Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay bilmiyordum 🥴öğrenmiş oldum artık. 😅
Ben zaten çiğköfte yapmayı bilmem. Ama çok severim. Hazırlar sağlıksız diye evde deneyeyim dedim ,en son nette robotla kolay yapımı falan vardı denerken robottan da oldum tam oldu ...😵‍💫
Islatıp öyle yapman lazımdı kuzum.
Tomrisin menüsünü gördün mü 😅 çiğ köfte diye belirtmiş . :KK48:

Ay bilmiyordum 🥴öğrenmiş oldum artık. 😅
Ben zaten çiğköfte yapmayı bilmem. Ama çok severim. Hazırlar sağlıksız diye evde deneyeyim dedim ,en son nette robotla kolay yapımı falan vardı denerken robottan da oldum tam oldu ...😵‍💫
Ben çok yaparım etsiz halini her şeyi robota bütün bütün atıp baya bir bızlatıyorum tam kıvamında çok lezzetli oluyor.

İyi akşamlar
09.02.2024

Sabahla öğle arası 11:00 de 1 bardak sirkeli ve limonlu su
15 dk sonra 1 dilim e maya tbe,60 gr süzük peynir,çay

Ara 15:00 20 gr badem,sütlü filtre kahve

Arada ayrıca 2 bardak sütlü filtre kahve

Akşam erken yemeye çalıştım 19:30
4 köfte,1 dilim e maya tbe,kıvırcık salata,3 yk yoğurt

3.5 lt su

Elhan Elhan uranus35 uranus35
gündüz çok az yemişsin canım akşam o saate kadar acıkmıyor musun? su çok iyi bu arada.
Sabah 9 da
Bir bardak kefir
Yarım simit

Öğleden sonra
8 e yakın çiğ köfte
Salata,ayran

Akşam 7 de
Bir tabak etli kuru fasulye
1yk bulgur pilavı.ayran
Az önce 3 kestane
Sabah 8 bin adım aksam,5 buçuk bin adım 13 bin adim 1300 puan oluyor sanırım doğruysa
Eki Görüntüle 3384684
Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35
8 çiğ köfte fazla sanki.. 4-5 olsa kurtarırdı.

Bugün neredeyse tüm gün baş ağrısı yaşadım. Normalde parol çok iyi gelir bana o bile kesmedi. Çocuklar uyusa da uyusam bende. Yarını kendime ayırmak adına ev temizliği yapıyorum hemde başımı dusunmek yerine hareket etmiş oluyorum 🙄
Bogazim düne göre daha iyi. Ama genel bir halsizlik hali var. Elimde su şişesi ile geziyorum. Yarın belki 84 den düşük çıkar 😂
Geçmiş olsun canım. 😘 84 ten düşük olacağına tüm servetime bahse girerim😁😁😁

Şöyle heyecanli bir polisiye kitabı bulsam. Çok uçuk olmayacak abartilari olabilir 😅
Yanlız başıma disari aktivitem yoktur genelde. Garip geldi şuan 🙄
Aaaa çok güzel olur dene bak. Kendi kendini gezmeye çıkart . Tut kolundan hadi de. :KK19:

Aaaa çok güzel olur dene bak. Kendi kendini gezmeye çıkart . Tut kolundan hadi de. :KK19:
Ayy birini bulayım ben yanlız yapamam😅

Yaa ben bı pantolon beğendim ama almak istemiyorum hele ki şuan an hızlı bir beden degisimindeyken
Bı pantolon 600 TL den başlıyor 😍

Biraz taşlı pullu şeyler seviyorum 🙄 38-50 beden arası var. Çok gezmeyede gitmedigim için çok acil ihtiyaç duymuyorum ama küçük çocuk gibi sürekli kadının paylaşımlarını takip ediyorum

X