Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabiki normal ben +2 kg çıkmıştım tartıda sırf reglden dolayı. Regl bitince -2 kg çıktım o yüzden de kaptan oldum zaten yoksa nerde bende haftada 2 kg verecek irade 🤣

O gözleme mi o bak fena oldum krizler geçircem tartı öncesi yapılır mı bu :rolleyes: :rolleyes: :kızgın:

Bu manzaraya karşı balkonda yemek yemiştik arkadaşımla müthiş gerçekten 💙

Ablam kızma ama acaba senin eski tartı 500 gram eksik tartıyor olabilir mi 🙈
Yanında kullanma kılavuzu gibi bişey çıkmadı mı orda yazan adımları uygula kolayca olması lazım benimki bu marka değil daha basit bilinmedik bi marka. Uygulama indir diyodu indirdim hesap açtım orda sonra Bluetooth açman lazım telefonun o kendi bağlanıyor zaten tartıyı başlata basıyorsun uygulamadan sonra tartıya çıkıyosn

ay hadi inş bende 2 kilo eksik çıkarım ama yarın zor be kaptanim🥹 akşama kadar ben neler yaptım onu erittim merak etme:)

Elhan Elhan uranus35 uranus35

sabah roka salatası, 2 dilim gözleme, haşlanmış yumurta

ara öğün Türk kahvesi , incirli Activision

akşam 15.30da 3 kaşık pilav, 4 Kasık kuru fasulye, sogan salatası bir kaç tane havuç turşusu

ve yine turk kahvesi ,2 lt su

Akşama kadar temizlik yaptım, kızımı sağlık ocağına götürdüm getirdim derken mecalim kalmadı yine spor yapmaya🙈 2200 adım atmışım sadece 🙄 Cordelia Cordelia

Arkadaşlar yeni tartım geldi +500 gr fazla tartiyor.Siz de yaşadınız mı bunu 🙄Kas, yağ ölçümü için aldım ama uygulamada bulamadim. Nereden görüyorsunuz?
Yarın eski tartimla bildirim yaparım yoksa bu travmaya dayanamam. :silah:
Eki Görüntüle 3384533
Eşimi tarttim onda da aynısı :işsiz:
Eski tartım çok eski değil Arzum' un.
👇
Eki Görüntüle 3384532
Sadece aklı yok :ıslık:
Güle güle kullan kankişim

Arkadaşlar yeni tartım geldi +500 gr fazla tartiyor.Siz de yaşadınız mı bunu 🙄Kas, yağ ölçümü için aldım ama uygulamada bulamadim. Nereden görüyorsunuz?
Yarın eski tartimla bildirim yaparım yoksa bu travmaya dayanamam. :silah:
Eki Görüntüle 3384533
Eşimi tarttim onda da aynısı :işsiz:
Eski tartım çok eski değil Arzum' un.
👇
Eki Görüntüle 3384532
Sadece aklı yok :ıslık:
Benim arzum yağ kas ölçümü var hatta 8 kişilik hafızası var. Diyetisyen tartisi ile denemiştim daha önce aynı tartiyor.
Hatta yine arzum akıllı olmayan vardı ikisi de aynı tartiyordu. Kilo farkı olmadı.
IMG_20240209_080900.jpg

Sol da kadın olduğunu gösteriyor mesela. İlk girişte boy ve yaş giriyorsun. Sağ üst yağ oranı alt kemik, kas ve su şeklinde😍
Bırakma sen gevsiyorsun sanki diyetisyene gitmeyince 🤔
Haklısın aslında. Sağlık ocağında varmış diyetisyen bunun zamanı bitince onu düşünüyorum arkadaşım randevu alacak. Eşimle spora karar verdik. Git ben ilgilenirim çocuklarla diyor. Ama iş çıkışı gözüm kesmiyor 🙄

Menüm 09.02.24
Sabah 7.30 1 bardak kefir chia
Saat 8.30 2 yumurta 7 zeytin 1 tam buğday lavaş
Öğlen12.30 3 YK Yulaf 2 ceviz 3 hurma tarçın süt hem yemek hem tatlı bir arada efsane olmuştu hergun yiyebilirim 😍
Aksam 16.30 3 halka sucuk çeyrek simit 2 yumurta(annemler kahvaltı istedi bende yumurta yaptım kendime)
Su 1 lt gibi daha icermiyim bilmem.(su olarak değil de sıcak bitki çayı içerim gibi 🙄)
Adim4 bin gibi. Hastayım diye bana çok ellemedi arkadasim. Kendi koşturdu sagolsun 🙁

gayet sağlıklı ve güzel canım

faydası var. maydonoz çok güzel ödem atıyor. ama tansiyon düşebilir limondan dolayı dikkat et.

