Popüler Konu LenaG ile MasterFit

inşallah kaptanellam telefonda değişince bi adapte olmadım rejime falanda olamadımda işte iyice kopup uzaklaşmayım diye emkelerime acırım 12 kg vermiştim en son yılbaşı hedefi diye kalmıştım mart hedefleri geldi demi mart hedefi tıtan oldu mu bende yarın tartılıp hedef koyayım motivasyon olur inşallah
Hoşgeldin canım hedef tablomuz var. Bildirirsen eklerim. Boy yaş şuan ki kilo ay sonu hedef kilo seklinde 😍

Elhan Elhan . Abla bromelain nasıl gidiyor
benim regl de başladı
canım bi diyetisyen regl dönemini bol su ve sakinleştirici bitki çayı ile atlatın,ödem sökücü ekstra birşey yapmayın bu sizin doğal süreciniz bu kafasını karıştırmayın demişti. Sen de bu dönemde vücuduna fırsat tanı takviyeyi kullanma bence :KK60:

Son girdigimde kalmadim fazla ilk dememde on bes kilo vermistim cuma yarismasinda

Hos bulduk
Ben yurt disindan katiliyorum gec saatte menu bildirimi yapabilirim ikisaatte var aramizda cunki bu gece formu doldurup basliyorum insallah.tesekkur ederim
Çok güzel :super:
Bizimle beraber çok güzel eksiler görmen ümidiyle. :dua:Yurt dışından birkaç arkadaş daha var onlar bizi ihmal etmiyor kaçamak yok olur mu :KK60:

Minerva 35 yaşında 2 dkdir şiir yazıyor
Şiir
Uzak diyarlarda bir @fesang
Biliyorum ki duyuyor
Duymasa da bildirim gidiyor
Elbet gelecek biliyorum
Hasret sona erecek

@fesang @fesang
Tarhana bulgur yiyelim
Gel beraber yuvarlanalim
Kırlarda koşup zayiflayalim
Kırlarda koşup zayiflarken beni de alın aranıza yuvarlanır giderim. :ıslık::ıslık:
En sevdiğim etkinliktir :KK30:

X