Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım ben tüm bölümleri izledim ama gercekte hiç görmedim. Ama bazılarının 2 ay sonra 10 kilo alıp ödem dediğine şahidim. Adam diyor uysan en az 30 kilo verirdin. Kadın diyor bana yalancı mı diyorsunuz. O kadar üzülüyorum ki bin bahaneyle bırakanlara 🥺 nefes alamıyor yürüyemiyor hala daha korona vardi annem hastaydı diyeti yapamadım. Ya öleceksin sokağa çıkamıyorsun tuvalete gidemiyorsun yazık değil mi?
Belki çok izlediğim için adamın görüşlerini benimsedim. Hayat acılarıyla devam edecek bunun yemekle ilgisi yok sözü ona ait. Bana da ilham oldu. 🙏
Ben de surekli izliyorum ama kısaltilmis olanlara bakmıyorum cunku gevsek gevsek guluyorlar falan yalan diyorlar ya sinir oluyorum🫣 bana diyorlardir senin icin konusmak kolay diye ama yol benim degil mi kardesim ben su an o kilolari vermek yerine ustune ekleyebilirdm, yemege devam et tamam keyifli ama sonu hüsran gel sen yemek dengeni ayarla bu keyiften biraz uzaklas sonra o guzellikleri yaşa yolunu sectim... Banada bi grupta nowzaradan diyorlardi🙊🙈🤐
Geçen haftaya göre +350
Diyetisyen desteği almaya karar verdim keza vücut düzenimi son 1 senede defalarca kilo al ver yaparak bozdum
Dün 2 öğün yedim ve açlıktan bayılarak neredeyse yatağa girdim ama çok yani motivasyon desen kalmadı baklava almışlar dün 1 tane bile tatmadım böyle olunca boşa mı diyorum
Öyle yani kızlarcım bir online diyetisyen ile çalışayım en azından 1 ay beslenme düzeni oturtana kadar Elhan Elhan
Bence dogru karar aypare🌸 bizim cozemedigimizi diyetisyenler hemen hallediyor🤩 o en son kuyruk kismi zaten felaket zor... Debelenip duruyorum🥹

Tatlım doğru yaptıklarına rağmen tartı istediğin gibi olmuyorsa teslim olmaktan başka yapacak bir şey yok. Yapmaman gereken tek şey ne yapsam olmuyor deyip bırakmak. Vücut direnc gösteriyorsa sen de direneceksin. Eninde sonunda eksiye geçeceksin. Aynaya bak inceldigini fark edeceksin , kıyafetlerini dene dar gelenler bol gelmeye başlayacak ben kendimi böyle teselli ediyorum. Bir ay önce olmayan pantolonum sıkmıyor. Fermuar V biçiminde kalıyordu şimdi sadece düğme zor ilikleniyor mesela. Tutunacak bir dalın mutlaka olacak. 54 yaşında bir kadın hala umutluysa sen daha şanslısın. Biz buradayız yanındayız. :KK60: :KK68: Bu direnci kıracağız başka yolu yok. :KK5:
Duygularımız aynı ne güze dile getirdin canım biz bu yaşta pes etmiyor isek menopoz ve düşük metabolizma ya rağmen 😀

Geçen cuma günü : 104.5 kg
Bugün : 103.4 kg
Fark : - 1.100 gram

Elhan Elhan Cordelia Cordelia s i d e l y a s i d e l y a

1000034803.jpg

Bence pazartesi kalsın. Yani benim oyum pazartesi. Çünkü bu tarti hafta sonu salmayalım diye. Salı tartılırsak pazartesi toparlarım deyip abartır mıyız acaba. Bunları degerlendirerek karar verebilirsin. Benim için gün farkı yok. Bana her gün ayni🙈
Teşekkür ederim canım kaptanım :KK60: :KK68: pazartesi kaptanlari transfer için biraz zorlanacak bir gün içinde ne yaparlarsa arik....ondan başka sıkıntı olmayacak.

Kaptanım direnç kilondasin başka açıklaması yok. Bu süreçte hepimizin yaşadığı bir şey . Az önce ayparenin bildirimini okuyunca aynı seyleri düşündüm ben de aynı durumdayim. Gece tartım degismediyse benzer şeyleri yazacağım. Bir tane kaçamak yapmıyorum, şaşırtmayi da denedim yine olmadı. 😢
Acaba Dolunay etkisi mi? Bu sefer ciddi soruyorum hep takılıyordum. Acaba iştah açmak dışında ödem mi yapıyor 🤷‍♀️😔

Günaydın hayırlı mutlu cumalar
Yani kötü bir beslenmem yok ama kötü bir tartı sonucum var. Çok moralim bozuldu 😭
Geçen hafta 75.8
Bu hafta 76.2
Fark +400 🙁
Çok özür dilerim sporum var suyum var beslenmem düzgün pasta börek içinden çıkmıyor olsam içim yanmayacak 😭

Kaptanım direnç kilondasin başka açıklaması yok. Bu süreçte hepimizin yaşadığı bir şey . Az önce ayparenin bildirimini okuyunca aynı seyleri düşündüm ben de aynı durumdayim. Gece tartım degismediyse benzer şeyleri yazacağım. Bir tane kaçamak yapmıyorum, şaşırtmayi da denedim yine olmadı. 😢

Psikolojik olarak da stres yapmaya başladım veremicem mi ne oldu diye işte litre litre su içiyorum yeşilçay içiyorum bitter harici şeker alımı yok kendimi sorguluyorum bu hafta 60.1 falan olmam lazımdı bu beslenmeye
Eskiden 2 3 sene önce bu yediğimle aynı yiyip haftada 800-1000 gr veriyordum
Ama şu 61 hep böyle her diyette aylarca kaldım 61de
Kızlar bende sizin gibiyim menülerimi görüyorsunuz bu kadar az yemeye en az 3 kilo gitmeliydi bide suyumu içip sporumu yapıyorum ama bir ay oldu diyetisyene başlayalı 100 lu kilolardan kurtulamadım bundan Beş yıl önce diyetisyene gittiğimde bundan fazla yediriyor her hafta 2.5 - 3 kilo veriyordum ama şimdi olmuyor sanırım bunda yaşın troitin ve menopoz başlangıcında olmaminda payı var ama olsun sağlık oldun pes rymek yok kilo inatciysa ben daha inatçıyım eninde sonunda gidecek bu kilolar eskiden üç ayda gidiyorduysa şimdi Beş ayda gidecek ama gidecek yeterki pes etmeyelim bu süreç uzun yorucu ama sonuna değecek mi değecek önemli olan bu 😉

Kızlar bende sizin gibiyim menülerimi görüyorsunuz bu kadar az yemeye en az 3 kilo gitmeliydi bide suyumu içip sporumu yapıyorum ama bir ay oldu diyetisyene başlayalı 100 lu kilolardan kurtulamadım bundan Beş yıl önce diyetisyene gittiğimde bundan fazla yediriyor her hafta 2.5 - 3 kolo veriyordum ama şimdi olmuyor sanırım bunda yaşın troitin ve menopoz başlangıcında olmaminda payı var ama olsun sağlık oldun pes rymek yok kilo inatciysa ben daha inatçıyım eninde sonunda gidecek bu kilolar eskiden üç ayda gidiyorduysa şimdi Beş ayda gidecek ama gidecek yeterki pes etmeyelim bu süreç üçün yorucu ama sonuna değecek mi değecek önemli olan bu 😉
Aynen canım ben kilo veremediğim zamanlar en azından almıyorum bu da bana kar diyorum

X