ben de bikaç ay önce aldım neden daha önce almadığımı sorguladım. kesinlikle alınmalı çok daha bilgilendirici ve diyetisyen tartısıyla aynı çıkıyomuş sonuşlar genelde. ben bi de çok ucuza almıştım.

süpersin yaa çok güzel. işte azmin sonucu. diyetisyene her hafta mı gidiyosun.?

güneşli hava sevmeyip antalyada yaşaman peki abla? :)

aynenn yaa upuzuuuuun bir haftaydı. inşallah yarın güzel sonuçlar alırız
Çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı haftaya her sabah yapıp içmeyi düşünüyorum genrldede tansiyonum düşüktür ama ben limonunu Az ekledim

Ben de andulasyona girdim geldim piştim piştim İstanbul bugün kendini Nisan ayında sanıyor. Ben kapalı hava seviyorum (bir öğretmenim sırf bu sebepten bana -çok tuhaf birisin- demişti 🤣)

Bir kahve yaptım içiyorum seyretmediğim eski dizileri gündüz seyrediyorum “öyle bir geçer zaman ki” var ona bakıyorum.

Çoook acıktım erken kahvaltı ettim bugün 1 dilim ekmek biraz peynirle hiç doymuyorum 🤷‍♀️ ara öğünüm de 3 te dayanmaya çalışıyorum.
Ocak veya Şubat doğumlu musun ? Bir arkadasimda bayılır kapalı havaya :)) o nasıl bişi faydası var mı ?

Selam herkesee
Baş ağrısı yorgunluk uykusuzluk .. çok kötüyüm
Ondan onemlisi bebeğimin durmaması
bugun nerdeyse bandaji çıkaracaktım
yeni bir oyuncak almiştım Allahtan o aklıma geldi çıkardım dedim biraz kafası dağılsın çok şükür 2 dk kendime geldim

Selam herkesee
Baş ağrısı yorgunluk uykusuzluk .. çok kötüyüm
Ondan onemlisi bebeğimin durmaması
bugun nerdeyse bandaji çıkaracaktım
yeni bir oyuncak almiştım Allahtan o aklıma geldi çıkardım dedim biraz kafası dağılsın çok şükür 2 dk kendime geldim
Canım kaşık çatal tarzı şeyleri seviyorlar birkactane ver eline plastik yoğurt kovası filan. Mutfak eşyaları hoşlarına gidiyor

menum
sabah 13.00
avuc ici kadar tam bugdag ekmegine salcali peynirli 1 tane jambonlu tost ve cay

aksam 17.40
1 tane tavuk baget
yogurtlu kozlenmis patlican biber

ara yokk ama aksam meyve vs yerim
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia
cok guzel bir hafta gecirdik umarim herkes cok iyi kilo vermistir :KK200:
75 olunca hamburger yiyecegim kendime 4 ay sonunda -13 kilo eksiyle odul :KK53::kk77::KK76:

Andulasyon yazmaya üşendim:)))
Canım titreşim,minik akımlar ve ısıyla metabolizma hızlandırma ve inceltme vaadi var. Spor aktif olarak çok yapamadığım için alternatif olarak önerdiler denemek istedim. İnşallah faydası vardır 🙏 gerçi mezura ölçümlerinde incelme var ama aynı zamanda çok dikkatli besleniyorum.

Çok şükür bir sıkıntı çıkarmadı haftaya her sabah yapıp içmeyi düşünüyorum genrldede tansiyonum düşüktür ama ben limonunu Az ekledim
bi bardak sıcak yeşil çay 1 şişe soda ve limon bu karışımda çok iyi ödem attırıyor
menum
sabah 13.00
avuc ici kadar tam bugdag ekmegine salcali peynirli 1 tane jambonlu tost ve cay

aksam 17.40
1 tane tavuk baget
yogurtlu kozlenmis patlican biber

ara yokk ama aksam meyve vs yerim
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia
cok guzel bir hafta gecirdik umarim herkes cok iyi kilo vermistir :KK200:
75 olunca hamburger yiyecegim kendime 4 ay sonunda -13 kilo eksiyle odul :KK53::kk77::KK76:
çok güzel ilerliyosun bravo sana bu gidişle haftaya yersin hamburgerini :KK39:

X