Popüler Konu LenaG ile MasterFit

5 Kilo Vermek İçin Kaç Kalori Yakmak Gerekir? Kilo vermenin arkasındaki bilim gerçekten çok basittir. 7000 kalori yakarsan 1 kg verirsin. Dolayısıyla 1 haftada 5 kg vermek için 35.000 kalori yakılmalıdır.
Ve 10 bin adım sadece 500 kal ediyor 🙄

E ama listesi var listeye uymuyor mu?
Uysanda vücut kendini korumak istiyor yavaşlatıyor. Her hafta aynı şeyleri yedin diye her hafta aynı vermiyorsun. Ama almak diye bir şey yok. Ufak bi ödem olabilir ben az yedim dolunay yüzünden +2 geldim onu nowazaradan a anlat. Bakalım ne diyecek 😉😁😁

Ooooo yeni bahane bulundu😉
Bahane mi bilmem ama strese sokmasin artik kendisini stres kilo verememeye sebep oluyor dedigin gibi vucuduna firsat tanimiyor acele ediyor🥹
5 Kilo Vermek İçin Kaç Kalori Yakmak Gerekir? Kilo vermenin arkasındaki bilim gerçekten çok basittir. 7000 kalori yakarsan 1 kg verirsin. Dolayısıyla 1 haftada 5 kg vermek için 35.000 kalori yakılmalıdır.
Ve 10 bin adım sadece 500 kal ediyor 🙄
Yuruyus ile 500 harcadin,beslenmene dikkat ederekte 500-600 de vucudun kendi kendine yakar

Uysanda vücut kendini korumak istiyor yavaşlatıyor. Her hafta aynı şeyleri yedin diye her hafta aynı vermiyorsun. Ama almak diye bir şey yok. Ufak bi ödem olabilir ben az yedim dolunay yüzünden +2 geldim onu nowazaradan a anlat. Bakalım ne diyecek 😉😁😁
Kadın diyor zaten almamissin diyor
Ödem var ama yağ aynı duruyor 🙁

Bahane mi bilmem ama strese sokmasin artik kendisini stres kilo verememeye sebep oluyor dedigin gibi vucuduna firsat tanimiyor acele ediyor🥹

Yuruyus ile 500 harcadin,beslenmene dikkat ederekte 500-600 de vucudun kendi kendine yakar
Bana bu hafta 1070 kalori verdi
Koskoca bana 🙄
Yatan yaşlı kadına bile daha çok veriliyor.
Deki aç kaliyormusun hayır. Protein salata dedi bugün öğlen balık yedim 15 dk sonra salata. Çünkü aynı anda yiyemiyorum 🙄

şükür sağlıkla girdi çıktı kızım :dua:

çok gerilmiştim kuzum, zaten canım da sıkkındı ilaç verip uyutacaklar diye, bir de o tavır çok canımı sıktı ama kızım iyi ya ben de iyiyim artık :KK60:

çölyak teşhisi kesinleşti her iki kızım için de artı eşimde de çıktı şimdi o da girecek endoskopi ve kolonoskopiye
Neyse ki eskisi gibi değil artık herşeyin glutensizi var. Yalnız ilk etapta alışmak zor oluyor çünkü diş macununa kadar dikkat etmek gerekiyor.

Evet tabi ki çok sıkmakla olmuyor olmazda zaten🌸 diyetten uzak,beslenme tarzı yaşam sitili🫶🏻😘 ben de dün aksam gofret attim ya agzima bana şifa gibi geldi inanir misin🙈
Senin ki diyet değil canım yaşam şekli. Ben yeni yenilikler için uyum sağlamaya çalışıyorum aslında normal olmam gereken şekil bu.
Bı de ne oldu biliyormusun akşam yediğim kaç gündür evde durup kimsenin el uzatmadigi poğaçaydi 🙁
Evin çöp kabı öğütmeyince herşey ortada kalıyor 🙁
İnan paket paket atıştırmalık var evde elimi bile uzatmiyorum 🙁
Bugün çiğ kuruyemis hurma erik aldım. Ara öğün için yanımda tasiyayim diye
31 Ocak menü

Sabah 09.30 2 dilim portakal

11.00
1 kk peynir 1 köz kırmızı biber
1 dilim domates 2 dilim çavdar ekmeği
3 zeytin 1 yumurta (arkadasimda kahvaltı yaptım)

Ara 16.00
30 gram kuruyemis

Akşam 19.00
1 kase çorba 2 dilim ekmek

2 litre su

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Çok güzel afiyet olsun canım

Kizlar girebilecek durumda diildim dün. Yazip cikiyorum.

Menülerim kötü ama ben daha kötüyüm. Ailevi meseleler oldu. Yapamiyorum ,

Sizleri de menulerimle olumsuz etkilemek istemjyorum. Cuma günü çekilicem yine. Moralim alt üst.

30 ocak salı
12.782 adım
Kahvaltı
Poğaça

Gün ortası
Hamburger menü

31 OCAK
sabah ve öğle yok

Akşam
Çorba,barbunya

Elhan Elhan

Cordelia Cordelia
s i d e l y a s i d e l y a

Elhan Elhan

Allaha emanet olun .

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-30-18-08-35-33_8ad6d90908ac114fc0161ff570a43277.jpg
    Screenshot_2024-01-30-18-08-35-33_8ad6d90908ac114fc0161ff570a43277.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 20
Salı sallanır
Çarşamba çarşafa dolanır
Perşembe yi sel alır
Cuma mübarek gün 😭
Bak bu hafta bende tartida öyle eksi görmüyorum. 2 gündür tuvalete çıkmadım ama stres yapmıyorum cuma mübarek gün. Güveniyorum o gün eksi gelecek. Diyetisyeni de cumaya aldım yarın işim var. 500 gram bile gitse tadından yenmez. 😁

Öyle mi yapmışım :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:@Elhan kaptanim koş 😅:KK62::KK62:
Dün akşam serbest öğünümdü en serbestinden
Çok sıkıya gelemiyorum 🙄
Hiç çıkmadım çizgiden hatta çok yedim çıkarmak zorunda kaldım hepsi yenecek diye 🙁
Eşimin lafı kıyafetlerin durumu olmasa amaaan dememe ramak kaldı 🙁
Açlıkla olmuyor toklukla olmuyor 🙁
:KK62::KK62:
Geldim canım kime dürtecegimi söyle kim kimmmm:KK53:
Eşine karışmam ama diyetisyeninle Leyla bende :KK62:

Bak bu hafta bende tartida öyle eksi görmüyorum. 2 gündür tuvalete çıkmadım ama stres yapmıyorum cuma mübarek gün. Güveniyorum o gün eksi gelecek. Diyetisyeni de cumaya aldım yarın işim var. 500 gram bile gitse tadından yenmez. 😁
Allah'ım şu tevekkülü ben kuluna da nasip et mübarek Çarşamba gecesi çok amin :dua::dua::dua::dua:

X