Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tabii ki. Ama sanki çok kalmadın ? Hoşgeldin❤️
Son girdigimde kalmadim fazla ilk dememde on bes kilo vermistim cuma yarismasinda
Hoş geldiniz. :KK68:
Aldığınız kiloları tekrar vermenizi dilerim. :dua:
İlk sayfada katılım formumuz var soruları cevaplayıp paylaşırsanız hem üyemiz olursunuz hem de mini bir tanışma olur. :KK25:
Hos bulduk
Ben yurt disindan katiliyorum gec saatte menu bildirimi yapabilirim ikisaatte var aramizda cunki bu gece formu doldurup basliyorum insallah.tesekkur ederim

Bildirimler canı istediği gibi davranıyor kuzum. Tartın hayırlı olsun. Çok güzel eksiler göstersin sana. :dua: Sabah gözümü açtığımda ilk kulübe bakıyorum. Zamanla gelişir sende de
inşallah kaptanellam telefonda değişince bi adapte olmadım rejime falanda olamadımda işte iyice kopup uzaklaşmayım diye emkelerime acırım 12 kg vermiştim en son yılbaşı hedefi diye kalmıştım mart hedefleri geldi demi mart hedefi tıtan oldu mu bende yarın tartılıp hedef koyayım motivasyon olur inşallah

Merhabalar 🤗🤗
ADINIZ: kolonyalı mendil olamayan mendilli kolonya 🤭
YAŞINIZ: 35
BOYUNUZ: 170
KİLONUZ: 89
HEDEF KİLONUZ: 69
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: memur
ÇOCUK SAYISI: 1
KİLO ALMA NEDENİNİZ: hormonal bozukluk ve duygusal aclik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: hasimato
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ cook var kelimeler kifayetsiz kalır bunları anlatmaya 😅
hoşgeldin canım inşallah sağlıkla istediğin kiloya ulaşırsın

patimsilizm patimsilizm nasılsın İzmir nasıl?
iyiyim dün annemler Asili kaçırmış onu aramaya giriştik haldır huldur annem evde ölüm var gibi yas tutmaya başladı falan neyse biz onu ararken o eve gelmiş korkulu bakışlarla bize bakıyordu. Kardeşim kapıya amortisör yaptı kolu açsada güç kuvvet olmadan pati ile kapıyı açamıyor artık. Bu olayla benim mideme kramp girdi ağrıyor sindirimim bozuldu bugün o yüzden... Duygusal değişimler çok etkiliyor beni.. Dün beni tarif ettin dedin ya dışardan güçlü,iç dünyasında narin kırılgan... İşte ben de öyleyim. aslında başımızı yaslayacağımız bir omuza,birirnin bize sarılmasına o kadar ihtiyaç varken hayır ben iyiyim benim kimseye ihtiyacım yokcuyuz. Reglim ağrılarla ben geliyorum demeye başladı bugün hayırlısı :)) diyetim beslenmem sporum herşey yolunda kendimi duygu durum değişikliğine kaptırmıyorum artık birbiriyle ilişkilendirmemeyi öğrendim tabi arada fire versemde,tıkanırcasına yeme atakları geçirsemde... Buraya gelip size yazmaya başladığımdan beri böyle bir atak geçirmedim fıstık ezmesi kaşıklamak dışında... tekrar nasılsın diye sorar mısın bana bilemiyorum :p İzmir de bir bahar havası... 18-20 derecelerde... Sen nasılsın? iyiyim demek adettenmiş işte,birbirimize dokunabilmek ne güzel :KK74::KK60:

Bu akşam kız arkadaşlarımla buluşacağım
bana yazdılar şu kafede buluşalım kampanya yapmışlar pasta kahve 100 tl imiş diye
ben de süpermiş harika olur orada buluşalım dedim heveslerini neden kırayım? sonuçta irade benim değil mi :) ben bitki çayımı sipariş eder onları mutlulukla seyreder sohbetimle eşlik ederim :KK200::KK50:
Akşam yürüyüş ya da ekstra egzersiz yapamayacağım için her sabah yaptığım 30 dakikalık eliptiğimi 60 dk yaptım ve birazdan da dükkanda bi leslie patlatırım. Müşterinin geldiği ve azaldığı saatler belli artık :) sibel_84 sibel_84 okulda ip atlarda ben dükkanda leslie yapamam mı dimi ama :) hem hoplayıp zıplamak regl öncesi ağrılarımı hafifletiyor,mutluluk salgılatıyor ve yeme isteğimin önüne geçiyor :KK68:

iyiyim dün annemler Asili kaçırmış onu aramaya giriştik haldır huldur annem evde ölüm var gibi yas tutmaya başladı falan neyse biz onu ararken o eve gelmiş korkulu bakışlarla bize bakıyordu. Kardeşim kapıya amortisör yaptı kolu açsada güç kuvvet olmadan pati ile kapıyı açamıyor artık. Bu olayla benim mideme kramp girdi ağrıyor sindirimim bozuldu bugün o yüzden... Duygusal değişimler çok etkiliyor beni.. Dün beni tarif ettin dedin ya dışardan güçlü,iç dünyasında narin kırılgan... İşte ben de öyleyim. aslında başımızı yaslayacağımız bir omuza,birirnin bize sarılmasına o kadar ihtiyaç varken hayır ben iyiyim benim kimseye ihtiyacım yokcuyuz. Reglim ağrılarla ben geliyorum demeye başladı bugün hayırlısı :)) diyetim beslenmem sporum herşey yolunda kendimi duygu durum değişikliğine kaptırmıyorum artık birbiriyle ilişkilendirmemeyi öğrendim tabi arada fire versemde,tıkanırcasına yeme atakları geçirsemde... Buraya gelip size yazmaya başladığımdan beri böyle bir atak geçirmedim fıstık ezmesi kaşıklamak dışında... tekrar nasılsın diye sorar mısın bana bilemiyorum :p İzmir de bir bahar havası... 18-20 derecelerde... Sen nasılsın? iyiyim demek adettenmiş işte,birbirimize dokunabilmek ne güzel :KK74::KK60:
Kedicik için çok sevindim. O kapıya sıkışmaz di mi. Allaha emanet olsun. Sizler de🙏 hep iyi olalım güzel şeyler yaşayalım 🙏🙏🙏 Ben de regl bekliyorum ama henüz şişlik yok. Tartıya yansımadı. Eee daha daha nasılsın 😁🥰

Kedicik için çok sevindim. O kapıya sıkışmaz di mi. Allaha emanet olsun. Sizler de🙏 hep iyi olalım güzel şeyler yaşayalım 🙏🙏🙏 Ben de regl bekliyorum ama henüz şişlik yok. Tartıya yansımadı. Eee daha daha nasılsın 😁🥰
takip ettik sürekli sıkışma ihtimaline karşı ama hiç kımıldatamıyor.. zamandan artı kazandırır,annem sesi duyup bakana kadar asil gitmiş oluyordu,şimdi ses geliyor gidip bakıyor asil kapıyı açmaya çalışırken yakalanıyor :KK48: zamanla uğraşmayı bırakacağını düşünüyorum nasılsa açılmıyor diye... oh tartıya yansımaması süper demek ki kilo veriyorsun :KK60: zaten tam detoks haftasındaydın iyi denk geldi:KK50:

Son öğünümü yiyip günü bitirdim ben 🤭
ben bu kadar erken sonlandıramam yaa bir süre sonra bende yeme atağı yapıyor ve günü erken kapatıp bir de az yiyerek verdiğim kiloyu üstüne koyarak geri alıyorum.. O yüzden günlük yaşama uyum şart bu beslenme işinde...

X