Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun

6 Şubat menü
SABAH 11.00
1 kk peynir
1 dilim tbe

Ara 1 muz

Öğle 14.00
100 gram et
1 dilim. Tbe

Ara 2 incir kahve

Akşam
Smothie muzsuz
2 litre su
Elhan uranus35

7 Şubat Çarşamba
Sabah 11.00

1 kk peynir
1 dilim tbe

Öğle14.00
100 gram et
2 dilim tbe

Ara 1 yemek kaşıği irmik helvası kahve

Akşam
Smothie
1 litre su şimdilik

uranus35 Elhan

İyiyiz iyi
Cumartesiye şurada ne kaldı
Ohhh ne guzel
Afiyet olsun Senden güzel eksiler gelecek menülerin öyle diyor

Afiyet olsun bitanecim smoothie ye yarumcuk muz koyaydin bitmiş miydi yoksa

Bi offffff diyesim var buraya da fazla zaman ayırıp giremiyorum kızlar sohbetlere dahil olamiyorum 2 gündür pek psikolojim bozuk hicc kendime zaman ayıramıyorum hepinizi öpüyorum arada girip göz atıp kaçıyorum
İçime doğdu sanki az önce hatrima düştün. psikolojin sadece kendine zaman ayıramadığın için bozuksa düzelmesi kolay. Başka şey sebeb olmasın. yogunluk üst üste olunca bir şey yetişmiyor. Üç gündür elim sudan çıkmıyor benim de. Sabah çok şükür bugün rahatım dedim yürüyüşe çıktım bir telefon öğleden sonra misafir... koştur koştur eve geldim. Az önce sarı bezi katlayip koydum inan ki...Ama dertlerimiz keşke hep bunlar olsa. Gönül kirginligi geçmez insanı yorar. Dua ederim senin için de . Daha çok bizimle olasın daha çok dışarıda huzurla gezesin diye

Canım kankişim annem yaşlılık işte bi iyi bir kötü yinede çok şükür ben çok yoruluyorum kendime zaman ayıramıyorum o biraz sıkıntı ama yapacak bir şey yok sen nasılsın kuzum
Anlattım yukarıda sen sormadan bitanem iyiyim benimki beden yorgunlugu sadece . Büyüklerimiz için harcadigimiz enerji , zaman inan huzur bereket olarak geri geliyor. Sabırlı olmak dayanmak lazım sadece. Allah kolaylık versin canım kankim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…