Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemeyecegim. Yarın yeğenimin doğum günü kızlar. Tarti gününe denk geldi bulgur salatası yiyeceğim şalgam suyuyla. Odem yapar ama 1 hafta var telafi ederim. Minik kaçamaklar olur yarın. Bilginize Elhan Elhan ve gelecekteki kaptanım.
İyi ki doğmuş 🥳😻 sana afiyet olsun ne yapacagini sen bilirsin zaten💯😎👌🏻

Dolu dolu bir liste olmuş. Güzel sonuçlar alırsın inşallah 😊 meyveli yoğurtlar aktivyalar kefirler sütler benim midemi bulandırıyor hep. Meyveli demesinin ne sebebi var acaba? Sen sade mi yiyemiyorsun?
Yoo tam tersi ben dedim sade yogurt yiyeceğim. O kendi seviyor daha önce sade activia da verdi.🙈

Ben öyle şeyler yiyemiyorum çünkü kendimi durduramıyorum. Geçen muz tahin bal vardı listemde o kadar lezzetliydi ki 1 tane ile durmak benim için büyük bir meydan okumaydı.
Diyet ve saglikli beslenme sureci bize bunu igretiyor zaten aynı zamanda... Dur demeyi bilemezsek basladigimiz noktaya geri doneriz💯

Keşke biraz daha aç kalsaydın
Yagları kiloları atsaydin
O kadar çok yemistin ki
Şisiyorsan yemeyip, başkasını çağırsaydın

:KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:

Bir hoşuma gittin gidiş o gidiş
Biz bize faydalı şeyleri sevmemişiz
Nerde zararlı nerede faydasız
Bulmuş mideye indirmişiz

:KK75::KK75::KK75::KK75::KK75::KK75:
👏👏👏👏
Ben de ilk bölümü izledim. :confused:
Kızıl Goncalar da fena değil canım. @HanimKelesimiGetir ekürim de takip ediyormuş :rapci:
Evet ikiside güzel ben yilmaz erdoganin şiirsel konuşmalarını beğeniyorum
Rahmetli ananemle hep boyle atismalar yapardik ben 5-6 yasindaydim benden boyle ozanimsi cumleler istiyordu😁arkadaslariyla da hep öyleydi...cokkkk genc gitti 49unda...mekani cennet olsun benden ve sizlerden rahmet bekledi demek🌸🙏🏻

Mesgul olduğumuzda mide beyin ile iletisimi kesiyormus o yüzden gün icinde daha az mide kazinmasi hissediyormusuz. Gece kendimizle basbasa kaldigimizdan midemizi dinlemeye basliyoruz ve beyinle iletisime geciyor o yüzden kendinmze bi aktivite bulmamiz gerekiyormus. Ben de buraya yazma aktivitesi edindim😂😻😘
Allah rahmet eylesin canım bende öyle düşünüyorum bileğim agrimaza el işi ile oyalanmak niyetim oyi yapıyorsun buraya yazmakla bizden senden okuyunca yiyeceğimiz varmasa yemeyiz
Kizlar konuyla alakasiz ama yardimci olursaniz sevinirim. Ev almayi düşünüyoruz emlakci 2. kat bir daire önerdi bir de zemin kat var ikisi de sıfır daire ama zemin kati çok begendim of kötü mü olur ki zemin kat alsak. Bugun gidip karar vericez alakasiz oldu ama 🤣🤣🤣🤣
Zemin katta 18 yıl oturdum artisi da var eksisi de var ama ben rutubet ve dışarıdaki gürültüden rahatsizdim hayırlısı olsun canım

Dünki menüm
Sabah 1.5 tb ekmek menemen 4 yeşil zeytin az süzme peynir 1 çatal bal kaymak ceviz
Ara15.30 yarım avokado 1 bardak ayran
Akşam 19.30 1 tabak bakla yemeği yarım tb ekmek ayran
Su 2 lt
Elhan Elhan uranus35 uranus35 Cordelia Cordelia
gayet sağlıklı ve güzel canım
Aç karna limonlu maydanoz smoothie yaptım kızlar bir zararı yok demi 😬
faydası var. maydonoz çok güzel ödem atıyor. ama tansiyon düşebilir limondan dolayı dikkat et.
Kızlar yeni tartı aldım şu yag su kas ölçümü yapan yorumlara bakarak aldım çogu memnun kullanan var mı hiç aranızda çünkü eski tartım 3/4 yıllık
ben de bikaç ay önce aldım neden daha önce almadığımı sorguladım. kesinlikle alınmalı çok daha bilgilendirici ve diyetisyen tartısıyla aynı çıkıyomuş sonuşlar genelde. ben bi de çok ucuza almıştım.
79,1 kg. Çıktım 1 kilo vermişim. Diyet listemi sobra atacağım. Nesfit bar ne muhteşem bir şey. Bayıldım.
süpersin yaa çok güzel. işte azmin sonucu. diyetisyene her hafta mı gidiyosun.?
Andulasyonun şifa olsun Lisbethcim. :dua:
Ben de kapalı havaciyim. :KK5:Gunesli havaları pek sevmem. Bugünkü menun sağlıkla sonuçlansin. :dua::KK200:
güneşli hava sevmeyip antalyada yaşaman peki abla? :)
Selamlar. Ben de bugün erken kapattım. Yarına güzel bir sonuç alırız hepimiz inşallah. Bu arada cumartesi gelemedi bir türlü bana size de öyle oldu mu? 🤭
aynenn yaa upuzuuuuun bir haftaydı. inşallah yarın güzel sonuçlar alırız

Yemeyecegim. Yarın yeğenimin doğum günü kızlar. Tarti gününe denk geldi bulgur salatası yiyeceğim şalgam suyuyla. Odem yapar ama 1 hafta var telafi ederim. Minik kaçamaklar olur yarın. Bilginize Elhan Elhan ve gelecekteki kaptanım.
Sağlıklı, mutlu yaşları olsun. Şimdiden nice yıllara. :dua::KK200:
Bazen bir gün serbest öğün oluyor diyetisyen menülerinde :rapci:

gayet sağlıklı ve güzel canım

faydası var. maydonoz çok güzel ödem atıyor. ama tansiyon düşebilir limondan dolayı dikkat et.

ben de bikaç ay önce aldım neden daha önce almadığımı sorguladım. kesinlikle alınmalı çok daha bilgilendirici ve diyetisyen tartısıyla aynı çıkıyomuş sonuşlar genelde. ben bi de çok ucuza almıştım.

süpersin yaa çok güzel. işte azmin sonucu. diyetisyene her hafta mı gidiyosun.?

güneşli hava sevmeyip antalyada yaşaman peki abla? :)

aynenn yaa upuzuuuuun bir haftaydı. inşallah yarın güzel sonuçlar alırız
Hiç sorma eşimin isteğiyle geldik Antalya'ya Gemlik'te gayet rahattım kuzum. :KK14:

X