Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gittim kuzum öyle dediler baska ilaç vermedi parol dısında iğne içinde bi süre emziremezsin diyor süt yok dolapta reddettim o yuzden anestezı aldıgım gunde bıberonu red ettı zorla ıcırdım olanıda

Gittim kuzum öyle dediler baska ilaç vermedi parol dısında iğne içinde bi süre emziremezsin diyor süt yok dolapta reddettim o yuzden anestezı aldıgım gunde bıberonu red ettı zorla ıcırdım olanıda
Cok gecmis olsun canim parol dışında bir sey icemiyoruz evet umarim bir an önce geçer de rahatlarsin. Diş ağrısı çekilecek dert değil

Bilmem ilk gün anlattı birde kağıtlar

verdi hiç bakmıyorum ki burda yazıyor
Turşuya kesinlikle denmesini anlamıyorum. Evet ödem yapıyor ama o gün suyu arttırsın diğer gün de dikkat edersin. Ayrıca ödem atılmayacak bir durum değil. Yeşil çay yeşil smotiler veya hareketlerle atabilirsin. Kaldıki turşu çok yararlı bir besin.

Eşimin memleketinde erük, cevüz derler yarım da yarum pekala olur ... diyetisyen Çankırılı mi acaba
Sormak lazım hocam. Sizin oralarda yarıma yarum mu derler diye.
2 yaprak canım tadı bile gelmez
Salidan itibaren sizinleyim.
Ispanak çiğde yerim ben salatalarda falan tadı tatli ispanagin.. muzla uyumu da harika olur. İspanakli kek nasil oluyorsa öyle
Şimdi merak ettim. Yarum muzla denesek mi?
Lizin menüsü di mi!?
Evet canım ama kahvaltıyı ben erken yaptım 12 ye kalırsam bayılırım acliktan
Gece uyumadan son bir kez daha gülelim leptin hormonlarimiz tavan yapsin.

"Kizlar yarın çok güzel taBaklar bekliyoruz ona göre bak yarum yamalak olmasınlar "
Yarum yamalagini severim senin
sibel_84 anında görecek dur bak
Kaçar mı sence

Buz gun ıcınde belırlı aralıklarla yapıyorum hep kuzum şişliğim inmeye başladı dişim iyi ağrısı idare ediyor yanı kulak çıkmasaydı tabı
Yansıyan ağrı olabilir kulak olabilir ama şuan antibiyotik alıyorsun zaten ayrıca ilaç baslanmaz. Annem soğan kabuğunda zeytinyağı ilitip damlatirdi kulağıma iyi gelirdi. Yapabilecek kimse varmı
Yada kavli ısıtıp koy kulağına hatta havlunun üstüne yat iyi gelebilir

Tartı günlerine yakın olmasın denebilir ama şu tutulumu başka faktörleri etkiliyor olabilir. Belki o açıdan demiştir.
Ay bugün canım şu kırmızı turşu suyu varya ondan istedi

Deneyim kuzum inşallah bugün geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…