Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba herkese
Sabah hicbir sey yemeden okula gittim
Oglen okuldan gelip aksamdan hazirladigim
Bir kavanoza 3 4 kasik yogurt, 3 kasik yulaf, 2 tk chia tohumu, 1 tk cekirdek ici, 1 elma, 1 kucuk muz karisimini uedim baya tok tuttu

Aksam
Mantar sote, kiymali kabak
Tabagima biraz biraz alip yicem

Su 2 litreyi gecer
Yuruyusu aksam eklerim

Elhan Elhan @Papatyamaviss
Allah'ım ne kadar güzel bir menü :super:
Afiyet olsun bitanem ❤️

cuma 83.6
pazartesi bugun 83.8
+200 gr ama olsun moralimi bozmadım🌿⚡✨
Elhan Elhan
@Papatyamaviss

gece dogru düzgun uyuyamadim..
kızım tutturdu pazartesi su kiyafeti giyecem diye bende kalorifere serdim hem bebek icin kac kez uyandım hemde kiyafet kurumus mu onun tedirginligi vardi kalktim iki kez cevirdim

ahhh ergenlige girmedik ama bu 9 yasa giricez nedir bu boyle ya hu
Tatlışım bütün imkanlarını zorla eve bir kurutucu al. Çok çok zaman kazanacak biraz rahatlayacaksin. Minnak minnak çocuk giysilerini sermek çok yorucu. İnan elektrik faturası çok fark etmiyor. Azin azını harcıyor. Biraz sıkıntıya girerim dersen Arçe.....in yan ürünü var aynı kalitede Alt.....s . daha ucuz aynı işi yapıyor. Geçen sene kordişimin sayesinde aldım. İki kişi olmamıza rağmen niye daha önce almadım kışın eziyet çektim diye üzülüyorum.

Evet canım . Gece yarılarına kadar telefona bakacak fırsatım olmadı .çocuklu taşınmak ne zormuş ya 😭 ama çoğu bitti sayılır çok şükür 🥰
Birkaç hafta önceki hayalini yaşıyorsun sil pıt pıt gözyaşları bakim :KK60:
Allah kolaylık versin çok çok güzel hatıralar biriktir yeni evinde. :dua:
Acele etme minik minik yap . ☺️

Ödem atıcı takviye kuzum. Ananasta bulunan etken bir maddenin ismini taşıyor.
ilaç gibi mi kaptanellam faydasısı gören oldu mu bizlerden kullanan varmı varmıydı şuan bi cazip geldi yiyip yiyip :KK48: :KK48: :KK48:
şey gibi hissettim gün boyu abartıp gece yeşil çay içmek gibi

ilaç gibi mi kaptanellam faydasısı gören oldu mu bizlerden kullanan varmı varmıydı şuan bi cazip geldi yiyip yiyip :KK48: :KK48: :KK48:
şey gibi hissettim gün boyu abartıp gece yeşil çay içmek gibi
Zeynep kullanıyor o aktif faydasını görüyor. Ben ve aypare de aldık biz yeniyiz daha fark edemedik. Biraz zaman istiyor sanırım. :KK69:Bitkisel bir takviye . Hep.....Bu .. kullanıcı yorumlarıni okursan bir iki kişi hariç gaza getirir seni. Özelden yazarım ismini. :KK60:

Tatlışım bütün imkanlarını zorla eve bir kurutucu al. Çok çok zaman kazanacak biraz rahatlayacaksin. Minnak minnak çocuk giysilerini sermek çok yorucu. İnan elektrik faturası çok fark etmiyor. Azin azını harcıyor. Biraz sıkıntıya girerim dersen Arçe.....in yan ürünü var aynı kalitede Alt.....s . daha ucuz aynı işi yapıyor. Geçen sene kordişimin sayesinde aldım. İki kişi olmamıza rağmen niye daha önce almadım kışın eziyet çektim diye üzülüyorum.
ayy abla eşim normalde çok yardım etmez camasirları sermeye geçen yardim etti hemde sadece bir makina bebek camaşirları :KK53: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

sonra bi baktım kurutma makinası bakıyor internetten..

alicaz insa abla arastırma asamasına girdik bu pazar 😍😍😍😍😍

ayy abla eşim normalde çok yardım etmez camasirları sermeye geçen yardim etti hemde sadece bir makina bebek camaşirları :KK53: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

sonra bi baktım kurutma makinası bakıyor internetten..

alicaz insa abla arastırma asamasına girdik bu pazar 😍😍😍😍😍
Vakit kaybetmeyin tatlım. Seçimlerden sonraya bırakmayın zamların büyük oranı sonraya saklanıyor. :dua:

X