Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10/02/2024 cumartesi
Sabah 11:00 bir porsiyon baklava bir sekersiz kahve
Aksam 18:30iki tane sosis gibi birsey (merguez) salata
Gece 20h bir avec cerez cay
Bir litre su Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Benimki gibi sağlıksız bir menü olmuş. :KK51:
Bugün telafi edelim kumsalcim olur mu :KK5:
İlk öğünümü yeşil smoothie olarak planladim. Sonrasında sebze veya protein yiyeceğim. Sen ne yapmayı düşünüyorsun:confused:

Benimki gibi sağlıksız bir menü olmuş. :KK51:
Bugün telafi edelim kumsalcim olur mu :KK5:
İlk öğünümü yeşil smoothie olarak planladim. Sonrasında sebze veya protein yiyeceğim. Sen ne yapmayı düşünüyorsun:confused:
Günaydın canım bugün bende yeşil smohite ile başlayacağım artık işi gerçekten sıkı sıkı tutma kararı aldım insalahhh daim olur kendime özel bir şeyler yapamasamda porsiyon küçültme ve uzun açlık olacak niyetim 😕

Yarindan itibaren daha motivé ve daha kararli basliyorum bugunu saymadan ve sunu belirtmek istiyorum bazi haftalar bir gune bahsuz kendimi odullenedirebilirim bizin is yemeklerimiz var malum onundegerlendirmek isterim tabi verdigim kilo karsiliginda bir odullendirme olucak
Herkez daha hırslı bu hafta için ne güzel güzel bi çekişme olacak😀

Günaydın canım bugün bende yeşil smohite ile başlayacağım artık işi gerçekten sıkı sıkı tutma kararı aldım insalahhh daim olur kendime özel bir şeyler yapamasamda porsiyon küçültme ve uzun açlık olacak niyetim 😕
Her hafta ayrı bir heyecan yaşamak umutla başlamak bir amacı gerçekleştirmek istemek çok güzel bitanem ❤️
İçine biraz huzur, hareket de katıldı mi bizden iyisi yok. :KK68:
Bu akşam misafirlerim gelecek. Eşimin teyzesinin kızı ve onun eşi. Kız çok bilinçli o da sağlıklı beslenme hastası mevsimi dışında asla sebze yemiyor. Salataya domates , salatalik koydurmuyor. Süt ve ürünlerini, buğday ve türevlerini yemiyor. İkimize ayrı evdekilere sağlıksız şeyler pişirecegim :KK53:

🌿🌸10 Şubat Cumartesi Menusu🌸🌿
🌿10.00
5yk kıymalı soganlı yumurta, 4 zeytin,2 dilim peynir, 3 dilim ekmek
🌿13.00
1 muz+bir kare bitter+emziren anne cayi
🌿17.00
1 porsiyon somon,5 yk salata ,1 su bardagi meyve suyu, 2 dilim ekmek
🌿 20.00
Kendi hazırladığım bar 1 dikdortgen ince dilim (yulaf,dut kurusu,chia,aycekirdegi, kabak cekirdegi,tahin,pekmez)

Su 2 lt
spor yok
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia
LenaG LenaG
Afiyet olsun Simayim. :KK60: Sabah ve akşam öğünün güzel. Beş dilim ekmeği çok buldum. :KK51:

Günaydın güzel takımım ve takımıma katamadigim yarışmacı arkadaşlarım. Kaptan pilotunuz konuşuyor 🤪
00.00 itibari ile yeni haftamız başlamıştır. Kaptanın dediğini yapın inşallah yoldan çıkmazsa yaptığını da yapın. Arıza durumunda yedek kaptan devreye girecektir. İhtiyaç halinde Cordelia Cordelia etiketleyebilirsiniz 😍
Akşama kadar yiyin için koşun oynayın ve tüğ gibi hafif bir menü ile aramıza dönün sizi seviyoruz
İmza: Mthn83

