Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• IMG_20240210_083418.jpg
    IMG_20240210_083418.jpg
    137,7 KB · Görüntüleme: 25
İlla acigimi bulun 🤪

Bugün eklerim canısı♥️

Akşam listeyi kapatıp yattım inanki♥️
Bugün düzen yaparım inşallah 🤲

Geçmiş olsun dün nazara geldin birinci olunca 🧿

♥️:anne:

Bu ara annen biraz rahatsızdi kendinle pek ilgilenemedin mi acaba. Fiziksel yorgunluk olabilir.

🧿 Senin için eh işte ama biz çok sevindik ♥️

Tebrikler canım 70 lere veda edilmiş 🧿
Bı gün bende böyle paylasim yaparmiyim acaba 🙄
Herkes mezun olup gitmeden benim zaferimi görsünler 🤲🙄
Kaç gündür 70.9 çıkıyordum canım baya sıkılmıştı bugün hiç beklemiyordum valla bende şaşırdım. inş sende ennyakin zamanda görürsün canım
Tebrikler kuzucum :KK9::KK9:
60' lar ligine hoş geldin ❤️

hosbuldum abla😍

Kilo alıp başını gidebilirdi ama sen izin vermedin mucadeleyi asla bırakmadın bu başarıyı onurlandırmak lazım. :sampiyon::sampiyon:
Lütfen heyecanı yaşa :dua::KK200:
Aylardır uğraşıyorum ben de geriye baktığımda az bir kilo kaybı var ama kilo artışı yok :süslü:
Kendimize haksızlık yapmayalım please :KK20:
Az önce fotoğrafimi çektim. Seninki Eki Görüntüle 3384846

gibi usta ellerden çikmasa da idare eder😅
Eski kıyafetlerimi yavaş yavaş giyebiliyor olmanın mutluluğu var bu karede :halay::halay:
Elhanimmm :KK74: :KK74: :KK74: :KK74: fıstık gibisin🫶🧿 tebrik ederim seni ne büyük mutluluk dimi🥺♥️ yolumuz zor ama kolay olan mutlu etmez ki...

Ben de nasilsa gidiyor veririm havasina kapilmak istemiyorum o yüzden yoksa dedigin gibi şu an 63 lerdeydim net!!!

Elhanimmm :KK74: :KK74: :KK74: :KK74: fıstık gibisin🫶🧿 tebrik ederim seni ne büyük mutluluk dimi🥺♥️ yolumuz zor ama kolay olan mutlu etmez ki...

Ben de nasilsa gidiyor veririm havasina kapilmak istemiyorum o yüzden yoksa dedigin gibi şu an 63 lerdeydim net!!!
Teşekkür ederim canım senin fistikligin yanında lafı olmaz 🙈 😘 En güzel kiyafetimiz vücudumuz -ten diyorlar da boş ver vücut daha iyi- :KK48:
Ağzından ne güzel inciler dökülüyor. :KK68:
" Kolay olan mutlu etmez"

Gunaydinlarrr:)) ilk tartimi fırsat bulunca çekeceğim :)) baya sistim ara tatilde tüm arkadaşlar sana ne oldu dedi :KK43: ama moral bozmak yok birlikte vereceğiz
Günaydın canım 😘 Memlekete gidince hep aynı şey oluyor. Kıtlıktan gelmişiz gibi davranıyorlar. 😅
Tartı ve menü bildirimleri sihirli değnegimiz canım. Başladık mi gerisi eksi olarak geliyor. :KK68:

Teşekkür ederim canım senin fistikligin yanında lafı olmaz 🙈 😘 En güzel kiyafetimiz vücudumuz -ten diyorlar da boş ver vücut daha iyi- :KK48:
Ağzından ne güzel inciler dökülüyor. :KK68:
" Kolay olan mutlu etmez"
Emek vermek guzeldir🥰

Ben bi ara ya giysiler olmasaydi yine bu bedenle dolasabilecek miydin diyip durdum kendime
Motive şeklim bı başka 😂😂😂

X