Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yeşilçay içelim kendimizden geçelim :KK50: IMG_20240209_204731.jpg

Tatlım dayaniyorsa neden olmasın ama sağlıklı olanindan kahvaltıda bir dilimcik yenirse bir şey olmaz . :KK68: :dua::KK200:
Cumaları bazen ekmek arası oluyor menüler. Eşimin boş günü . Biraz onu planlamıştım. Kahvaltıyı bari hafifleteyim dedim. Baktım ses eden yok hemen sebzemi çorbamı yaptım. :KK51: ama acıkmadım hiç sorun yok. Kahvaltımı bol yağlı ve yumurtalı yeşillik cevizli yapınca hakkaten farkediyor .

Papatyamaviss Papatyamaviss Elhan Elhan

09 Şubat 2024 Cuma

sabah 10.00
12 fıstık

öğlen 12.00
1 yumurta, süt, 3 yk yulaf ezmesi ve peynirden pankekler yapmıştım. 6 tane çıktı. 4 ünü yedim.
domates ve 1/4 avokado

ara15.30
1/2 kase ev yoğurdu içine granola ve tarçın
artan 2 peynirli pankek

akşam 19.30
2 köfte, karışık sebze sote, 2 dilim ekmek, 1 kase turp otu salatası

2 lt ye yakın su

Papatyamaviss Papatyamaviss Elhan Elhan

09 Şubat 2024 Cuma

sabah 10.00
12 fıstık

öğlen 12.00
1 yumurta, süt, 3 yk yulaf ezmesi ve peynirden pankekler yapmıştım. 6 tane çıktı. 4 ünü yedim.
domates ve 1/4 avokado

ara15.30
1/2 kase ev yoğurdu içine granola ve tarçın
artan 2 peynirli pankek

akşam 19.30
2 köfte, karışık sebze sote, 2 dilim ekmek, 1 kase turp otu salatası

2 lt ye yakın su
Afiyet olsun canım.
Turp otunu annem sever. Faydalı birşeydir muhakkak. Haşlayıp yemek gibi kavuruyor annem. Sen salatasını nasıl yapıyorsun belki denerim .

Bugün neredeyse tüm gün baş ağrısı yaşadım. Normalde parol çok iyi gelir bana o bile kesmedi. Çocuklar uyusa da uyusam bende. Yarını kendime ayırmak adına ev temizliği yapıyorum hemde başımı dusunmek yerine hareket etmiş oluyorum 🙄
Bogazim düne göre daha iyi. Ama genel bir halsizlik hali var. Elimde su şişesi ile geziyorum. Yarın belki 84 den düşük çıkar 😂

Bugün neredeyse tüm gün baş ağrısı yaşadım. Normalde parol çok iyi gelir bana o bile kesmedi. Çocuklar uyusa da uyusam bende. Yarını kendime ayırmak adına ev temizliği yapıyorum hemde başımı dusunmek yerine hareket etmiş oluyorum 🙄
Bogazim düne göre daha iyi. Ama genel bir halsizlik hali var. Elimde su şişesi ile geziyorum. Yarın belki 84 den düşük çıkar 😂
Geçmiş olsun canım .
Ben başağrısı ile iş yapınca artıyor. Sen de dinlen bence 😘

X