Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar bugün turşucunun önünden geçerken canım çok çekti turşu aldım ama ödem yapar diye yemiyorum yarını bekliyorum. yarın tartı günü çünkü bugün elimizden geleni yapmamız lazım.
Dün evde kurufasulye,bulgur pilavı ve turşu vardi 🫠🤤 tabi ben ayva yogurt yedim😁 ben de bı turşu suyu günü yapacagim canim istiyor🫠

benim kızlarrr hele bi toplaşalımmm mavi takım:KK31:

bugün mümkünse 5ten sonra yeme işini bırakalım. sporu da geçe bırakmayalım (ödem yapıyor). yarın bool eksiler görmek istiyorum hepimizde hadi bakalım.
Hmm yemek işi 18-18:30 olur benim ama sabah 40 dk eliptik yapmistim başka spor yapmam kaptanim tamamdir

Arkadaşlar yeni tartım geldi +500 gr fazla tartiyor.Siz de yaşadınız mı bunu 🙄Kas, yağ ölçümü için aldım ama uygulamada bulamadim. Nereden görüyorsunuz?
Yarın eski tartimla bildirim yaparım yoksa bu travmaya dayanamam. :silah:
IMG_20240209_161805.jpg
Eşimi tarttim onda da aynısı :işsiz:
Eski tartım çok eski değil Arzum' un.
👇
IMG_20240202_111216.jpg
Sadece aklı yok :ıslık:

Dün evde kurufasulye,bulgur pilavı ve turşu vardi 🫠🤤 tabi ben ayva yogurt yedim😁 ben de bı turşu suyu günü yapacagim canim istiyor🫠
kırmızı turşu suyu çok lezzetli görünüyor evet. ben de yarın turşu günü yapıcam inşallah. daha bir hafta olacak tartıya nasılsa yeşil çayla hallederim o ödemi:)

bugün mümkünse 5ten sonra yeme işini bırakalım. sporu da geçe bırakmayalım (ödem yapıyor). yarın bool eksiler görmek istiyorum hepimizde hadi bakalım.

@ Jasminium84 Jasminium84
@ zeyneppk zeyneppk
@ Ysmnondr Ysmnondr
@ LenaG LenaG
@ HuzuRRR HuzuRRR
@ Nergis 35 Nergis 35
@ inci-zehram inci-zehram
@ -Murphy- -Murphy-
@ serap911 serap911
@ patimsilizm patimsilizm
@ Cordelia Cordelia
@ Tesnim1903 Tesnim1903
@ tomrs tomrs
@Ruveyda-
Lavinia_98 Lavinia_98
Benim 7 yi bulur yemek işi insalahhh yarın yüzümüz güler kaptanım ben kendimden pek emin değilim ama insalahhh yanılırım

Arkadaşlar yeni tartım geldi +500 gr fazla tartiyor.Siz de yaşadınız mı bunu 🙄Kas, yağ ölçümü için aldım ama uygulamada bulamadim. Nereden görüyorsunuz?
Eki Görüntüle 3384533
👇
Eki Görüntüle 3384532
Güle güle kullanın kaptanim🫶🏻

Eki Görüntüle 3384533
👇
Eki Görüntüle 3384532
Evet aynısını yaşadım, bu tartı biraz daha fazla tartıyır ve tamamen doğru tartmıyor, mesela ödem varsa onu yağ gösteriyor yağdan almışsın gibi gibi
Aynı tartıyı kullanıyorum
Yağ kas ölçümü tartıya çıkınca bluetooth bağlayıp uygulamaya girdiğin zaman otomatik yapıp profil tanımlamanı istiyor ve oraya kaydediyor. Profilden görebiliyorsun abla

