Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım hiç tanıdığım kimse yok ama hepsi bizden di. Kayseri'ye gelen o yurtlara yerlestirilenlere koştuk gittik. Evimizdekini evlerindeki yapmaya çalıştık. Bende şimdi eşimle oturdum bu gece sabah olacakmi acep diye. Biz sadece salladik korktuk orada yaşayanlara ne diyeyim 🙁
Alınma sadece şaka yaptım kuzum ♥️

Allah mekanlarını cennet eylesin 🤲
Bende Malatyalıyım tüm ailem Malatya da.. gercekten koca şehir yok oldu ..
Allah yakınlarıni kaybedenlere sabırlar versin 🤲

Allah mekanlarını cennet etsin 🤲Nur içinde uyusunlar 🤲Rabbim tekrar böyle acılar göstermesin inşallah

Başınız sağolsun canım
Hiçbirimiz unutmadık, Rabbim ferahlık versin 🤲🏼

Başın sagolsun. Allah sabır versin canım Ben de öyleyim. Deprem yildonumu nedeniyle mi hastane mi başka bir şey mi bilmyorum. İçim daraldı dalgınım. Dün elimi yaktım sıcak tencereyi tuttum. Kabardı biraz iyi şimdi ama birden ne oldu bilmiyorum. Allah ferahlık versin hepimize. Kimseye acı hastalık felaket yaşatmasın 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Geçmiş olsun canım 😘
Amin ❤️❤️

Başın sagolsun. Allah sabır versin canım Ben de öyleyim. Deprem yildonumu nedeniyle mi hastane mi başka bir şey mi bilmyorum. İçim daraldı dalgınım. Dün elimi yaktım sıcak tencereyi tuttum. Kabardı biraz iyi şimdi ama birden ne oldu bilmiyorum. Allah ferahlık versin hepimize. Kimseye acı hastalık felaket yaşatmasın 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Çok geçmiş olsun 🥰

Cordelia Cordelia canım zamanında insanlar çalışma yapmış neden tartıda artı gelinir diye. Emek vermiş. Ee şimdi o emek boşa mı gitsin.
Bide ayda bir regl olunuyor ödem oluyor ayın diğer günlerinde bahanemiz ne olsun🙄
Gerçi ben 10 gün öncesi 10 gün sırası 10 gün sonrası yaşadığım için bana sürekli gecerli bu sebepler 🙄🫣
Ama bu benim için geçerli. Halka hizmet benimkisi 🫣
Yeterli oldu mu açıklamam 😍🤪

Cordelia Cordelia canım zamanında insanlar çalışma yapmış neden tartıda artı gelinir diye. Emek vermiş. Ee şimdi o emek boşa mı gitsin.
Bide ayda bir regl olunuyor ödem oluyor ayın diğer günlerinde bahanemiz ne olsun🙄
Gerçi ben 10 gün öncesi 10 gün sırası 10 gün sonrası yaşadığım için bana sürekli gecerli bu sebepler 🙄🫣
Olmaz mi 😘

Dediklerini yasadigim icin bahane olmadigina eminim ama kanitlayamam😂

Bu deyimi ilk defa duydum
Çok zorlaniyorum baya baya ama vazgecmiyorum😎⚡ vazgecersem direk kilo alirim🥺🥲
1000054201.jpg

canlarımm günaydınn :KK60:

dün ve ondan önceki gün doğru düzgün bir menüm yok, üşütmüşüm sanırım midem çok bulanıyor o yüzden sadece midemi bastırmalık birşeyler atıp duruyorum ağzıma uranus35 uranus35 Elhan Elhan
Geçmiş olsun canım
Evet kaptanim inan ki kıçım çıkıyor öyle bi uğraş azim🥺🥲 teşekkür ederim 🥰🫶🏻
Kesinlikle düşük kilolarda kilo vermek aşşırı zor malesef 😕
cuma: 61,15
bugün: 60,65
fark: 500 gr
yüzde: 0,82

hastalığın iyi yanı :KK59:

uranus35 uranus35 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Çok güzel canım maşallah. Cumartesiye seni çıtırlar ligine yollayalım bence 😍
Cuma 59.2
Bugün 59.7
Gelen 500 gr
Elhan Elhan uranus35 uranus35
Gelen demeyelim sabit kalmış diyelim bence. Olsun korumakta çok önemli. Cumartesiye eksi göreceğiz 💗

X