Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar şimdi bu akşam benim yüzyogası dersim başlıyor saat 20 de
o yüzden 17 de eve geçip yürüyüşe gideceğim
sorun şu ki 17 de yemek yesem erken bana hep 18 civarı yerim
şimdi 19 da yürüyüşten gelip yesem geç mi olur ki? yazın hep 19-20 de yerdim ama şimdi kış diye bi düşündüm kaldım
yoksa yanıma alıp yürürken mi yesem :p:KK48:

Yürüyüşe çıkayım dedim. 1500 adım attım döndüm. Hava buz gibi -12 derece . Daha fazla ilerlemeden dön eve Sibel dedim.

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-02-16-50-02-754_com.miui.weather2.jpg
    Screenshot_2024-02-02-16-50-02-754_com.miui.weather2.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 20
🎤🎤Ses bir ki bir ki üç kontrol öhömm🎤🎤 evet küçük bir konuşma yapmak istiyorum.Öncelikle çok teşekkür ederim tebrik mesajları için. Bu hafta başarı gösterdiysem bu başarının arkasında sizin gibi güzel insanlar olduğu içindir. Ben de size teşekkürlerimi sevgilerimi ve kocamaaan öpücüklerimi gönderiyorum ❤️❤️❤️❤️❤️

Zaten herkes muhteşem burda o yüzden takımımda kimin olduğu farketmezdi. Elhan Elhan ablama da güvenim sonsuz benim için müthiş bir takım kurmuş çok çok teşekkür ediyorum. 💖💖💖💖💖

O zaman yeni bir haftaya bismillah diyelim 😍😍😍😍

🎤🎤Ses bir ki bir ki üç kontrol öhömm🎤🎤 evet küçük bir konuşma yapmak istiyorum.Öncelikle çok teşekkür ederim tebrik mesajları için. Bu hafta başarı gösterdiysem bu başarının arkasında sizin gibi güzel insanlar olduğu içindir. Ben de size teşekkürlerimi sevgilerimi ve kocamaaan öpücüklerimi gönderiyorum ❤️❤️❤️❤️❤️

Zaten herkes muhteşem burda o yüzden takımımda kimin olduğu farketmezdi. Elhan Elhan ablama da güvenim sonsuz benim için müthiş bir takım kurmuş çok çok teşekkür ediyorum. 💖💖💖💖💖

O zaman yeni bir haftaya bismillah diyelim 😍😍😍😍
Bazı akşamları boş geçen bir kaptan listelerimizi yorumlayacak😬🙈 kaptanim da kaptanim🥰🫶🏻🥳

X