Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de andulasyona girdim geldim piştim piştim İstanbul bugün kendini Nisan ayında sanıyor. Ben kapalı hava seviyorum (bir öğretmenim sırf bu sebepten bana -çok tuhaf birisin- demişti 🤣)

Bir kahve yaptım içiyorum seyretmediğim eski dizileri gündüz seyrediyorum “öyle bir geçer zaman ki” var ona bakıyorum.

Çoook acıktım erken kahvaltı ettim bugün 1 dilim ekmek biraz peynirle hiç doymuyorum 🤷‍♀️ ara öğünüm de 3 te dayanmaya çalışıyorum.

Ben de andulasyona girdim geldim piştim piştim İstanbul bugün kendini Nisan ayında sanıyor. Ben kapalı hava seviyorum (bir öğretmenim sırf bu sebepten bana -çok tuhaf birisin- demişti 🤣)

Bir kahve yaptım içiyorum seyretmediğim eski dizileri gündüz seyrediyorum “öyle bir geçer zaman ki” var ona bakıyorum.

Çoook acıktım erken kahvaltı ettim bugün 1 dilim ekmek biraz peynirle hiç doymuyorum 🤷‍♀️ ara öğünüm de 3 te dayanmaya çalışıyorum.
Andulasyonun şifa olsun Lisbethcim. :dua:
Ben de kapalı havaciyim. :KK5:Gunesli havaları pek sevmem. Bugünkü menun sağlıkla sonuçlansin. :dua::KK200:

Günaydın canım 😘 Afiyet olsun. Plan yapman çok güzel. :KK68: Sağlıklı öğünler sana çok iyi gelecek 🙏 ❤️
Insqllah kaptanim
Çok güzel görünüyor. Ben malesef haşlanmış yumurta yiyemiyorum artık 😐
Ama avakado müptelası oldum bu ara
Avokadoyu ben de cok seviyorum a101 bime gittikce aliyorum migrostakiler pahali geliyor
Alıç sirkesi, zeytinyağ ve limon ekledim🥰🫶🏻😘
Alic sirkesi ilk defa duydum

Kizlar konuyla alakasiz ama yardimci olursaniz sevinirim. Ev almayi düşünüyoruz emlakci 2. kat bir daire önerdi bir de zemin kat var ikisi de sıfır daire ama zemin kati çok begendim of kötü mü olur ki zemin kat alsak. Bugun gidip karar vericez alakasiz oldu ama 🤣🤣🤣🤣
Hayırlısı hangisiyse o olsun canım 🤲🏼

Tesekkur ederim uzun uzun ugrasip yazdigin icin 🤩 bu kadar çok problem olacagi aklima gelmemisti sanirim eledim bu yazdiklarindan sonra o daireyi. Asla ugrasamam çabuk da sinirlenirim bu tarz şeylere kendi başımı yakamam 🤣
Dışarda kar, Yağmur yağsa çamur önce senin kata uğrar, sabah akşam silersin ki eve pislik girmesin
Yukardakilere komşu halı, sofra bezi silker, bütün pislik sizin balkona dökülür (burda o olay yok neyseki, bi dönem bdv de çok konu okudum, ordan aklımda kaldı)
Ayrıca 2. Kat daha aydınlık ve sıcak olur

İlk1. Ve 2. Kat bizim
Zemin karanlık ve basık, 2. Kat aydınlık ve ferah

Günaydın tatlım. :KK68:
Alışkanlık olması çok güzel. :super:Gecmis olsun Haticem. :KK60:
Bazıları unutuyor bildirimleri 👉 Efenin_Annesi Efenin_Annesi :ıslık::ıslık:
Güzel annem yarın unutmaz ama değil mi :dua:
Hayır hayır unutamam abla sessizim ama tüm dikkatim kg vermeye odaklı bikdirimijj yapacagim

Eklentiler

• 20240209_144306.jpg
    20240209_144306.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 34
X