Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok sağol canım, bende akıbetimi bilmiyorum, bakarım duruma göre

Bi koşu andulasyona girdim geldim. Mezura ölçümlerim yapıldı. Çok şükür göbekten 5 cm kollardan 3.5 cm kalçadan 2.5 cm incelmişim ama bacaklardan 1.5 cm daha kalın çıktı.

Bu arada bromelain sordum ok dedi hatta günde 1 değil 2 al dedi.

Seni klonlasınlar
Yaaa sen neden bu kadar tatlısın kankişim
Herseyi de sen yaşamışın sen biliyon derler diye
Aynenn canim
Güçlü bir kadınsın ayakta alkışlıyorum seni ne mutlu hala çaba gösteriyorsun Allah bir daha göstermesin canım benim
Allah karşımıza çıkarmasın böyle insanlardan herkesi korusun
Birgun
Kızım 5 yaşında ve yanımda eşim ile minibüs de gidiyoruz oturuyoruz
Arkamdaki bey dizi ile sırtıma baskı yapıp durdu eşim kızmasın diye bir şey demedim bi on koltuk bosaldi eşime dedim oraya geçelim hatta neden dedi yok birşey orada oturalım dedim üçümüz geçtik on koltuğa bu sapık da bizim bosalttigimiz koltuğa geçti yine devam devam baktı benden tepki yok arkamdan saçımı çekti ben bi döndüm napiyorsun sen derken eşim zatenn bi tokat attı kaşı ni patlattı şoför hemen karakola çekti arabayı birde böyle birşey yaşadım ayyy bende çok var böyle maceralar

Ben varım 1 torunda bende var,azcık 30 yaş üstüyüm sjksjksjk ruhumuz genç bizimde
Aynennnn torunlarımız olsada yasımız 28
İlk torun olunca kendimi tuhaf hissettim, toruna annanne dedirmeyeceğim, teyze dedirteceğim dedim, aklı selim düşününce niyeki hepsinin ayrı güzelliği var dedim, karar değiştirdim
Bende aynı duyguları yaşadım birde benim genelde arkadaşlar ım benden küçük kız annaneler babaanne ler koca göğüslü kalcali olur sen nasıl olucan demişlerdi
Ahhh Necla teyze bizim kız isteyecekmi bakalim senin oglunu
Bana cumartesi uyar sorun degil

Gözün aydın canım süper bir haber

Aynen ruhlarımız genç nede olsa

Leylama nazar degirecekler ama Allah korusun bu ne ya
Necla teyze de az değilmiş

Cordelia gel nerdesin spor motivasyonummmmm bu hafta sen yürüyemiyon diye bende azaltmışım ne güzel yarışıyor gibiydik tatlıdan tatlıdan... hadi başlayalım tekrardan dizin daha iyidir

içinden geleni söyle,kalırsa yazık olur....

Hele bi' gel, uzaklar sana gelir
Sen hele bi' gel, bütün dertler bitiverir
Hep seni bulur uzun, zor, sıkıcı günler
Yazık olur, hadi gel kurtar bizi

Bu şarkı çok güzel ithaf edilen kişi de öyle
Bugün hiç yuruyesim gelmedi gerçi sonradan aklıma geldi bugün tatil günümüz ama olsun bir yanım eksik

Bize her gün bayram

Aynen lütfen bu şarkı sana gelsin gel lütfenn Cordelia bak yürüyemez olduk hadiiii

Bu şarkı çok güzel ithaf edilen kişi de öyle
Bugün hiç yuruyesim gelmedi gerçi sonradan aklıma geldi bugün tatil günümüz ama olsun bir yanım eksik
İlk tanışmamız ilk bakışmamız
Hala çıkmadı aklımdan
Şimdi ne oldu böylece bitti
ama bendeki aşkın bitmedi
Gel gel gel gel çok özledimmmmm Cordelia sana yürüyorum farkında mısınnnn son bi şans ver bu aşkın hatrına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…