almak istiyorum 🙏🏻

Olurmu🙄
Hosgeldin
Caaaanııııımmm takımım nazar boncuklarım günaydın ve alı al yanaklarıyla kırmızılaaarrr size de günaydınnnn 😘
Herkese huzurlu mutlu bir pazar diliyorum arkadaşlar.
Günaydın kaptanım

X