Kızlar günaydın regl dönemindeyim olmama bir kaç gün kaldı. kilo almış görünüyorum lütfen normal deyin. Karnım da baya şiş🥹
Tabiki normal ben +2 kg çıkmıştım tartıda sırf reglden dolayı. Regl bitince -2 kg çıktım o yüzden de kaptan oldum zaten yoksa nerde bende haftada 2 kg verecek irade 🤣
O gözleme mi o bak fena oldum krizler geçircem tartı öncesi yapılır mı bu :rolleyes: :rolleyes: :kızgın:
Evet tatlım çok çok güzeldi. :KK68:
Margaret Hale Margaret Hale de Bursalı Antep gelini :rapci:
Oradaki evimin manzarası muhteşemdi. Balkondan 🤩
Eki Görüntüle 3384537
Bu manzaraya karşı balkonda yemek yemiştik arkadaşımla müthiş gerçekten 💙
uranus35 uranus35 kaptanım akıllı tartıyi aklıma sokan kişi olarak kurtar beni :sopa::sopa:
Tamam +500' i hallederim . Yağ, kas nerede :işsiz:
zepplife uygulamasını indirdim ama çözemedim. 😢
Ablam kızma ama acaba senin eski tartı 500 gram eksik tartıyor olabilir mi 🙈
Yanında kullanma kılavuzu gibi bişey çıkmadı mı orda yazan adımları uygula kolayca olması lazım benimki bu marka değil daha basit bilinmedik bi marka. Uygulama indir diyodu indirdim hesap açtım orda sonra Bluetooth açman lazım telefonun o kendi bağlanıyor zaten tartıyı başlata basıyorsun uygulamadan sonra tartıya çıkıyosn

Eki Görüntüle 3384533
👇
Eki Görüntüle 3384532
Canım eskiye göre de tartılırsin bu hafta. Bundan sonra yeniyi baz alırız. Tartılar arasi fark olur normal.

tamda

@ Jasminium84 Jasminium84
@ zeyneppk zeyneppk
@ Ysmnondr Ysmnondr
@ LenaG LenaG
@ HuzuRRR HuzuRRR
@ Nergis 35 Nergis 35
@ inci-zehram inci-zehram
@ -Murphy- -Murphy-
@ serap911 serap911
@ patimsilizm patimsilizm
@ Cordelia Cordelia
@ Tesnim1903 Tesnim1903
@ tomrs tomrs
@Ruveyda-
Lavinia_98 Lavinia_98
spor yapmaya hazirlaniyordum. nefes alsak odem odem odem ne bu be :rapci::KK48:

Tabiki normal ben +2 kg çıkmıştım tartıda sırf reglden dolayı. Regl bitince -2 kg çıktım o yüzden de kaptan oldum zaten yoksa nerde bende haftada 2 kg verecek irade 🤣

O gözleme mi o bak fena oldum krizler geçircem tartı öncesi yapılır mı bu :rolleyes: :rolleyes: :kızgın:

Bu manzaraya karşı balkonda yemek yemiştik arkadaşımla müthiş gerçekten 💙

Ablam kızma ama acaba senin eski tartı 500 gram eksik tartıyor olabilir mi 🙈
Yanında kullanma kılavuzu gibi bişey çıkmadı mı orda yazan adımları uygula kolayca olması lazım benimki bu marka değil daha basit bilinmedik bi marka. Uygulama indir diyodu indirdim hesap açtım orda sonra Bluetooth açman lazım telefonun o kendi bağlanıyor zaten tartıyı başlata basıyorsun uygulamadan sonra tartıya çıkıyosn
Bizim gelin, arada bir gelir tartılır sizin tartı bizimkinden fazla tartiyor derdi. :KK14: :KK14:
Benim de aklıma geldi acaba eski tartım eksik mi tartiyor diye o da bir ihtimal tabi ki...
Hallederim inşallah. :rapci:

Evet aynısını yaşadım, bu tartı biraz daha fazla tartıyır ve tamamen doğru tartmıyor, mesela ödem varsa onu yağ gösteriyor yağdan almışsın gibi gibi
Aynı tartıyı kullanıyorum
Yağ kas ölçümü tartıya çıkınca bluetooth bağlayıp uygulamaya girdiğin zaman otomatik yapıp profil tanımlamanı istiyor ve oraya kaydediyor. Profilden görebiliyorsun abla
1-0 yenik başlıyoruz desene :KK14:

X