Mthn83 Mthn83 kaptanim saat 22.00 de 3 kaşık pulbiberli yoğurt yedim. Bilgine arz ederim.
Saygılarımla
00.00 a kadar serbest zamandi canım
off ya yarın bana misafir geliyor. dolma börek yoğurtlu meze tatlı yapıcam. nasıl dayancam hiçbirini yemeden pöf. kapıya tabela yaptırcam artık diyetteyiz misafir kabul etmiyoruz diye.. misafirliğe gitmeler misafir gelmesi hep bunlar batırdı beni diyet sürecinde. beni bi salın kardeşim diyet yapıyoz şurda:kızgın::kızgın::kızgın:
Screenshot_20240207_142307.jpg

104. ETAP KIRMIZI TAKIM MENÜ TAKİBİ
Üye AdıTakımKilo
10.Şub​
11.Şub​
12.Şub​
13.Şub​
14.Şub​
15.Şub​
16.Şub​
Mthn83 Mthn83 transferKırmızı Kaptan
74,30​
AFİYET OLSUN
Cordelia Cordelia Kırmızı
78,90​
AFİYET OLSUN
@Leyl35Kırmızı
58,30​
AFİYET OLSUN
@serap911Kırmızı
75,75​
AFİYET OLSUN
@CeeeeeeeeeeeeKırmızı
66,80​
AFİYET OLSUN
Elhan Elhan Kırmızı
67,90​
AFİYET OLSUN
@badem000Kırmızı
72,20​
AFİYET OLSUN
@s i d e l y aKırmızı
65,05​
X
@minerva1988Kırmızı
68,50​
AFİYET OLSUN
@-Murphy-Kırmızı
69,90​
AFİYET OLSUN
@Margaret HaleKırmızı
71,15​
X
@Beth18KırmızıX
@Tesnim1903Kırmızı
70,00​
AFİYET OLSUN
@Jasminium84Kırmızı
59,85​
AFİYET OLSUN
@Limoni026Kırmızı
60,90​
AFİYET OLSUN
@HuzuRRRKırmızı
70,70​
X
@YsmnondrKırmızı
85,10​
X
@kumsal68Kırmızı
65,70​
X
@gezegenfezaKırmızı
74,20​
AFİYET OLSUN
Kaptanım haftalık hedef kilo da ekleyebilirsiniz sonuna 🙄
İtiraf ediyorum cordelia ile planladık kendimizi mavi gösterip onları yemeye yardım ve yataklık falan yaptırıp kandıracaktık.olmadı...
🤣🤣🤣
Deneyen çok beğeniyor
İçine pirinç koymuyormusun abla
Ellerine sağlık canım 😘
10/02/2024 cumartesi
Sabah 11:00 bir porsiyon baklava bir sekersiz kahve
Aksam 18:30iki tane sosis gibi birsey (merguez) salata
Gece 20h bir avec cerez cay
Bir litre su Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Bacım sabah sabah baklavayı nereden buldun en önemli soru bu 🙄
Menu paylasimi icin cok geciktim biliyorum
Ne yersen ye yine gel. Saatin önemi yok canım 🤪😍

Günaydın güzel takımım ve takımıma katamadigim yarışmacı arkadaşlarım. Kaptan pilotunuz konuşuyor 🤪
00.00 itibari ile yeni haftamız başlamıştır. Kaptanın dediğini yapın inşallah yoldan çıkmazsa yaptığını da yapın. Arıza durumunda yedek kaptan devreye girecektir. İhtiyaç halinde Cordelia Cordelia etiketleyebilirsiniz 😍
Akşama kadar yiyin için koşun oynayın ve tüğ gibi hafif bir menü ile aramıza dönün sizi seviyoruz
İmza: Mthn83
Günaydın kaptanım. :KK68:
Yolculuk esnasında çok su içirip ç....mizi getiriyor bir dahaki dinlenme tesislerine kadar yolda durmuyorsunuz. İhtiyaç halinde Cordelia Cordelia etiketlersem sağa çekip duracaksiniz değil mi :KK22:

X