Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumaları bazen ekmek arası oluyor menüler. Eşimin boş günü . Biraz onu planlamıştım. Kahvaltıyı bari hafifleteyim dedim. Baktım ses eden yok hemen sebzemi çorbamı yaptım. :KK51: ama acıkmadım hiç sorun yok. Kahvaltımı bol yağlı ve yumurtalı yeşillik cevizli yapınca hakkaten farkediyor .
Ekmeğin doyuruculugu zihinle alakalı gerçekten. Ceviz , yumurta , peynir , yeşillik bayağı tok tutuyor. Evdekilere istediği her şeyi yapıp kendine özel menüler hazirlayabilsen ne güzel olur. :dua:

İyi akşamlar
09.02.2024

Sabahla öğle arası 11:00 de 1 bardak sirkeli ve limonlu su
15 dk sonra 1 dilim e maya tbe,60 gr süzük peynir,çay

Ara 15:00 20 gr badem,sütlü filtre kahve

Arada ayrıca 2 bardak sütlü filtre kahve

Akşam erken yemeye çalıştım 19:30
4 köfte,1 dilim e maya tbe,kıvırcık salata,3 yk yoğurt

3.5 lt su

Elhan Elhan uranus35 uranus35

Kaptanim eve yeni geldim yemegim yeni pisiyor🥺 uranus35 uranus35
Annem hamur işi yapmis🙈

İyi aksamlar😻
9 Şubat beslenme listem 🌸 Elhan Elhan uranus35 uranus35

10:30
Tarcinli kakaolu türk kahvesi
Biraz çiğ kabak çekirdeği ve fındık

13:00
1 haşlanmış yumurta
Ceyrek avokado
2 ceviz
30 gr peynir iceren maydanozlu kapya biberli salata
Ananasli yesilcay

15:30
Ceyrek muz, yarım elma,1 bardak kefir

18:50
Somon,kereviz, kapya Airfryde pisti

2 lt su ictim

Eki Görüntüle 3384607
hamur işinin olduğu bir evde böyle güzel bir beslenmeyle günü bitirmişsin bu zafer değil de nedir :KK9: :sampiyon: yarın inşallah tartıda ödülünü alırsın:KK200::KK200:
Afiyet olsun. Ben de 70 olunca waffle 75 olunca bi kahvaltı düşünüyorum. Tereyağlı sıcak ekmek vs. İnşallah cok guzel şeyler yaşayacağız. Verelim ve kalıcı olsun. Hep çıtır kalalım. 🙏❤️😊
yaaa böyle hayaller ve hedefler çook güzel ben de yapıyorum kendime böyle gerçekten hakedilmiş ödül olunca tadı daha bi güzel oluyor. :KK200: waffle gününü de görücez inşallah böyle istikrarlı gittiğin sürece ödül gün günleri bir bir gelecek:KK9:
kayinvalidemlere geldik burdada baklava vardı yemedim😍
işte bu beee helal olsun sana azmini iradeni kutluyorum. böyle böyle kazanacağızzz.:super:
Senden kıymetli mi bitanem aç gitsin. :rapci:
Teşekkür ederim şu an gülüyorum ayarları yaptım. Vücut yaşım 59 gösteriyor teee Allah'ım eve dost değil düşman almışız :KK62:

benim yasimi da 35 gosteriyor lanet sey

yaa bu vücut yaşı olayı sallamasyon bence ben 29 yaşındayım. 69 kiloyken 39 yaş gösteriyordu. 62 kiloyum hala 39 yaş gösteriyor. ablam zayıf, çıtır, kas oranı yüksek bi insan o da 10 yaş fazla çıkıyo anlamadım neye bakıyor tam olarak.

Bugün neredeyse tüm gün baş ağrısı yaşadım. Normalde parol çok iyi gelir bana o bile kesmedi. Çocuklar uyusa da uyusam bende. Yarını kendime ayırmak adına ev temizliği yapıyorum hemde başımı dusunmek yerine hareket etmiş oluyorum 🙄
Bogazim düne göre daha iyi. Ama genel bir halsizlik hali var. Elimde su şişesi ile geziyorum. Yarın belki 84 den düşük çıkar 😂
Ama baş ağrıyınca bol su içip dinlenin der dr lar

Menüm 09.02.24
Sabah 7.30 1 bardak kefir chia
Saat 8.30 2 yumurta 7 zeytin 1 tam buğday lavaş
Öğlen12.30 3 YK Yulaf 2 ceviz 3 hurma tarçın süt hem yemek hem tatlı bir arada efsane olmuştu hergun yiyebilirim 😍
Aksam 16.30 3 halka sucuk çeyrek simit 2 yumurta(annemler kahvaltı istedi bende yumurta yaptım kendime)
Su 1 lt gibi daha icermiyim bilmem.(su olarak değil de sıcak bitki çayı içerim gibi 🙄)
Adim4 bin gibi. Hastayım diye bana çok ellemedi arkadasim. Kendi koşturdu sagolsun 🙁
Kimseyi etiketlememisim
😍@Elhan Cordelia Cordelia Papatyamaviss Papatyamaviss 😍

Sabah 9 da
Bir bardak kefir
Yarım simit

Öğleden sonra
8 e yakın çiğ köfte
Salata,ayran

Akşam 7 de
Bir tabak etli kuru fasulye
1yk bulgur pilavı.ayran
Az önce 3 kestane
Sabah 8 bin adım aksam,5 buçuk bin adım 13 bin adim 1300 puan oluyor sanırım doğruysa
Screenshot_20240209-211516.png

Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35

Afiyet olsun canım.
Turp otunu annem sever. Faydalı birşeydir muhakkak. Haşlayıp yemek gibi kavuruyor annem. Sen salatasını nasıl yapıyorsun belki denerim .
lezzetli bir ot canım. bazı türleri daha da güzel. turp otunu haşlıyoruz. sos olarak da sarımsak, limon, zeytinyağı, tuz hazırlayıp küçük bir kavanoza koyup sallıyoruz. sonra turp otuyla karıştırıyoruz. böyle çok güzel oluyor tavsiye ederim 😊

İyi akşamlar
09.02.2024

Sabahla öğle arası 11:00 de 1 bardak sirkeli ve limonlu su
15 dk sonra 1 dilim e maya tbe,60 gr süzük peynir,çay

Ara 15:00 20 gr badem,sütlü filtre kahve

Arada ayrıca 2 bardak sütlü filtre kahve

Akşam erken yemeye çalıştım 19:30
4 köfte,1 dilim e maya tbe,kıvırcık salata,3 yk yoğurt

3.5 lt su

Elhan Elhan uranus35 uranus35
Afiyet olsun Lisbethcim. :KK68:
Güzel bir gün ve menü :rapci:
süzük peynir de yermiş :kk77:

Guneyliler , Güneydoğulular çiğ köfteye sadece köfte der:KK72:
Ay bilmiyordum 🥴öğrenmiş oldum artık. 😅
Ben zaten çiğköfte yapmayı bilmem. Ama çok severim. Hazırlar sağlıksız diye evde deneyeyim dedim ,en son nette robotla kolay yapımı falan vardı denerken robottan da oldum tam oldu ...😵‍💫

lezzetli bir ot canım. bazı türleri daha da güzel. turp otunu haşlıyoruz. sos olarak da sarımsak, limon, zeytinyağı, tuz hazırlayıp küçük bir kavanoza koyup sallıyoruz. sonra turp otuyla karıştırıyoruz. böyle çok güzel oluyor tavsiye ederim 😊
Tmm denerim ben bunu canım sağol .

X