Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kaptanım. :KK68:
Yolculuk esnasında çok su içirip ç....mizi getiriyor bir dahaki dinlenme tesislerine kadar yolda durmuyorsunuz. İhtiyaç halinde @Cordelia etiketlersem sağa çekip duracaksiniz değil mi :KK22:
Uygun yerde sal gitsin 🤪
İstersen çalı kenarida çekeriz sen yeterki su iç 😍

off ya yarın bana misafir geliyor. dolma börek yoğurtlu meze tatlı yapıcam. nasıl dayancam hiçbirini yemeden pöf. kapıya tabela yaptırcam artık diyetteyiz misafir kabul etmiyoruz diye.. misafirliğe gitmeler misafir gelmesi hep bunlar batırdı beni diyet sürecinde. beni bi salın kardeşim diyet yapıyoz şurda:kızgın::kızgın::kızgın:
Gel sarılalım bacım :KK74:
Sonra da ağlayalım :KK61::KK61::KK61:
Yoğurtlu meze ve tatlı konusunu biraz açabilir misin hangileri kuzum :confused:

Günaydın 🥰 gece uyuyamadim midem yandi kavruldu
Simdi size bir soru
Aksam yemegim şu tabakti
1000054746.jpg

Bunun ustune 50 dk eliptik yaptim ama bi halsizlestim tuhaf hissettim sonra iki tatli kasigi fistik.ezmesi attim agzima saat 20:30 du

Benim midemi kavuran burada ki sogan midir yoksa spor sonrasi fistik ezmesi mi?

Günaydın 🥰 gece uyuyamadim midem yandi kavruldu
Simdi size bir soru
Aksam yemegim şu tabakti
Eki Görüntüle 3385264

Bunun ustune 50 dk eliptik yaptim ama bi halsizlestim tuhaf hissettim sonra iki tatli kasigi fistik.ezmesi attim agzima saat 20:30 du

Benim midemi kavuran burada ki sogan midir yoksa spor sonrasi fistik ezmesi mi?
İkisi birleşip takım kurup öyle saldırmışlar midene

Günaydın güzel takımım ve takımıma katamadigim yarışmacı arkadaşlarım. Kaptan pilotunuz konuşuyor 🤪
00.00 itibari ile yeni haftamız başlamıştır. Kaptanın dediğini yapın inşallah yoldan çıkmazsa yaptığını da yapın. Arıza durumunda yedek kaptan devreye girecektir. İhtiyaç halinde @Cordelia etiketleyebilirsiniz 😍
Akşama kadar yiyin için koşun oynayın ve tüğ gibi hafif bir menü ile aramıza dönün sizi seviyoruz
İmza: Mthn83
Günaydın canım ♥️

X